Ruszyła kampania promująca 2. sezon serialu „Outcast: Opętanie”
Ruszyła kampania promująca 2. sezon serialu „Outcast: Opętanie”

Ruszyła kampania promująca 2. sezon serialu „Outcast: Opętanie”

Opublikowany

FOX rozpoczął intensywną kampanię digitalową wspierającą premierę drugiego sezonu serialu „Outcast: Opętanie”. Polska premiera produkcji Roberta Kirkmana odbędzie się już dziś na ponad 125 rynkach poza USA, w tym o godz. 22:00 na kanale FOX Polska.

Premiera pierwszego sezonu serialu „Outcast: Opętanie” pobiła rekord oglądalności, przyciągając 26 milionów widzów na całym świecie. Można ją było oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, lecz również podczas pierwszej w historii premiery na portalach społecznościowych i serwisach internetowych.
Premierę drugiego sezonu produkcji wspierają intensywne działania marketingowe, obejmujące m.in. spoty emitowane na antenach kanałów z portfolio FOX Networks Group Poland (FOX, FOX Comedy, National Geographic, Nat Geo Wild oraz Nat Geo People). Promocja obejmuje również kampanię display na największych portalach, stronach o tematyce filmowo–telewizyjnej m.in. Filmweb.pl, NaEkranie.pl, Gazeta.pl, Interia.pl oraz Wp.pl, a także w serwisach społecznościowych. Działaniom promocyjnym towarzyszy także kampania prowadzona w najbardziej popularnych serwisach VOD i YouTube oraz  kampania SEM.
Za kreację odpowiedzialny jest dział marketingu FOX Networks Group Poland. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Mindshare. Działania PR wspiera agencja WALK PR.
W drugim sezonie serialu „Outcast: Opętanie” dowiemy się więcej na temat tajemniczych mocy, z którymi od lat zmaga się Kyle Barnes (Patrcik Fugit, Zaginiona dziewczyna). Opętania stają się coraz częstsze i poważniejsze w skutkach, a Kyle stara się za wszelką cenę ochronić swoich najbliższych. W walce ze złem wspierają go wielebny Anderson i komendant Giles. Bardzo szybko okaże się, że Kyle i pozostali mieszkańcy miasteczka Rome nie zdają sobie sprawy z tego, jak dużym zagrożeniem są dla nich tajemnicze moce. Na domiar złego, Kyle zaczyna poznawać niepokojące fakty ze swojej przeszłości.
Premierowe odcinki Outcast: Opętanie można oglądać od 10 kwietnia w poniedziałki o godz. 22:00 tylko na FOX.

O stacji FOX

FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

OC_S2_L2H_SM_WIDE_pl.jpg

grafika | 1,62 MB

Pobierz
FOX_OutcastS2_KeyArt_FIN1f_SM_pl.jpg

grafika | 1,46 MB

Pobierz
FOX _Ruszyła_kamania_promująca_2_sezon_Outacst_Opętanie_10042017.doc

doc | 83,5 KB

Pobierz

FOX sponsorem głównym XVII edycji PYRKONU

 Jakie atrakcje czekają na fanów seriali emitowanych na kanale?