Najlepszy patolog z Miami znowu w akcji - premiera 2. sezonu „Rosewood” na FOX
Najlepszy patolog z Miami znowu w akcji  - premiera 2. sezonu „Rosewood” na FOX

Najlepszy patolog z Miami znowu w akcji - premiera 2. sezonu „Rosewood” na FOX

Opublikowany

Już we wtorek 29 listopada o godzinie 22:00 na FOX najlepszy patolog w Miami, wkroczy do akcji odkrywając kolejne tajemnice ludzkich ciał. Morris Chestnut („Maski szpiega”, „American Horror Story”), serialowy dr Beaumont, prowadzi jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów w kraju rozwiązując największe zagadki Miami.


W 2. sezonie serialu „Rosewood”, dr Beaumont wyjedzie m.in. do Nowego Jorku, aby rozwiązać sprawę zabójstwa Eddiego - męża Annalise Villy - Jaina Lee Ortiz, („Porwana”, „The After”) – policjantki z którą na co dzień współpracuje błyskotliwy patolog. Do niezastąpionego duetu dołączy ponownie siostra Rosewooda i jednocześnie „królowa toksykologii” Pippy, w którą wciela się Gabrielle Dennis („Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca”). Wsparciem okaże się również specjalistka od DNA, była dziewczyna Pippy - Tara Milly Izikoff (Anna Konkle, „The Escort”). Ekipę laboratorium zasila również matka dr. Beaumonta - Donna, w tej roli Lorraine Toussaint („Orange Is the New Black”), która gra rolę nadgorliwej „laborantki”. W serialu pojawi się również tajemniczy kapitan Ryan Slade, w którego wcieli się Eddie Cibrian („CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „Hitman - Cena Zemsty”), komplikując i tak już trudną sytuację między Rosewoodem i Villą.


W życiu dr. Beaumonta pojawi się także LeToya Luckett („Pan i Pani Killer”, „Single Ladies”), która zagra Tawnyę - nową dziewczynę głównego bohatera. Rodzące się uczucie, krytycznym okiem oceniała będzie Camille’a Spirlin, która zagra córkę nowej dziewczyny Rosewooda.


Co jeszcze wydarzy się z nadchodzącym sezonie?

Czy wiesz, że?


• LeToya Luckett ma na swoim koncie 2 nagrody Grammy za singiel „Say My Name”.


• Serialowa matka dr. Beaumonta - Lorraine Toussain - w rzeczywistości jest tylko 9 lat starsza od swojego serialowego syna.


• Większość scen 2. sezonu była kręcona w ratuszu Huntington Beach i w Komisariacie Policji w Huntington Beach w Californii.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ROSEWOOD_2.jpg

grafika | 5,54 MB

Pobierz
ROSEWOOD_6.jpg

grafika | 7,04 MB

Pobierz
ROSEWOOD_5.jpg

grafika | 7,59 MB

Pobierz
ROSEWOOD_1.jpg

grafika | 15,9 MB

Pobierz
ROSEWOOD_3.jpg

grafika | 40,4 MB

Pobierz
ROSEWOOD_4.jpg

grafika | 19,1 MB

Pobierz
ROSEWOOD_8.jpg

grafika | 13 MB

Pobierz
Rosewood.jpg

grafika | 138 KB

Pobierz
Rosewood_10.jpg

grafika | 13,4 MB

Pobierz
Rosewood 2 na FOX_media alert.docx

docx | 26,9 KB

Pobierz
Rosewood_7.jpg

grafika | 1,62 MB

Pobierz
Rosewood_9.jpg

grafika | 13,2 MB

Pobierz
Rosewood_11.jpg

grafika | 3,62 MB

Pobierz
Rosewood_12.jpg

grafika | 456 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

FOX OGŁASZA TERMIN PREMIERY SERIALU „LEGION”

Premiera długo oczekiwanego serialu, którego głównym producentem jest Noah Hawley odbędzie się w czwartek 9 lutego na kanale FOX. Już teraz można zobaczyć zwiastun serialu „Legion”.