FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”
FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”

FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”

Opublikowany

9 lutego FOX zaprasza na spotkanie z nadludzkimi zdolnościami Davida Hallera, a już dziś można zobaczyć pierwsze zdjęcia bohaterów serialu „Legion”. 

„Legion”, inspirowany serią komiksów “X-Men” Marvela, opowiada historię Davida Hallera (Dan Stevens). David ma 30 lat i zalicza kolejny pobyt w szpitalu psychiatrycznym ze względu na zdiagnozowaną w dzieciństwie schizofrenię. Kiedy już chce się poddać, poznaje Syd (Rachel Keller) – niezwykłą dziewczynę, która uzmysławia mu, że to nie choroba a nadludzkie zdolności czynią go niezwykłym.
Na udostępnionych właśnie przez FOX zdjęciach można zobaczyć głównego bohatera Davida Hallera (w tej roli Dan Stevens, „Downtown Abbey”) oraz postaci drugoplanowe: Syd (Rachel Keller, „Fargo”), jego siostrę Amy (Katie Aselton, „Wirtualna liga”), terapeutkę Malenie Bird (Jean Smart, „Fargo”), jej męża Olivera Birda (gościnnie Jemaine Clement, „Rio”, „Faceci w czerni III”) oraz Ptonomy’ego (Jeremie Harris, „The Get Down”), Kerry Loudermilk (Amber Midthunder, „Priceless”), Cary’ego Loudermilk (Bill Irwin, „Elementary”, „Interstellar”) i Lenny Busker (Aubrey Plaza, „Parks and recreation”), wcielającą się w przyjaciółkę Davida.  

„Legion” to pierwsza telewizyjna produkcja nawiązująca do kultowej serii o X-Menach. Jest to również najnowszy wspólny projekt Noah Hawleya i Johna Camerona  - twórców nagrodzonego Emmy i Złotymi Globami serialu „Fargo”.

Premierowy odcinek 1. sezonu zostanie wyemitowany kilkanaście godzin po premierze w USA, w czwartek 9 lutego o 22:00 na kanale FOX. 


Zdjęcia: Copyright FX Productions.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Legion_zdjęcia_na_FOX_media_alert.docx

docx | 25,2 KB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_CORNER.png

grafika | 3,03 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_MAIN_ROOM.png

grafika | 3,23 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_KatieAselton_AMY.jpg

grafika | 2,74 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_AmberMidthunder_KERRY.jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JeanSmart_MELANIE.jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_AubreyPlaza_LENNY.jpg

grafika | 1,79 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_DanStevens_DAVID.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JemaineClement_CH.jpg

grafika | 1,62 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_BillIrwin_CARY.jpg

grafika | 1,6 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_RachelKeller_SYD.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_DanStevens_DAVID_2.png

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JeremieHarris_PTONOMY.jpg

grafika | 702 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.