FOX WYEMITUJE DRUGI SEZON SERIALU „OUTCAST: OPĘTANIE” ROBERTA KIRKMANA W RAMACH JEDNOCZESNEJ PREMIERY

FOX WYEMITUJE DRUGI SEZON SERIALU „OUTCAST: OPĘTANIE” ROBERTA KIRKMANA W RAMACH JEDNOCZESNEJ PREMIERY

Opublikowany

PREMIERA 10 KWIETNIA NA PONAD 125 KANAŁACH FOX POZA USA

© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.

© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.

Los Angeles, 28 lutego 2017 r. FOX, wiodąca światowa marka rozrywkowa należąca do FOX Networks Group, ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu „Outcast: Opętanie”. Dziesięcioodcinkowy serial stworzony przez Roberta Kirkmana i wyprodukowany przez FOX Networks Group powróci na kanał FOX już 10 kwietnia w ponad 125 krajach poza USA.
Premiera pierwszego sezonu serialu „Outcast: Opętanie” pobiła rekord oglądalności, przyciągając 26 milionów widzów na całym świecie. Można ją było oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, lecz również podczas pierwszej w historii premiery na portalach społecznościowych i serwisach internetowych. Wraz z drugim sezonem powraca pytanie, co stoi za nadprzyrodzonymi zjawiskami w miasteczku Rome. Kyle Barnes – nękany przez przypadki opętania, które rosną w liczbę i siłę – walczy o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Pozaziemskie zagrożenia są większe, niż Kyle mógł kiedykolwiek przypuszczać. Kiedy tylko mężczyzna odryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome.
„Historia w serialu „Outcast: Opętanie”, choć z pozoru traktująca o zjawiskach nadprzyrodzonych, pokazuje, do czego zdolni są ludzie w dążeniu do ochrony najbliższych. To temat, z którym mogą się utożsamiać widzowie na całym świecie. Jestem niezwykle podekscytowany faktem, że widzowie w ponad 125 krajach będą już wkrótce mieli szansę się przekonać, jak Kyle i inni mieszkańcy Rome zmierzą się w drugim sezonie z faktem, że ich miasto i cały świat stają się jeszcze bardziej mroczne, złowrogie i nieprzewidywalne” – powiedział Robert Kirkman.
© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.

© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.


FOX, od dawna utożsamiany z najwyższej jakości rozrywką, jest znany z emisji przełomowych, wyznaczających trendy i docenianych przez krytykę produkcji, które kochają widzowie w USA i na całym świecie. Serial zostanie wyemitowany w ramach globalnej premiery, co jest kluczowym elementem oferty programowej oraz strategii marketingowej opracowanej z myślą o tak głośnych produkcjach jak The Walking Dead, Legion, 24: Dziedzictwo, American Horror Story, Miasteczko Wayward Pines i innych. FOX jest dostępny jako kanał linearny i nielinearny w 340 milionach gospodarstw domowych w USA i wirtualnie na wszystkich międzynarodowych rynkach telewizyjnych.
Outcast: Opętanie powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję producenta wykonawczego. Za produkcję odpowiadają również showrunner Chris Black oraz David Alpert, Sharon Tal Yguado i Sue Naegle
Patrick Fugit (Zaginiona dziewczyna) wciela się w głównego bohatera Kyle’a Barnesa – mężczyznę poszukującego odpowiedzi i zbawienia, izolującego się od bliskich z obawy przed zrobieniem im swoją obecnością krzywdy. Philip Glenister (Życie na Marsie) gra wielebnego Andersona – ewangelistę z Wirginii Zachodniej, który wierzy, że jest żołnierzem w boskiej wojnie dobra ze złem. Jest również nałogowym hazardzistą, nadużywa alkoholu i twierdzi, że Bóg nie chciałby, aby ludzie przejmowali się małymi rzeczami. W serialu występują również Wrenn Schmidt (Boardwalk Empire) w roli Megan, adoptowanej siostry Kyle’a; Reg E. Cathey (House of Cards, The Wire) w roli oficera miejscowej policji; Kate Lyn Sheil (House of Cards) jako Allison, była żona Kyle’a; Madeline McGraw (Snajper) w roli Amber Barnes, córki  Kyle’a i Allison; oraz Julia Crockett (Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar) w roli młodej matki Kyle’a.

O FOX
FOX jest #1 w kategorii globalnych kanałów rozrywkowych. Marka uotożsamiana jest z przełomowymi produkcjami z Hollywood i zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza produkcji telewizyjnych – dramatu, science-fiction, akcji, komedii, animacji. FOX jako pierwszy dostarcza szerokiej publiczności na całym świecie najlepsze oryginalne i przełomowe produkcje, jak „Outcast: Opętanie”, „Z Archiwum X”, „The Walking Dead”, „Imperium”, „American Horror Story”, „Homeland” i „Wayward Pines”. FOX jest dostępny w 31 lokalnych językach w przeszło 255 milionach gospodarstw domach w 127 krajach poza USA. Ze względu na skalę i globalne synergie FOX stał się pionierem w globalnych premierach najważniejszych produkcji i jest jedyną międzynarodową siecią, która emituje je w tym samym czasie co USA. FOX jest dostępny w wersji linearnej SD i HD w telewizji oraz poprzez aplikację FOX Play.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

OUT_203_08292016_KS_0589-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
OUT_203_082516_BJM_0013-Retouch.jpg

grafika | 1,74 MB

Pobierz
OUT_203_08292016_KS_0685-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
FOX oglasza premiere 2 sezonu OUTCAST OPETANIE.doc

doc | 56,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

Czy wiesz, że… TACY JESTEŚMY?

FOX zdradza tajemnice produkcji