WIEMY, KTO Z „THE WALKING DEAD” PRZYJEDZIE DO POLSKI!
WIEMY, KTO Z „THE WALKING DEAD” PRZYJEDZIE DO POLSKI!

WIEMY, KTO Z „THE WALKING DEAD” PRZYJEDZIE DO POLSKI!

To już koniec tajemnic! 6 marca Alanna Masterson (Tara), Ross Marquand (Aaron) i Seth Gilliam (Gabriel) przyjadą do Polski w ramach europejskiej trasy „The Walking Dead”. Na specjalnie zorganizowanym przez stację FOX wydarzeniu obsada spotka się fanami serialu. 

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci polskich fanów jednej z najpopularniejszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. W warszawskim kinie Luna odbędzie się pierwsze w Polsce spotkanie z gwiazdami „The Walking Dead”. Zgromadzona w kinie publiczność będzie miała szansę wzięcia udziału w panelu z gwiazdami serialu, które podzielą się z fanami ciekawostkami z planu, opowiedzą o swoich postaciach, a także odpowiedzą na pytania publiczności. To jednak nie koniec atrakcji. Po spotkaniu z aktorami widzowie zobaczą 12. odcinek produkcji tuż przed polską premierą na kanale FOX. Epizod zatytułowany „Powiedz tak” został wyreżyserowany przez samego Grega Nicotero. Tego wydarzenia nie można przegapić.
Europejska trasa „The Walking Dead” obejmuje 6 miast: Warszawę, Londyn, Amsterdam, Monachium, Lizbonę i Madryt.
Biogramy aktorów:
TWD7_Alanna_Ink_Portrait_0038_B_2.jpg
Alanna Masterson – urodziła się na Long Island, w stanie Nowy York. Pierwsze kroki przed kamerą stawiała jeszcze jako dziecko. Swoje umiejętności aktorskie doskonaliła występując w gościnnych rolach w popularnych serialach telewizyjnych, m.in. „Terminator: Kroniki Sary Connor” czy „Męska robota”. Jest absolwentką Nowojorskiej Akademii Filmowej. Ma doświadczenie jako reżyserka i scenarzystka.

W serialu „The Walking Dead” Masterson wciela się w Tarę Chambler, którą poznajemy w czwartym sezonie serialu. Przed epidemią Tara uczęszczała do Akademii Policyjnej i marząc o byciu stróżem prawa. Z początku impulsywna i nieopanowana, z biegiem czasu nabiera ogłady i unika podejmowania pochopnych decyzji.
TWD7_Ross_Ink_Portrait_3961_B_2.jpg
Ross Marquand – urodził się w Kolorado. Absolwent wydziału aktorskiego Uniwersytetu Boulder. Po studiach przeprowadził się do Los Angeles, gdzie jego role w produkcjach telewizyjnych i filmowych zostały szybko dostrzeżone przez przedstawicieli branży. Jest też znany jako aktor dubbingowy, a także parodysta.

W serialu „The Walking Dead” Marquand gra Aarona. O jego życiu przed epidemią wiadomo niewiele – mieszkał w Waszyngtonie i pracował dla organizacji pozarządowej. Poznajemy go jako rekrutera, który sprawdza, czy napotkane przez niego osoby nadają się do zamieszkania w Aleksandrii. To właśnie dzięki niemu grupa Ricka dostała szansę, aby tam zamieszkać.
TWD7_Seth_Ink_Portrait_4072_B_2.jpg
Seth Gilliam – na małym ekranie zadebiutował we wczesnych latach 90. w kultowym serialu komediowym „The Cosby Show”, jednak największą popularność przyniosły mu role w serialach „Prawo ulicy” czy „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. Gilliam jest także znanym aktorem teatralnym.

W serialu „The Walking Dead” Gilliam wciela się w ojca Gabriela, który po wybuchu apokalipsy barykaduje się w swojej parafii i na początku ma wielki problem z zaakceptowaniem nowej rzeczywistości. Gdy poznał Ricka i jego grupę, powoli zaczął oswajać się z tym, że życie już nigdy nie będzie takie samo i, żeby przetrwać, trzeba czasami sięgnąć po drastyczniejsze środki.

O „The Walking Dead”
„The Walking Dead” to ekranizacja kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana wydawanego przez Image Comics, która w ciągu ostatnich czterech sezonów zajmowała czołowe miejsce w rankingach jako najczęściej oglądany serial telewizyjny przez widzów w przedziale wiekowym 18-49 lat. Serial opowiada historię rozgrywającą się na przestrzeni miesięcy i lat w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Fabuła opiera się na losach garstki ocalałych, którzy pod wodzą szeryfa Ricka Grimesa wędrują w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca do życia. „The Walking Dead” został uznany przez krytyków za „zadziwiający fenomen” (Variety). Producentami wykonawczymi serialu są: Scott M. Gimple, Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero i Tom Luse.

Załączniki

Pobierz wszystkie

TWD7_fb_BLACK_022C.jpg

grafika | 393 KB

Pobierz
TWD7_fb_BLACK_022B.jpg

grafika | 351 KB

Pobierz
TWD7_fb_BLACK_022A.jpg

grafika | 276 KB

Pobierz
FOX ogłasza_obsadę_TWD_w_Polsce_23032017.DOCX

docx | 30,2 KB

Pobierz
TWD7B_Keyart_Layout 1 Horizontal_pon pl.jpg

grafika | 4,75 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.