FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”
FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”

FOX udostępnia pierwsze zdjęcia z serialu „Legion”

Opublikowany

9 lutego FOX zaprasza na spotkanie z nadludzkimi zdolnościami Davida Hallera, a już dziś można zobaczyć pierwsze zdjęcia bohaterów serialu „Legion”. 

„Legion”, inspirowany serią komiksów “X-Men” Marvela, opowiada historię Davida Hallera (Dan Stevens). David ma 30 lat i zalicza kolejny pobyt w szpitalu psychiatrycznym ze względu na zdiagnozowaną w dzieciństwie schizofrenię. Kiedy już chce się poddać, poznaje Syd (Rachel Keller) – niezwykłą dziewczynę, która uzmysławia mu, że to nie choroba a nadludzkie zdolności czynią go niezwykłym.
Na udostępnionych właśnie przez FOX zdjęciach można zobaczyć głównego bohatera Davida Hallera (w tej roli Dan Stevens, „Downtown Abbey”) oraz postaci drugoplanowe: Syd (Rachel Keller, „Fargo”), jego siostrę Amy (Katie Aselton, „Wirtualna liga”), terapeutkę Malenie Bird (Jean Smart, „Fargo”), jej męża Olivera Birda (gościnnie Jemaine Clement, „Rio”, „Faceci w czerni III”) oraz Ptonomy’ego (Jeremie Harris, „The Get Down”), Kerry Loudermilk (Amber Midthunder, „Priceless”), Cary’ego Loudermilk (Bill Irwin, „Elementary”, „Interstellar”) i Lenny Busker (Aubrey Plaza, „Parks and recreation”), wcielającą się w przyjaciółkę Davida.  

„Legion” to pierwsza telewizyjna produkcja nawiązująca do kultowej serii o X-Menach. Jest to również najnowszy wspólny projekt Noah Hawleya i Johna Camerona  - twórców nagrodzonego Emmy i Złotymi Globami serialu „Fargo”.

Premierowy odcinek 1. sezonu zostanie wyemitowany kilkanaście godzin po premierze w USA, w czwartek 9 lutego o 22:00 na kanale FOX. 


Zdjęcia: Copyright FX Productions.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Legion_zdjęcia_na_FOX_media_alert.docx

docx | 25,2 KB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_CORNER.png

grafika | 3,03 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_MAIN_ROOM.png

grafika | 3,23 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_KatieAselton_AMY.jpg

grafika | 2,74 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_AmberMidthunder_KERRY.jpg

grafika | 2,14 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JeanSmart_MELANIE.jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_AubreyPlaza_LENNY.jpg

grafika | 1,79 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_DanStevens_DAVID.jpg

grafika | 1,67 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JemaineClement_CH.jpg

grafika | 1,62 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_BillIrwin_CARY.jpg

grafika | 1,6 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_RachelKeller_SYD.jpg

grafika | 1,5 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_DanStevens_DAVID_2.png

grafika | 1,49 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_JeremieHarris_PTONOMY.jpg

grafika | 702 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

Odliczanie czas zacząć! 24: DZIEDZICTWO JUŻ 7 LUTEGO NA FOX!

Zegar znów zaczyna tykać w kolejnej odsłonie nagrodzonego Emmy przeboju telewizyjnego 24 godziny. Ponownie czeka nas nerwowy wyścig z czasem, ale tym razem stawką w śmiertelnej grze jest udaremnienie planowanego w Stanach Zjednoczonych zamachu terrorystycznego. Serial został zrealizowany w konwencji, która przyniosła rekordową popularność pierwszej części 24 godzin - jego akcja rozgrywa się w czasie rzeczywistym.