Fobie, lęki, paranoje… AMERICAN HORROR STORY: KULT już 7 września tylko na FOX!

Fobie, lęki, paranoje… AMERICAN HORROR STORY: KULT już 7 września tylko na FOX!

W czwartek 7 września o godzinie 23:00 widzowie FOX poczują niemały dreszcz grozy.  Wszystko za sprawą, wyprodukowanej przez Ryana Murphy’ego (Konflikt: Bette i Joan, seria American Crime Story), najnowszej odsłony antologii American Horror Story, która w tym roku przybrała tytuł Kult.
Fabuła nowego sezonu przeniesie nas do Michigan. Pierwszy odcinek rozpocznie się w wieczór wyborczy, czyli podczas starcia Hilary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. „Kręciliśmy już w niemal całej Ameryce. Jednak to właśnie Michigan było podczas wyborów najbardziej podzielonym stanem. Hillary Clinton miała odnieść w nim łatwe zwycięstwo, jednak tak się nie stało.” – mówił w jednym z wywiadów Murphy. To właśnie w ten waży dla Amerykanów wieczór zacznie się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów.
Jedną z bohaterek jest Ally Mayfair-Richards (Sarah Paulson), która wraz ze swoją żoną Ivy (Alison Pill) prowadzi restaurację. Para posiada również syna o imieniu Oz. Niestety Ally boryka się z różnego rodzaju lękami i fobiami, a największą z nich jest strach przed klaunami. Mimo, że regularnie odwiedza doktora Rudy’ego Vinceta (Chayenne Jackson), który ze wszystkich sił próbuje jej pomóc, wszystko pogarsza się podczas wspomnianego wieczoru wyborczego. Główna bohaterka popada w coraz większe paranoje, zaczyna widzieć i słyszeć rzeczy, które nie istnieją, a przynajmniej tak wydaje się najbliższym z otoczenia Ally.
Ciekawostką jest, że rzeczywiście w 2016 roku chwilę przed wyborami i podczas wyborów w całych Stanach Zjednoczonych ludzie donosili o pojawiających się w różnych miejscach „morderczych klaunach”. Najwięcej zgłoszeń policja odnotowała właśnie w Michigan. Nikt nie potrafił tego wyjaśnić, a w ciągu kilku miesięcy „klaunofobia” rozprzestrzeniła się również na Europę. Nieoficjalne źródła donoszą, że to właśnie te wydarzenia zainspirowały twórców serialu, aby w najnowszym sezonie pokazać przerażające fobie.
W serialu wystąpią weterani tej antologii: Sarah Paulson jako Ally, Evan Peters jako Kai. Jednak nie będzie to jego jedyna rola. Aktor wcieli się także w kilku znanych przywódców różnych grup religijnych, a jednym z nich będzie Charles Manson. Dodatkowo w serialu zobaczymy: Billie Lourd (Królowe krzyku) jako Winter Anderson, Chayenne Jackson (Lot 93) zagra doktora Rudy’ego Vincenta, Colton Haynes (San Andreas) wystąpi w roli detektywa Samuelsa, Alison Pill (Scott Pilgrim kontra świat), wcieli się w Ivy Mayfair-Richards, Billy Eichner (Sąsiedzi 2) w roli Harrisona Wiltona. W serialu wystąpią także: Lena Dunham (Dziewczyny), Adina Porter (Czysta krew) oraz Leslie Grossman (Babskie wakacje).
Czym tym razem zaskoczy widzów Ryan Murphy? Premiera American Horror Story: Kult odbędzie się w czwartek 7 września o godz. 23:00 tylko na FOX.

O stacji FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

EVAN_BASEMENT_0283_RGB_F.jpg

grafika | 5,52 MB

Pobierz
EVAN_BASEMENT_0263+270_RGB_F.jpg

grafika | 5,55 MB

Pobierz
SARAH_MASTER BEDROOM_0141_EXPANDED_RGB_F.jpg

grafika | 5,83 MB

Pobierz
SARAH_MASTER BEDROOM_0099_0013_RGB_F (1).jpg

grafika | 6,54 MB

Pobierz
American_Horror_Story_Kult_premiera_tylko_na_FOX_04092017.docx

docx | 60,2 KB

Pobierz
LOURD_BEDROOM_0078_RGB_F2.jpg

grafika | 393 KB

Pobierz
EICHNER_HEDGES_0145_RGB_F.jpg

grafika | 249 KB

Pobierz
COLTON_COP CAR_0065_RGB_F.jpg

grafika | 265 KB

Pobierz
CHEYENNE_DOCTORS OFFICE_0068_RGB_F2.jpg

grafika | 335 KB

Pobierz
AHS07_07_CHEYENNE_DOCTORS OFFICE_0195_RGB_F.jpg

grafika | 3,25 MB

Pobierz
ALLISON_MEATLOCKER_0171_RGB_F2.jpg

grafika | 385 KB

Pobierz
AHS07_06_LOURD_BEDROOM_0266_RGB_F.jpg

grafika | 3,33 MB

Pobierz
AHS07_10_EICHNER_HEDGES_0228_RGB_F.jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
AHS07_09_COLTON_COP CAR_0038_RGB_F2.jpg

grafika | 2,48 MB

Pobierz
AHS07_08_ALLISON_MEATLOCKER_0229_RGB_F.jpg

grafika | 2,95 MB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_V.jpg

grafika | 31,9 MB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_H_GFX.jpg

grafika | 21,6 MB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_V (2).jpg

grafika | 18,9 MB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_H_GFX (2).jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!
Helikopter w ogniu, xXx i Nieustraszeni bracia Grimm, czyli… Święta pod znakiem filmów na kanale FOX!

temu

Ekstremalne ryzyko, adrenalina na wysokich obrotach, świat magii, potworów i tajemniczych historii oraz wielokrotnie nagradzany i oparty na faktach dramat wojenny. To wszystko czeka widzów już w tę Wielkanoc na kanale FOX!
Wyprawa po mrocznych zakamarkach psychiki Davida Hallera! Drugi sezon serialu Legion już 5 kwietnia tylko na FOX!

temu

Już niedługo na FOX powróci jeden z najbardziej psychodelicznych bohaterów komiksowych na świecie! Legion po raz kolejny rozpocznie swoją wędrówkę w poszukiwaniu prawdy o sobie oraz by dokończyć walkę z demonicznym Faroukiem!

PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX

THE GIFTED: NAZNACZENIThe Gifted(13 odcinków po 60 minut)
. PREMIERA: WTOREK 3 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 21:00Emisja wtorki o godz. 21:00Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!
. The Gifted: Naznaczeni to najgorętsza premiera tej jesieni! Serial zadebiutuje w Polsce n