Fobie, lęki, paranoje… AMERICAN HORROR STORY: KULT już 7 września tylko na FOX!

Fobie, lęki, paranoje… AMERICAN HORROR STORY: KULT już 7 września tylko na FOX!

W czwartek 7 września o godzinie 23:00 widzowie FOX poczują niemały dreszcz grozy.  Wszystko za sprawą, wyprodukowanej przez Ryana Murphy’ego (Konflikt: Bette i Joan, seria American Crime Story), najnowszej odsłony antologii American Horror Story, która w tym roku przybrała tytuł Kult.
Fabuła nowego sezonu przeniesie nas do Michigan. Pierwszy odcinek rozpocznie się w wieczór wyborczy, czyli podczas starcia Hilary Clinton z Donaldem Trumpem jesienią 2016 roku. „Kręciliśmy już w niemal całej Ameryce. Jednak to właśnie Michigan było podczas wyborów najbardziej podzielonym stanem. Hillary Clinton miała odnieść w nim łatwe zwycięstwo, jednak tak się nie stało.” – mówił w jednym z wywiadów Murphy. To właśnie w ten waży dla Amerykanów wieczór zacznie się seria przerażających zdarzeń, które dosięgną nie tylko głównych bohaterów.
Jedną z bohaterek jest Ally Mayfair-Richards (Sarah Paulson), która wraz ze swoją żoną Ivy (Alison Pill) prowadzi restaurację. Para posiada również syna o imieniu Oz. Niestety Ally boryka się z różnego rodzaju lękami i fobiami, a największą z nich jest strach przed klaunami. Mimo, że regularnie odwiedza doktora Rudy’ego Vinceta (Chayenne Jackson), który ze wszystkich sił próbuje jej pomóc, wszystko pogarsza się podczas wspomnianego wieczoru wyborczego. Główna bohaterka popada w coraz większe paranoje, zaczyna widzieć i słyszeć rzeczy, które nie istnieją, a przynajmniej tak wydaje się najbliższym z otoczenia Ally.
Ciekawostką jest, że rzeczywiście w 2016 roku chwilę przed wyborami i podczas wyborów w całych Stanach Zjednoczonych ludzie donosili o pojawiających się w różnych miejscach „morderczych klaunach”. Najwięcej zgłoszeń policja odnotowała właśnie w Michigan. Nikt nie potrafił tego wyjaśnić, a w ciągu kilku miesięcy „klaunofobia” rozprzestrzeniła się również na Europę. Nieoficjalne źródła donoszą, że to właśnie te wydarzenia zainspirowały twórców serialu, aby w najnowszym sezonie pokazać przerażające fobie.
W serialu wystąpią weterani tej antologii: Sarah Paulson jako Ally, Evan Peters jako Kai. Jednak nie będzie to jego jedyna rola. Aktor wcieli się także w kilku znanych przywódców różnych grup religijnych, a jednym z nich będzie Charles Manson. Dodatkowo w serialu zobaczymy: Billie Lourd (Królowe krzyku) jako Winter Anderson, Chayenne Jackson (Lot 93) zagra doktora Rudy’ego Vincenta, Colton Haynes (San Andreas) wystąpi w roli detektywa Samuelsa, Alison Pill (Scott Pilgrim kontra świat), wcieli się w Ivy Mayfair-Richards, Billy Eichner (Sąsiedzi 2) w roli Harrisona Wiltona. W serialu wystąpią także: Lena Dunham (Dziewczyny), Adina Porter (Czysta krew) oraz Leslie Grossman (Babskie wakacje).
Czym tym razem zaskoczy widzów Ryan Murphy? Premiera American Horror Story: Kult odbędzie się w czwartek 7 września o godz. 23:00 tylko na FOX.

O stacji FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Załączniki

Pobierz wszystkie

EVAN_BASEMENT_0283_RGB_F.jpg

grafika | 5,52 MB

Pobierz
EVAN_BASEMENT_0263+270_RGB_F.jpg

grafika | 5,55 MB

Pobierz
SARAH_MASTER BEDROOM_0141_EXPANDED_RGB_F.jpg

grafika | 5,83 MB

Pobierz
SARAH_MASTER BEDROOM_0099_0013_RGB_F (1).jpg

grafika | 6,54 MB

Pobierz
American_Horror_Story_Kult_premiera_tylko_na_FOX_04092017.docx

docx | 60,2 KB

Pobierz
LOURD_BEDROOM_0078_RGB_F2.jpg

grafika | 393 KB

Pobierz
EICHNER_HEDGES_0145_RGB_F.jpg

grafika | 249 KB

Pobierz
COLTON_COP CAR_0065_RGB_F.jpg

grafika | 265 KB

Pobierz
AHS07_07_CHEYENNE_DOCTORS OFFICE_0195_RGB_F.jpg

grafika | 3,25 MB

Pobierz
ALLISON_MEATLOCKER_0171_RGB_F2.jpg

grafika | 385 KB

Pobierz
AHS07_06_LOURD_BEDROOM_0266_RGB_F.jpg

grafika | 3,33 MB

Pobierz
AHS07_10_EICHNER_HEDGES_0228_RGB_F.jpg

grafika | 2,72 MB

Pobierz
AHS07_09_COLTON_COP CAR_0038_RGB_F2.jpg

grafika | 2,48 MB

Pobierz
AHS07_08_ALLISON_MEATLOCKER_0229_RGB_F.jpg

grafika | 2,95 MB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_V.jpg

grafika | 31,9 MB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_V (2).jpg

grafika | 18,9 MB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_H_GFX (2).jpg

grafika | 1020 KB

Pobierz
CHEYENNE_DOCTORS OFFICE_0068_RGB_F2.jpg

grafika | 335 KB

Pobierz
FOX_PRINT_AHS_L2_H_GFX.jpg

grafika | 21,6 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
LEKARZE Z GREY SLOAN MEMORIAL PONOWNIE NA FOX! 

Już w środę 14 listopada na FOX pojawi się najnowszy 15 sezon jednego z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych seriali medycznych Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Co tym razem spotka kadrę lekarską? Z czym będą musieli zmierzyć się bohaterowie w najnowszym sezonie?
RYAN MURPHY SZYKUJE PRAWDZIWE TRZĘSIENIE ZIEMI!    2. SEZON 9-1-1 POWRACA NA FOX!

Już 6 listopada na kanale FOX pojawi się gorąca, serialowa premiera – 2 sezon serialu 9-1-1!  Co tym razem spotka odważnych strażaków, heroicznych ratowników medycznych oraz zachowujących zimną krew dyspozytorów telefonów alarmowych?
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.