FOX prezentuje pierwszą grafikę promującą serial „Legion”

FOX prezentuje pierwszą grafikę promującą serial „Legion”

Opublikowany

Wszyscy fani X-Menów i komiksów Marvela bądźcie czujni. FOX prezentuje pierwszą grafikę promującą serial „Legion”. To produkcja, która wymyka się poza granice ludzkich wyobrażeń.  
Copyright FX Productions

Copyright FX Productions

Grafika przedstawia głównego bohatera serialu Davida Hallera (Dan Stevens) - zagubionego, młodego mężczyznę obdarzonego ponadludzkimi zdolnościami, który pewnego dnia, uświadamia sobie, że głosy i wizje, jakich doświadcza, mogą być prawdziwe…

Jak poradzi sobie ze świadomością, że moce które posiada to nie schizofrenia, tylko tytułowy „Legion” osobowości, który ma w swojej głowie?

 Czy przeznaczenie głównego bohatera okaże się tym, które Marvel nadał jednej z postaci swoich komiksów - Davidowi Hallerowi (aka Legion), synowi Charlesa Xaviera?

Odpowiedź już w lutym na FOX!
„Legion” to pierwsza telewizyjna produkcja nawiązująca do kultowej serii o X-Menach. Premierowy odcinek 1. sezonu zostanie wyemitowany kilkanaście godzin po premierze w USA w czwartek 9 lutego na kanale FOX.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Legion_keyart_media alert.docx

docx | 27,6 KB

Pobierz
Legion_KeyArt_Vertical_final_pl.jpg

grafika | 1,07 MB

Pobierz
Legion_KeyArt_pl_horizontal.jpg

grafika | 591 KB

Pobierz

Seriale emitowane na FOX i FOX Comedy ze statuetkami Złotych Globów

Złote Globy zostały przyznane - 8 stycznia w Los Angeles odbyła się gala 74. edycji Złotych Globów. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej wyłoniło najlepszych wśród nominowanych do najbardziej prestiżowej nagrody telewizyjno-filmowej.Na liście laureatów do 74.