FOX WYEMITUJE DRUGI SEZON SERIALU „OUTCAST: OPĘTANIE” ROBERTA KIRKMANA W RAMACH JEDNOCZESNEJ PREMIERY
FOX WYEMITUJE DRUGI SEZON SERIALU „OUTCAST: OPĘTANIE” ROBERTA KIRKMANA W RAMACH JEDNOCZESNEJ PREMIERY

FOX WYEMITUJE DRUGI SEZON SERIALU „OUTCAST: OPĘTANIE” ROBERTA KIRKMANA W RAMACH JEDNOCZESNEJ PREMIERY

PREMIERA 10 KWIETNIA NA PONAD 125 KANAŁACH FOX POZA USA

OUT_203_082516_BJM_0013-Retouch.jpg
Los Angeles, 28 lutego 2017 r. FOX, wiodąca światowa marka rozrywkowa należąca do FOX Networks Group, ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu „Outcast: Opętanie”. Dziesięcioodcinkowy serial stworzony przez Roberta Kirkmana i wyprodukowany przez FOX Networks Group powróci na kanał FOX już 10 kwietnia w ponad 125 krajach poza USA.
Premiera pierwszego sezonu serialu „Outcast: Opętanie” pobiła rekord oglądalności, przyciągając 26 milionów widzów na całym świecie. Można ją było oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, lecz również podczas pierwszej w historii premiery na portalach społecznościowych i serwisach internetowych. Wraz z drugim sezonem powraca pytanie, co stoi za nadprzyrodzonymi zjawiskami w miasteczku Rome. Kyle Barnes – nękany przez przypadki opętania, które rosną w liczbę i siłę – walczy o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Pozaziemskie zagrożenia są większe, niż Kyle mógł kiedykolwiek przypuszczać. Kiedy tylko mężczyzna odryje prześladujące go sekrety ze swojej przeszłości, jego zmagania przerodzą się w walkę o los całego Rome.
„Historia w serialu „Outcast: Opętanie”, choć z pozoru traktująca o zjawiskach nadprzyrodzonych, pokazuje, do czego zdolni są ludzie w dążeniu do ochrony najbliższych. To temat, z którym mogą się utożsamiać widzowie na całym świecie. Jestem niezwykle podekscytowany faktem, że widzowie w ponad 125 krajach będą już wkrótce mieli szansę się przekonać, jak Kyle i inni mieszkańcy Rome zmierzą się w drugim sezonie z faktem, że ich miasto i cały świat stają się jeszcze bardziej mroczne, złowrogie i nieprzewidywalne” – powiedział Robert Kirkman.
OUT_203_08292016_KS_0685-Retouch-Opt2.jpg

FOX, od dawna utożsamiany z najwyższej jakości rozrywką, jest znany z emisji przełomowych, wyznaczających trendy i docenianych przez krytykę produkcji, które kochają widzowie w USA i na całym świecie. Serial zostanie wyemitowany w ramach globalnej premiery, co jest kluczowym elementem oferty programowej oraz strategii marketingowej opracowanej z myślą o tak głośnych produkcjach jak The Walking Dead, Legion, 24: Dziedzictwo, American Horror Story, Miasteczko Wayward Pines i innych. FOX jest dostępny jako kanał linearny i nielinearny w 340 milionach gospodarstw domowych w USA i wirtualnie na wszystkich międzynarodowych rynkach telewizyjnych.
Outcast: Opętanie powstał na podstawie komiksu autorstwa Paula Azacety i Roberta Kirkmana, który nie tylko jest twórcą serialu, lecz również pełni funkcję producenta wykonawczego. Za produkcję odpowiadają również showrunner Chris Black oraz David Alpert, Sharon Tal Yguado i Sue Naegle
Patrick Fugit (Zaginiona dziewczyna) wciela się w głównego bohatera Kyle’a Barnesa – mężczyznę poszukującego odpowiedzi i zbawienia, izolującego się od bliskich z obawy przed zrobieniem im swoją obecnością krzywdy. Philip Glenister (Życie na Marsie) gra wielebnego Andersona – ewangelistę z Wirginii Zachodniej, który wierzy, że jest żołnierzem w boskiej wojnie dobra ze złem. Jest również nałogowym hazardzistą, nadużywa alkoholu i twierdzi, że Bóg nie chciałby, aby ludzie przejmowali się małymi rzeczami. W serialu występują również Wrenn Schmidt (Boardwalk Empire) w roli Megan, adoptowanej siostry Kyle’a; Reg E. Cathey (House of Cards, The Wire) w roli oficera miejscowej policji; Kate Lyn Sheil (House of Cards) jako Allison, była żona Kyle’a; Madeline McGraw (Snajper) w roli Amber Barnes, córki  Kyle’a i Allison; oraz Julia Crockett (Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar) w roli młodej matki Kyle’a.

O FOX
FOX jest #1 w kategorii globalnych kanałów rozrywkowych. Marka uotożsamiana jest z przełomowymi produkcjami z Hollywood i zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza produkcji telewizyjnych – dramatu, science-fiction, akcji, komedii, animacji. FOX jako pierwszy dostarcza szerokiej publiczności na całym świecie najlepsze oryginalne i przełomowe produkcje, jak „Outcast: Opętanie”, „Z Archiwum X”, „The Walking Dead”, „Imperium”, „American Horror Story”, „Homeland” i „Wayward Pines”. FOX jest dostępny w 31 lokalnych językach w przeszło 255 milionach gospodarstw domach w 127 krajach poza USA. Ze względu na skalę i globalne synergie FOX stał się pionierem w globalnych premierach najważniejszych produkcji i jest jedyną międzynarodową siecią, która emituje je w tym samym czasie co USA. FOX jest dostępny w wersji linearnej SD i HD w telewizji oraz poprzez aplikację FOX Play.

Załączniki

Pobierz wszystkie

OUT_203_08292016_KS_0589-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
OUT_203_082516_BJM_0013-Retouch.jpg

grafika | 1,74 MB

Pobierz
OUT_203_08292016_KS_0685-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 2,64 MB

Pobierz
FOX oglasza premiere 2 sezonu OUTCAST OPETANIE.doc

doc | 56,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.