MIĘDZYNARODOWA PREMIERA DRUGIEJ CZĘŚCI 7. SEZONU „THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 13 LUTEGO 2017 ROKU
MIĘDZYNARODOWA PREMIERA DRUGIEJ CZĘŚCI 7. SEZONU „THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ  W PONIEDZIAŁEK 13 LUTEGO 2017 ROKU

MIĘDZYNARODOWA PREMIERA DRUGIEJ CZĘŚCI 7. SEZONU „THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 13 LUTEGO 2017 ROKU

Opublikowany

Najpopularniejszy serial świata powraca na antenę telewizji FOX. Premiera drugiej części 7. odsłony „The Walking Dead” odbędzie się kilkanaście godzin po jej emisji w Stanach Zjednoczonych. Już teraz można zobaczyć grafikę z najnowszej części serialu. 

Warszawa, 12 grudnia 2016 r. – Telewizja FOX, wiodąca marka na rynku telewizyjnej rozrywki należąca do FOX Networks Group, ogłosiła, że druga część 7. sezonu serialu „The Walking Dead”  zostanie wyemitowana w poniedziałek 13 lutego o godz. 22:00, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

Druga część sezonu składa się z ośmiu odcinków. Producentami wykonawczymi „The Walking Dead” który od pięciu sezonów jest najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym, są jego główny producent Scott M. Gimple oraz Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Dave Alpert i Tom Luse. Najnowsza część tej kultowej produkcji zostanie wyemitowana w ponad 200 krajach, w których obecna jest telewizja FOX, zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych, co wpisuje się w przyjętą przez FOX Networks Group strategię jednoczesnych globalnych premier.

Telewizja FOX udostępniła już materiał zdjęciowy z drugiej części 7. sezonu, na którym znajdują się Rick Grimes (Andrew Lincoln) i pozostali ocaleni.
TWD7B_Keyart_horizontal.jpg
Kanał FOX ma wyłączność na międzynarodową emisję kultowego serialu „The Walking Dead” i jako pierwszy prezentuje międzynarodowej publiczności premiery najlepszych światowych produkcji rozrywkowych. FOX i sieć AMC wspólnie pracowały nad scenariuszem i po raz pierwszy zaplanowały jednoczesną, globalną premierę serialu w 2010 roku. Zapowiedziany już 8. sezon „The Walking Dead” dotrze do 200 milionów widzów kanału FOX z ponad 200 krajów. Premierowy odcinek 8. sezonu będzie setnym odcinkiem serialu.

###
 O „THE WALKING DEAD”
Serial „The Walking Dead”, który jest adaptacją wydawanej przez Image Comics serii komiksów Roberta Kirkmana, jest od czterech lat najchętniej oglądaną produkcją telewizyjną wśród dorosłych widzów w wieku 18-49 lat. Jego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie, a głównymi bohaterami są ludzie, którzy ocaleli z katastrofy, a teraz szukają dla siebie bezpiecznego schronienia.  Producentami wykonawczymi serialu, który został okrzyknięty przez krytyków „prawdziwym fenomenem” (magazyn Variety) są Scott M. Gimple, Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero i Tom Luse.

O FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne. Na antenie FOX widzowie z całego świata mogą oglądać najpopularniejsze seriale własnej produkcji takie jak m.in. Z Archiwum X, The Walking Dead, American Horror Story, Homeland czy Miasteczko Wayward Pines. Oferta programowa stacji FOX jest odbierana przez ponad 255 milionach gospodarstw domowych w ponad 200 krajach świata poza terytorium Stanów Zjednoczonych. W wyniku efektu skali i globalnych synergii, telewizja FOX wprowadziła model jednoczesnej, premierowej emisji, którą stosuje w odniesieniu do najpopularniejszych produkcji serialowych. Jest także jedyną międzynarodową siecią, która nadaje na tak dużą skalę seriale telewizyjne w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych. FOX nadaje kanały linearne za pomocą uwierzytelnianej aplikacji FOX Play.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TWD7B_Keyart_horizontal.jpg

grafika | 19 MB

Pobierz
TWD7B_Keyart__verttical.jpg

grafika | 5,52 MB

Pobierz
FOX oglasza date premiery TWD 7B.docx

docx | 28,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

Premiery w styczniu na FOX

„Dawno, dawno temu”, sezon 6Once Upon a Time, Season 6 (22 odcinki po 60 minut)
. PREMIERA: NIEDZIELA 15 STYCZNIA OD GODZ. 20:05  (2 ODC.)Emisja w niedziele od godz. 20:05 (dwa odcinki) Już w styczniu widzowie FOX po raz kolejny przeniosą się do krainy pełnej magii,