Strefa FOX na Warsaw Comic Con dla fanów seriali!
Strefa FOX na Warsaw Comic Con dla fanów seriali!

Strefa FOX na Warsaw Comic Con dla fanów seriali!

Od 1 do 4 czerwca w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy odbędzie się pierwsza edycja Warsaw Comic Con. To wyjątkowe wydarzenie dla wszystkich miłośników komiksów, seriali, filmów oraz gier. Podczas Comic Con nie mogło zabraknąć kanału FOX, który przygotował ciekawe atrakcje dla fanów komiksowych produkcji emitowanych na kanale, w tym: The Walking Dead, Legion, czy Outcast: Opętanie.

Pierwszą aktywnością organizowaną wspólnie z Warsaw Comic Con były Nocne Maratony Filmowe, podczas których można było obejrzeć m.in. cały pierwszy sezon serialu Legion oraz Outcast: Opętanie.
Emocji nie zabraknie również w strefie FOX, która rusza już w czwartek 1 czerwca i mieści się w hali C. Fani będą mogli przetestować na własnej skórze aktywacje przygotowane dla miłośników seriali. Wielbiciele serialu The Walking Dead, który powstał na podstawie komiksów Roberta Kirkmana, będą mogli przeobrazić się w zombie, a wszystko za sprawą aplikacji Dead Yourself, która umożliwi przerobienie własnego zdjęcia w zombiaka. Z kolei dla wszystkich fanów serialu Legion, opartego na komiksach Marvela, który śledzi losy żyjącego w swoim świecie Davida Hallera, FOX przygotował specjalny gif box, dzięki któremu fani będą mogli sprawdzić swoją super-moc i  poczuć się jak główny bohater produkcji!
Dodatkowo dla wszystkich, którzy będą chcieli wygrać serialowe gadżety i kartki z autografami obsady The Walking Dead  odbędą się liczne konkursy.
Tego nie można przegapić!

O stacji FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Załączniki

Pobierz wszystkie

OUT_203_08292016_KS_0589-Retouch-Opt2.jpg

grafika | 3,66 MB

Pobierz
Legion S1 Gallery_SYD_DAVID_MAIN_ROOM.png

grafika | 3,23 MB

Pobierz
FOX_na_Warsaw_Comic_Con_30052017.docx

docx | 29,1 KB

Pobierz
TWD_709_GP_0825_0145-RT.jpg

grafika | 8,36 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.