FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”
FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”

FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”

Opublikowany

9 lutego FOX zaprasza na spotkanie z nadludzkimi zdolnościami Davida Hallera, a już dziś można zobaczyć pierwsze zdjęcia bohaterów serialu „Legion”. 

„Legion”, inspirowany serią komiksów “X-Men” Marvela, opowiada historię Davida Hallera (Dan Stevens). David ma 30 lat i zalicza kolejny pobyt w szpitalu psychiatrycznym ze względu na zdiagnozowaną w dzieciństwie schizofrenię. Kiedy już chce się poddać, poznaje Syd (Rachel Keller) – niezwykłą dziewczynę, która uzmysławia mu, że to nie choroba a nadludzkie zdolności czynią go niezwykłym.
Na udostępnionych właśnie przez FOX zdjęciach można zobaczyć głównego bohatera Davida Hallera (w tej roli Dan Stevens, „Downtown Abbey”) oraz postaci drugoplanowe: Syd (Rachel Keller, „Fargo”), jego siostrę Amy (Katie Aselton, „Wirtualna liga”), terapeutkę Malenie Bird (Jean Smart, „Fargo”), jej męża Olivera Birda (gościnnie Jemaine Clement, „Rio”, „Faceci w czerni III”) oraz Ptonomy’ego (Jeremie Harris, „The Get Down”), Kerry Loudermilk (Amber Midthunder, „Priceless”), Cary’ego Loudermilk (Bill Irwin, „Elementary”, „Interstellar”) i Lenny Busker (Aubrey Plaza, „Parks and recreation”), wcielającą się w przyjaciółkę Davida.  

„Legion” to pierwsza telewizyjna produkcja nawiązująca do kultowej serii o X-Menach. Jest to również najnowszy wspólny projekt Noah Hawleya i Johna Camerona  - twórców nagrodzonego Emmy i Złotymi Globami serialu „Fargo”.

Premierowy odcinek 1. sezonu zostanie wyemitowany kilkanaście godzin po premierze w USA, w czwartek 9 lutego o 22:00 na kanale FOX. 


Zdjęcia: Copyright FX Productions.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Legion_zdjęcia_na_FOX_media_alert.docx

docx | 25,2 KB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_CORNER.png

grafika | 3,03 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_MAIN_ROOM.png

grafika | 3,23 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_KatieAselton_AMY.jpg

grafika | 2,74 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_AmberMidthunder_KERRY.jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JeanSmart_MELANIE.jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_AubreyPlaza_LENNY.jpg

grafika | 1,79 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_DanStevens_DAVID.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JemaineClement_CH.jpg

grafika | 1,62 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_BillIrwin_CARY.jpg

grafika | 1,6 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_RachelKeller_SYD.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_DanStevens_DAVID_2.png

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JeremieHarris_PTONOMY.jpg

grafika | 702 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX po raz trzeci partnerem głównym biegu Run Or Death!

temu

Premiera 9. sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami, a kanał FOX wszystkich fanów produkcji, którzy nie mogą się doczekać spotkania z jego bohaterami na ekranie, już teraz zaprasza do apokaliptycznego świata opanowanego przez hordy zombiaków! Wszystko za sprawą biegu Run Or Death odbywającego się w sobotę 18 sierpnia w Parku Ronalda Reagana w Gdańsku, podczas którego będzie można odwiedzić specjalną strefę przygotowaną przez kanał FOX!
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.