Magia zagości na FOX – czyli premiera 6. sezonu „Dawno, dawno temu”

Magia zagości na FOX – czyli premiera 6. sezonu „Dawno, dawno temu”

Opublikowany

Już w niedzielę 15 stycznia o godzinie 20:05 FOX przeniesie swoich widzów do świata magii. Fani bohaterów bajek znanych z dzieciństwa otrzymają kolejną okazję, aby cofnąć się w czasie i powrócić do chwil, gdy każdy wieczór kończył się tajemniczym „Dawno, dawno temu”.

Edward Kitsis i Adam Horowitz („Zagubieni”, „Tron: dziedzictwo”) po raz kolejny zapraszają w podróż po bajkowym, lecz niebezpiecznym miasteczku. Co wydarzy się w Storybrooke w tym sezonie?
W 6. serii w miasteczku pojawią się goście z Krainy Niedokończonych Historii. Przywita ich sam Henry (Jared Scott Gilmore, „Plan B”), zobowiązując się pomóc w dokończeniu ich baśni. Wizyta tajemniczych przybyszów sprawi, że pozostali bohaterowie: Królewna Śnieżka (Ginnifer Goodwin, „Spacer po linie”), Książę (Josh Dallas, „Thor”), Regina, Kapitan Hook (Colin O'Donoghue, „Rytuał”) i Zelena (Rebecca Mader) zdadzą sobie sprawę, że sami są ścigani przez własne, niedokończone historie.

Ale to nie koniec niespodzianek, w tym sezonie na ekranie pojawi się  też Deniz Akdeniz w roli Alladyna, Oded Fehr jako Dżafar, Karen David wcieli się w Księżniczkę Dżasminę, zaś Craig Horner w Hrabiego Monte Christo, a Giles Matthey zagra  Morfeusza.

Czy wiesz, że?

- Twórcy serialu, zdradzili, że 6. seria „Dawno, dawno temu”,  nie będzie miała dwóch osobnych głównych wątków. Serial wraca do korzeni oraz do sposobu narracji z 1. sezonu, z małomiasteczkowymi historiami i mniejszymi wątkami.
- W nowym sezonie Regina i Zelena zostaną współlokatorkami, a we flashbackach zobaczymy konfrontację Dżafara i Aladyna.
- Serial ma na swoim koncie aż 6 nominacji do Nagrody Emmy oraz 3 statuetki Teen Choice, w tym w kategorii ulubiony serial fantasy/ science-fiction.

Czy mieszkańcom Storybrooke uda się dokończyć ich własne „niedokończone historie”? Odpowiedź już w niedzielę 15 stycznia o 20.05 na kanale FOX!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Dawno dawno temu 6_na_FOX_media_alert.docx

docx | 25,7 KB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_keyart.jpg

grafika | 5,37 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_1.jpg

grafika | 1,91 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_6.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_5.jpg

grafika | 2,6 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_3.jpg

grafika | 1,29 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_7.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_8.jpg

grafika | 1,11 MB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_4.jpg

grafika | 973 KB

Pobierz
Dawno__dawno_temu_2.jpg

grafika | 982 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX po raz trzeci partnerem głównym biegu Run Or Death!

temu

Premiera 9. sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami, a kanał FOX wszystkich fanów produkcji, którzy nie mogą się doczekać spotkania z jego bohaterami na ekranie, już teraz zaprasza do apokaliptycznego świata opanowanego przez hordy zombiaków! Wszystko za sprawą biegu Run Or Death odbywającego się w sobotę 18 sierpnia w Parku Ronalda Reagana w Gdańsku, podczas którego będzie można odwiedzić specjalną strefę przygotowaną przez kanał FOX!
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.