Magia zagości na FOX – czyli premiera 6. sezonu „Dawno, dawno temu”

Magia zagości na FOX – czyli premiera 6. sezonu „Dawno, dawno temu”

Opublikowany

Już w niedzielę 15 stycznia o godzinie 20:05 FOX przeniesie swoich widzów do świata magii. Fani bohaterów bajek znanych z dzieciństwa otrzymają kolejną okazję, aby cofnąć się w czasie i powrócić do chwil, gdy każdy wieczór kończył się tajemniczym „Dawno, dawno temu”.

Edward Kitsis i Adam Horowitz („Zagubieni”, „Tron: dziedzictwo”) po raz kolejny zapraszają w podróż po bajkowym, lecz niebezpiecznym miasteczku. Co wydarzy się w Storybrooke w tym sezonie?
W 6. serii w miasteczku pojawią się goście z Krainy Niedokończonych Historii. Przywita ich sam Henry (Jared Scott Gilmore, „Plan B”), zobowiązując się pomóc w dokończeniu ich baśni. Wizyta tajemniczych przybyszów sprawi, że pozostali bohaterowie: Królewna Śnieżka (Ginnifer Goodwin, „Spacer po linie”), Książę (Josh Dallas, „Thor”), Regina, Kapitan Hook (Colin O'Donoghue, „Rytuał”) i Zelena (Rebecca Mader) zdadzą sobie sprawę, że sami są ścigani przez własne, niedokończone historie.

Ale to nie koniec niespodzianek, w tym sezonie na ekranie pojawi się  też Deniz Akdeniz w roli Alladyna, Oded Fehr jako Dżafar, Karen David wcieli się w Księżniczkę Dżasminę, zaś Craig Horner w Hrabiego Monte Christo, a Giles Matthey zagra  Morfeusza.

Czy wiesz, że?

- Twórcy serialu, zdradzili, że 6. seria „Dawno, dawno temu”,  nie będzie miała dwóch osobnych głównych wątków. Serial wraca do korzeni oraz do sposobu narracji z 1. sezonu, z małomiasteczkowymi historiami i mniejszymi wątkami.
- W nowym sezonie Regina i Zelena zostaną współlokatorkami, a we flashbackach zobaczymy konfrontację Dżafara i Aladyna.
- Serial ma na swoim koncie aż 6 nominacji do Nagrody Emmy oraz 3 statuetki Teen Choice, w tym w kategorii ulubiony serial fantasy/ science-fiction.

Czy mieszkańcom Storybrooke uda się dokończyć ich własne „niedokończone historie”? Odpowiedź już w niedzielę 15 stycznia o 20.05 na kanale FOX!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dawno dawno temu 6_na_FOX_media_alert.docx

docx | 25,7 KB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_keyart.jpg

grafika | 5,37 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_1.jpg

grafika | 1,91 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_6.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_5.jpg

grafika | 2,6 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_3.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_7.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_8.jpg

grafika | 1,11 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_4.jpg

grafika | 973 KB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_2.jpg

grafika | 982 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.