Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy!

Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy!

13 lipca br. Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła nominacje do nagród Emmy. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które na co dzień emitowane są na kanałach FOX.

Najwięcej nominacji z produkcji emitowanych na kanale FOX, bo aż osiemnaście, zdobył serial Ryana Murphy’ego (seria American Horror Story) – Konflikt: Bette i Joan m.in. w kategorii najlepszy serial limitowany oraz dla najlepszej aktorki w serialu limitowanym dla Susan Sarandon oraz potrójnej zdobywczyni Emmy Jessiki Lange. Kolejną produkcją były Zawód: Amerykanin, który zgarnął nominacje w kategorii najlepsza aktorka w serialu dramatycznym dla Keri Russell oraz najlepszego aktora w serialu dramatycznym dla Matthew Rhysa. Z tej samej nominacji mogą cieszyć się główni aktorzy serialu Tacy jesteśmy, czyli Sterling K. Brown oraz Milo Ventimiglia. Sam serial został również nominowany w kategorii najlepszy serial dramatyczny i w sumie razem zgarnął aż 11 nominacji!
Produkcje emitowane na kanale FOX Comedy również zostały docenione przez Amerykańską Akademię Telewizyjną. Nominacje dla najlepszej aktorki telewizyjnej zgarnęła Tracee Ellis Ross za rolę w Czarno to widzę. Nominację dla najlepszego aktora w serialu komediowym dostał również jej kolega z planu, czyli Anthony Anderson, który w tej samej kategorii powalczy o wygraną z Donaldem Gloverem z serialu Atlanta. To jednak nie wszystko, bo aż trzy produkcje emitowane na FOX Comedy dostały nominacje dla najlepszego serialu komediowego, a są to: Atlanta, Czarno to widzę oraz Współczesna rodzina. W kategorii gra głosem nominację zdobyli: Seth MacFarlane za Family Guy: Głowa rodziny oraz Nancy Cartwright za Simpsonów.
69. ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 17 września w Los Angeles.
Wszystkie nominacje można przeczytać pod linkiem: Nominacje do nagród Emmy

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nominacje_Emmy_2017_FOX_13072017.docx

docx | 57,8 KB

Pobierz
Współczesna rodzina.jpg

grafika | 1,05 MB

Pobierz
Atlanta_1.JPG

grafika | 1,96 MB

Pobierz
Atlanta_5.JPG

grafika | 2 MB

Pobierz
BLACKISH_Y3_GAL_144273_0006_lowRes.jpg

grafika | 109 KB

Pobierz
BLACKISH_Y3_AdArt_Vert_Textless_lowRes.jpg

grafika | 92,4 KB

Pobierz
This Is Us - Group Photo.jpg

grafika | 2,03 MB

Pobierz
KERI_MATTHEW_CAR_0023_R2.jpg

grafika | 4,61 MB

Pobierz
TA_507_011117_0177_R2.jpg

grafika | 8,28 MB

Pobierz
FEUD_01_FIN02_CTS_FX_VERT_WIP06_2.jpg

grafika | 4,69 MB

Pobierz
FEUD_01_Dom_Subway_2-Sheet_KA_2.jpg

grafika | 2,3 MB

Pobierz

PREMIERA 8 SEZONU „THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK 23 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX

Międzynarodowa premiera ósmego sezonu serialu „The Walking Dead” odbędzie się już kilka godzin po jego emisji na antenie stacji AMC w Stanach Zjednoczonych.