Ruszyła kampania promująca 2. sezon serialu „Outcast: Opętanie”
Ruszyła kampania promująca 2. sezon serialu „Outcast: Opętanie”

Ruszyła kampania promująca 2. sezon serialu „Outcast: Opętanie”

Opublikowany

FOX rozpoczął intensywną kampanię digitalową wspierającą premierę drugiego sezonu serialu „Outcast: Opętanie”. Polska premiera produkcji Roberta Kirkmana odbędzie się już dziś na ponad 125 rynkach poza USA, w tym o godz. 22:00 na kanale FOX Polska.

Premiera pierwszego sezonu serialu „Outcast: Opętanie” pobiła rekord oglądalności, przyciągając 26 milionów widzów na całym świecie. Można ją było oglądać nie tylko na ekranach telewizorów, lecz również podczas pierwszej w historii premiery na portalach społecznościowych i serwisach internetowych.
Premierę drugiego sezonu produkcji wspierają intensywne działania marketingowe, obejmujące m.in. spoty emitowane na antenach kanałów z portfolio FOX Networks Group Poland (FOX, FOX Comedy, National Geographic, Nat Geo Wild oraz Nat Geo People). Promocja obejmuje również kampanię display na największych portalach, stronach o tematyce filmowo–telewizyjnej m.in. Filmweb.pl, NaEkranie.pl, Gazeta.pl, Interia.pl oraz Wp.pl, a także w serwisach społecznościowych. Działaniom promocyjnym towarzyszy także kampania prowadzona w najbardziej popularnych serwisach VOD i YouTube oraz  kampania SEM.
Za kreację odpowiedzialny jest dział marketingu FOX Networks Group Poland. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Mindshare. Działania PR wspiera agencja WALK PR.
W drugim sezonie serialu „Outcast: Opętanie” dowiemy się więcej na temat tajemniczych mocy, z którymi od lat zmaga się Kyle Barnes (Patrcik Fugit, Zaginiona dziewczyna). Opętania stają się coraz częstsze i poważniejsze w skutkach, a Kyle stara się za wszelką cenę ochronić swoich najbliższych. W walce ze złem wspierają go wielebny Anderson i komendant Giles. Bardzo szybko okaże się, że Kyle i pozostali mieszkańcy miasteczka Rome nie zdają sobie sprawy z tego, jak dużym zagrożeniem są dla nich tajemnicze moce. Na domiar złego, Kyle zaczyna poznawać niepokojące fakty ze swojej przeszłości.
Premierowe odcinki Outcast: Opętanie można oglądać od 10 kwietnia w poniedziałki o godz. 22:00 tylko na FOX.

O stacji FOX

FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

OC_S2_L2H_SM_WIDE_pl.jpg

grafika | 1,62 MB

Pobierz
FOX_OutcastS2_KeyArt_FIN1f_SM_pl.jpg

grafika | 1,46 MB

Pobierz
FOX _Ruszyła_kamania_promująca_2_sezon_Outacst_Opętanie_10042017.doc

doc | 83,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX po raz trzeci partnerem głównym biegu Run Or Death!

temu

Premiera 9. sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami, a kanał FOX wszystkich fanów produkcji, którzy nie mogą się doczekać spotkania z jego bohaterami na ekranie, już teraz zaprasza do apokaliptycznego świata opanowanego przez hordy zombiaków! Wszystko za sprawą biegu Run Or Death odbywającego się w sobotę 18 sierpnia w Parku Ronalda Reagana w Gdańsku, podczas którego będzie można odwiedzić specjalną strefę przygotowaną przez kanał FOX!
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.