MARK STRONG ZAGRA GŁÓWNĄ ROLĘ W PIERWSZYM SERIALU WŁASNEJ PRODUKCJI FOX NETWORKS GROUP, KTÓRY ZOSTANIE WYEMITOWANY W EUROPIE I AFRYCE
MARK STRONG ZAGRA GŁÓWNĄ ROLĘ  W PIERWSZYM SERIALU WŁASNEJ PRODUKCJI  FOX NETWORKS GROUP, KTÓRY ZOSTANIE WYEMITOWANY W EUROPIE I AFRYCE

MARK STRONG ZAGRA GŁÓWNĄ ROLĘ W PIERWSZYM SERIALU WŁASNEJ PRODUKCJI FOX NETWORKS GROUP, KTÓRY ZOSTANIE WYEMITOWANY W EUROPIE I AFRYCE

Opublikowany

Nowy serial zatytułowany „Deep State”, to trzymający w napięciu thriller szpiegowski, który zostanie pokazany w ponad 50 krajach na antenie stacji FOX. Każdy z ośmiu odcinków będzie trwać 60 minut. 

Przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili, że znany brytyjski aktor Mark Strong zagra główną rolę w pierwszym zrealizowanym w regionie serialu własnej produkcji. Serial „Deep State” wpisuje się w strategię grupy, która zakłada pozyskiwanie, rozwijanie oraz realizację własnych produkcji na poziomie regionalnym.
Akcja serialu rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Libanie i Francji. To fascynująca historia z elementami dreszczowca i kina akcji obnażająca dwulicowość oraz bezwzględność świata wywiadu, w którym okazywanie skrupułów jest  równoznaczne z wydaniem wyroku śmierci na siebie samego i swoich bliskich.
Nominowany do nagród Olivera, BAFTA i Tony Mark Strong (Szpieg, Wróg numer jeden, Kingsman- Złoty krąg) wcieli się w postać Maxa Eastona - człowieka, który prowadził kiedyś podwójne życie, a teraz zmaga się ze swoją przeszłością. Po odejściu ze służby postanawia jednak wrócić do gry, aby pomścić śmierć swojego syna, ale zostaje mimowolnie wciągnięty w tajną wojnę obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy mają nadzieję zarobić duże pieniądze na destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie.
“Raz na jakiś czas dostaję scenariusz, którego nie mogę go odrzucić. Taki jest właśnie „Deep State” - to świetnie napisany materiał. Bardzo cieszę się, że będę pracować z FNG i wystąpię w ich pierwszym serialu własnej produkcji zrealizowanym w regionie. Mój bohater jest niejednoznaczną postacią. To jedna z tych ról, które są bardzo ciekawe. Max jest agentem nieustannie prowadzącym śmiertelną grę, ale jest także kochającym ojcem i mężem, co czyni go fascynującym studium ludzkiego charakteru.  Szybka akcja, pełna zaskakujących zwrotów, oraz wielowymiarowe postacie to znaki szczególne seriali, w których sam lubię występować i oglądać na małym ekranie” - powiedział Strong.
„Mark Strong to bardzo uzdolniony i niezwykle wszechstronny aktor, który nadaje granym przez siebie postaciom głęboki rys” - powiedziała Sara Johnson, wiceprezes ds. seriali obyczajowych. „Jego dorobek obejmuje wiele ról teatralnych i telewizyjnych, które dowodzą, że Mark jest mistrzem w tworzeniu ciekawych i niejednoznacznych postaci. Bardzo cieszymy się, że będziemy mogli po raz kolejny oglądać go na małym ekranie w naszym serialu, w którym wcieli się w bardzo złożonego bohatera, Maxa Eastona” - dodała.
Do obsady dołączyła także Karima McAdams (Fearless, Wikingowie), którą zobaczymy w roli Leyli Toumi, błyskotliwej i nieustępliwej agentki z elitarnego wydziału służb specjalnych. Zdjęcia do serialu rozpoczną się w maju 2017 roku.
Reżyserem serialu będzie Robert Connolly. Autorami scenariusza są Matthew Parkhill (Twardzielka), Simon Maxwell (American Odyssey) i Steve Thompson (Sherlock, Dr Who). Za scenografię odpowiadać będzie Pat Cambell, a operatorem będzie David Higgs. Pomysłodawcami serialu, który zostanie wyprodukowany przez spółkę Endor Production dla FOX Networks Group Europe & Africa są Matthew Parkhill i Simon Maxwell. Obowiązki producenta pełni zwyciężczyni nagrody Emmy, Hilary Bevan Jones.


O FOX NETWORKS GROUP:

Fox Networks Group (FNG) jest główną spółką operacyjną wytwórni 21st Century Fox (NASDAQ:FOXA). W skład FNG wchodzą Fox Television Group, która obejmuje Fox Broadcasting Company, wytwórnię 20th Century Fox Television oraz Fox Cable Networks, w której strukturach znajdują się spółki FX Networks, Fox Sports Media Group i National Geographic Partners, a także Fox Networks Group Europe, Asia and Latin America.   Wszystkie te jednostki planują, tworzą i zajmują się globalną dystrybucją najpopularniejszej na świecie oferty programowej, która obejmuje rozrywkę, programy sportowe i popularnonaukowe.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Karima McAdams[4].png

grafika | 386 KB

Pobierz
Strong, Mark 09 Colour.jpg

grafika | 26,4 KB

Pobierz
2016_FOX_ORANGE_Logo.png

grafika | 44,1 KB

Pobierz
Mark Strong zagra glowna role w serialu FNG Deep State.docx

docx | 69,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

OPĘTANIE ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

Już w najbliższy poniedziałek 10 kwietnia na FOX odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu Outcast: Opętanie, którego autorem jest Robert Kirkman, twórca The Walking Dead.