Strefa FOX na Warsaw Comic Con dla fanów seriali!
Strefa FOX na Warsaw Comic Con dla fanów seriali!

Strefa FOX na Warsaw Comic Con dla fanów seriali!

Opublikowany

Od 1 do 4 czerwca w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy odbędzie się pierwsza edycja Warsaw Comic Con. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników komiksów, seriali, filmów oraz gier. Podczas Comic Con nie mogło zabraknąć kanału FOX, który przygotował ciekawe atrakcje dla fanów komiksowych produkcji emitowanych na kanale, w tym: The Walking Dead, Legion, czy Outcast: Opętanie.

Pierwszą aktywnością organizowaną wspólnie z Warsaw Comic Con były Nocne Maratony Filmowe, podczas których można było obejrzeć m.in. cały pierwszy sezon serialu Legion oraz Outcast: Opętanie.
Emocji nie zabraknie również w strefie FOX, która rusza już w czwartek 1 czerwca i mieści się w hali C. Fani będą mogli przetestować na własnej skórze aktywacje przygotowane dla miłośników seriali. Wielbiciele serialu The Walking Dead, który powstał na podstawie komiksów Roberta Kirkmana, będą mogli przeobrazić się w zombie, a wszystko za sprawą aplikacji Dead Yourself, która umożliwi przerobienie własnego zdjęcia w zombiaka. Z kolei dla wszystkich fanów serialu Legion, opartego na komiksach Marvela, który śledzi losy żyjącego w swoim świecie Davida Hallera, FOX przygotował specjalny gif box, dzięki któremu fani będą mogli sprawdzić swoją super-moc i  poczuć się jak główny bohater produkcji!
Dodatkowo dla wszystkich, którzy będą chcieli wygrać serialowe gadżety i kartki z autografami obsady The Walking Dead  odbędą się liczne konkursy.
Tego nie można przegapić!

O stacji FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TWD_709_GP_0825_0145-RT.jpg

grafika | 8,36 MB

Pobierz
OUT_203_08292016_KS_0589-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_MAIN_ROOM.png

grafika | 3,23 MB

Pobierz
FOX_na_Warsaw_Comic_Con_30052017.docx

docx | 29,1 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

ZAGRYWKA, czyli… Pierwsza kobieta w amerykańskiej lidze baseballowej!

Jedną z czerwcowych propozycji FOX jest serial Zagrywka, stworzony przez Dana Fogelmana (Tacy jesteśmy). Poznajemy w nim Ginny Baker (Kylie Bunbury, Pod kopułą) – młodą miotaczkę, która jako pierwsza kobieta w historii dostaje niebywałą szansę gry w najlepszej, pierwszej