FOX WYEMITUJE DRUGI SEZON SERIALU „OUTCAST: OPĘTANIE” ROBERTA KIRKMANA W RAMACH JEDNOCZESNEJ PREMIERY

FOX WYEMITUJE DRUGI SEZON SERIALU „OUTCAST: OPĘTANIE” ROBERTA KIRKMANA W RAMACH JEDNOCZESNEJ PREMIERY

Opublikowany

PREMIERA 10 KWIETNIA NA PONAD 125 KANAŁACH FOX POZA USA

© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.

© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.

Los Angeles, 28 lutego 2017 r. FOX, wiodąca światowa marka rozrywkowa należąca do FOX Networks Group, ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu „Outcast: Opętanie”. Dziesięcioodcinkowy serial stworzony przez Roberta Kirkmana i wyprodukowany przez FOX Networks Group powróci na kanał FOX już 10 kwietnia w ponad 125 krajach poza USA.
Premiera pierwszego sezonu serialu „Outcast: Opętanie” pobiła rekord oglądalności, przyciągając 26 milionów widzów na całym świecie. Można ją było oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, lecz również podczas pierwszej w historii premiery na portalach społecznościowych i serwisach internetowych. Wraz z drugim sezonem powraca pytanie, co stoi za nadprzyrodzonymi zjawiskami w miasteczku Rome. Kyle Barnes – nękany przez przypadki opętania, które rosną w liczbę i siłę – walczy o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Pozaziemskie zagrożenia są większe, niż Kyle mógł kiedykolwiek przypuszczać. Kiedy tylko mężczyzna odryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome.
„Historia w serialu „Outcast: Opętanie”, choć z pozoru traktująca o zjawiskach nadprzyrodzonych, pokazuje, do czego zdolni są ludzie w dążeniu do ochrony najbliższych. To temat, z którym mogą się utożsamiać widzowie na całym świecie. Jestem niezwykle podekscytowany faktem, że widzowie w ponad 125 krajach będą już wkrótce mieli szansę się przekonać, jak Kyle i inni mieszkańcy Rome zmierzą się w drugim sezonie z faktem, że ich miasto i cały świat stają się jeszcze bardziej mroczne, złowrogie i nieprzewidywalne” – powiedział Robert Kirkman.
© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.

© 2017 FOX and its related entities. All rights reserved.


FOX, od dawna utożsamiany z najwyższej jakości rozrywką, jest znany z emisji przełomowych, wyznaczających trendy i docenianych przez krytykę produkcji, które kochają widzowie w USA i na całym świecie. Serial zostanie wyemitowany w ramach globalnej premiery, co jest kluczowym elementem oferty programowej oraz strategii marketingowej opracowanej z myślą o tak głośnych produkcjach jak The Walking Dead, Legion, 24: Dziedzictwo, American Horror Story, Miasteczko Wayward Pines i innych. FOX jest dostępny jako kanał linearny i nielinearny w 340 milionach gospodarstw domowych w USA i wirtualnie na wszystkich międzynarodowych rynkach telewizyjnych.
Outcast: Opętanie powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję producenta wykonawczego. Za produkcję odpowiadają również showrunner Chris Black oraz David Alpert, Sharon Tal Yguado i Sue Naegle
Patrick Fugit (Zaginiona dziewczyna) wciela się w głównego bohatera Kyle’a Barnesa – mężczyznę poszukującego odpowiedzi i zbawienia, izolującego się od bliskich z obawy przed zrobieniem im swoją obecnością krzywdy. Philip Glenister (Życie na Marsie) gra wielebnego Andersona – ewangelistę z Wirginii Zachodniej, który wierzy, że jest żołnierzem w boskiej wojnie dobra ze złem. Jest również nałogowym hazardzistą, nadużywa alkoholu i twierdzi, że Bóg nie chciałby, aby ludzie przejmowali się małymi rzeczami. W serialu występują również Wrenn Schmidt (Boardwalk Empire) w roli Megan, adoptowanej siostry Kyle’a; Reg E. Cathey (House of Cards, The Wire) w roli oficera miejscowej policji; Kate Lyn Sheil (House of Cards) jako Allison, była żona Kyle’a; Madeline McGraw (Snajper) w roli Amber Barnes, córki  Kyle’a i Allison; oraz Julia Crockett (Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar) w roli młodej matki Kyle’a.

O FOX
FOX jest #1 w kategorii globalnych kanałów rozrywkowych. Marka uotożsamiana jest z przełomowymi produkcjami z Hollywood i zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza produkcji telewizyjnych – dramatu, science-fiction, akcji, komedii, animacji. FOX jako pierwszy dostarcza szerokiej publiczności na całym świecie najlepsze oryginalne i przełomowe produkcje, jak „Outcast: Opętanie”, „Z Archiwum X”, „The Walking Dead”, „Imperium”, „American Horror Story”, „Homeland” i „Wayward Pines”. FOX jest dostępny w 31 lokalnych językach w przeszło 255 milionach gospodarstw domach w 127 krajach poza USA. Ze względu na skalę i globalne synergie FOX stał się pionierem w globalnych premierach najważniejszych produkcji i jest jedyną międzynarodową siecią, która emituje je w tym samym czasie co USA. FOX jest dostępny w wersji linearnej SD i HD w telewizji oraz poprzez aplikację FOX Play.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

OUT_203_08292016_KS_0589-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
OUT_203_082516_BJM_0013-Retouch.jpg

grafika | 1,74 MB

Pobierz
OUT_203_08292016_KS_0685-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
FOX oglasza premiere 2 sezonu OUTCAST OPETANIE.doc

doc | 56,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.
FOX ujawnia datę premiery oraz pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead! Serial powróci na FOX już 8 października o godz. 22:00.

temu

San Diego Comic Con trwa w najlepsze, skąd FOX przynosi same dobre wieści dla wszystkich fanów serialu The Walking Dead! Właśnie ogłoszono, że premiera 9. sezonu odbędzie się 8 października o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. To