Najlepszy patolog z Miami znowu w akcji - premiera 2. sezonu „Rosewood” na FOX
Najlepszy patolog z Miami znowu w akcji  - premiera 2. sezonu „Rosewood” na FOX

Najlepszy patolog z Miami znowu w akcji - premiera 2. sezonu „Rosewood” na FOX

Opublikowany

Już we wtorek 29 listopada o godzinie 22:00 na FOX najlepszy patolog w Miami, wkroczy do akcji odkrywając kolejne tajemnice ludzkich ciał. Morris Chestnut („Maski szpiega”, „American Horror Story”), serialowy dr Beaumont, prowadzi jedno z najbardziej zaawansowanych laboratoriów w kraju rozwiązując największe zagadki Miami.


W 2. sezonie serialu „Rosewood”, dr Beaumont wyjedzie m.in. do Nowego Jorku, aby rozwiązać sprawę zabójstwa Eddiego - męża Annalise Villy - Jaina Lee Ortiz, („Porwana”, „The After”) – policjantki z którą na co dzień współpracuje błyskotliwy patolog. Do niezastąpionego duetu dołączy ponownie siostra Rosewooda i jednocześnie „królowa toksykologii” Pippy, w którą wciela się Gabrielle Dennis („Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca”). Wsparciem okaże się również specjalistka od DNA, była dziewczyna Pippy - Tara Milly Izikoff (Anna Konkle, „The Escort”). Ekipę laboratorium zasila również matka dr. Beaumonta - Donna, w tej roli Lorraine Toussaint („Orange Is the New Black”), która gra rolę nadgorliwej „laborantki”. W serialu pojawi się również tajemniczy kapitan Ryan Slade, w którego wcieli się Eddie Cibrian („CSI: Kryminalne zagadki Miami”, „Hitman - Cena Zemsty”), komplikując i tak już trudną sytuację między Rosewoodem i Villą.


W życiu dr. Beaumonta pojawi się także LeToya Luckett („Pan i Pani Killer”, „Single Ladies”), która zagra Tawnyę - nową dziewczynę głównego bohatera. Rodzące się uczucie, krytycznym okiem oceniała będzie Camille’a Spirlin, która zagra córkę nowej dziewczyny Rosewooda.


Co jeszcze wydarzy się z nadchodzącym sezonie?

Czy wiesz, że?


• LeToya Luckett ma na swoim koncie 2 nagrody Grammy za singiel „Say My Name”.


• Serialowa matka dr. Beaumonta - Lorraine Toussain - w rzeczywistości jest tylko 9 lat starsza od swojego serialowego syna.


• Większość scen 2. sezonu była kręcona w ratuszu Huntington Beach i w Komisariacie Policji w Huntington Beach w Californii.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

ROSEWOOD_2.jpg

grafika | 5,54 MB

Pobierz
ROSEWOOD_6.jpg

grafika | 7,04 MB

Pobierz
ROSEWOOD_5.jpg

grafika | 7,59 MB

Pobierz
ROSEWOOD_1.jpg

grafika | 15,9 MB

Pobierz
ROSEWOOD_3.jpg

grafika | 40,4 MB

Pobierz
ROSEWOOD_4.jpg

grafika | 19,1 MB

Pobierz
ROSEWOOD_8.jpg

grafika | 13 MB

Pobierz
Rosewood.jpg

grafika | 138 KB

Pobierz
Rosewood_10.jpg

grafika | 13,4 MB

Pobierz
Rosewood 2 na FOX_media alert.docx

docx | 26,9 KB

Pobierz
Rosewood_7.jpg

grafika | 1,62 MB

Pobierz
Rosewood_9.jpg

grafika | 13,2 MB

Pobierz
Rosewood_11.jpg

grafika | 3,62 MB

Pobierz
Rosewood_12.jpg

grafika | 456 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.
FOX ujawnia datę premiery oraz pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead! Serial powróci na FOX już 8 października o godz. 22:00.

temu

San Diego Comic Con trwa w najlepsze, skąd FOX przynosi same dobre wieści dla wszystkich fanów serialu The Walking Dead! Właśnie ogłoszono, że premiera 9. sezonu odbędzie się 8 października o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. To