Magia zagości na FOX – czyli premiera 6. sezonu „Dawno, dawno temu”

Magia zagości na FOX – czyli premiera 6. sezonu „Dawno, dawno temu”

Opublikowany

Już w niedzielę 15 stycznia o godzinie 20:05 FOX przeniesie swoich widzów do świata magii. Fani bohaterów bajek znanych z dzieciństwa otrzymają kolejną okazję, aby cofnąć się w czasie i powrócić do chwil, gdy każdy wieczór kończył się tajemniczym „Dawno, dawno temu”.

Edward Kitsis i Adam Horowitz („Zagubieni”, „Tron: dziedzictwo”) po raz kolejny zapraszają w podróż po bajkowym, lecz niebezpiecznym miasteczku. Co wydarzy się w Storybrooke w tym sezonie?
W 6. serii w miasteczku pojawią się goście z Krainy Niedokończonych Historii. Przywita ich sam Henry (Jared Scott Gilmore, „Plan B”), zobowiązując się pomóc w dokończeniu ich baśni. Wizyta tajemniczych przybyszów sprawi, że pozostali bohaterowie: Królewna Śnieżka (Ginnifer Goodwin, „Spacer po linie”), Książę (Josh Dallas, „Thor”), Regina, Kapitan Hook (Colin O'Donoghue, „Rytuał”) i Zelena (Rebecca Mader) zdadzą sobie sprawę, że sami są ścigani przez własne, niedokończone historie.

Ale to nie koniec niespodzianek, w tym sezonie na ekranie pojawi się  też Deniz Akdeniz w roli Alladyna, Oded Fehr jako Dżafar, Karen David wcieli się w Księżniczkę Dżasminę, zaś Craig Horner w Hrabiego Monte Christo, a Giles Matthey zagra  Morfeusza.

Czy wiesz, że?

- Twórcy serialu, zdradzili, że 6. seria „Dawno, dawno temu”,  nie będzie miała dwóch osobnych głównych wątków. Serial wraca do korzeni oraz do sposobu narracji z 1. sezonu, z małomiasteczkowymi historiami i mniejszymi wątkami.
- W nowym sezonie Regina i Zelena zostaną współlokatorkami, a we flashbackach zobaczymy konfrontację Dżafara i Aladyna.
- Serial ma na swoim koncie aż 6 nominacji do Nagrody Emmy oraz 3 statuetki Teen Choice, w tym w kategorii ulubiony serial fantasy/ science-fiction.

Czy mieszkańcom Storybrooke uda się dokończyć ich własne „niedokończone historie”? Odpowiedź już w niedzielę 15 stycznia o 20.05 na kanale FOX!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dawno dawno temu 6_na_FOX_media_alert.docx

docx | 25,7 KB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_keyart.jpg

grafika | 5,37 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_1.jpg

grafika | 1,91 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_6.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_5.jpg

grafika | 2,6 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_3.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_7.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_8.jpg

grafika | 1,11 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_4.jpg

grafika | 973 KB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_2.jpg

grafika | 982 KB

Pobierz

Czy Rick i jego ekipa wstaną z kolan - czyli premiera drugiej części 7. sezonu serialu „The Walking Dead”

Już w lutym na FOX premiera drugiej części jednego z najbardziej popularnych seriali ostatnich lat. „The Walking Dead” wraca w nowej odsłonie już w poniedziałek 13 lutego o godz. 22:00 - zaledwie kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.