SERIAL THE GIFTED: NAZNACZENI ZOSTANIE WYEMITOWANY W PONAD 183 KRAJACH TUŻ PO AMERYKAŃSKIEJ PREMIERZE

SERIAL THE GIFTED: NAZNACZENI ZOSTANIE WYEMITOWANY W PONAD 183 KRAJACH TUŻ PO AMERYKAŃSKIEJ PREMIERZE

Opublikowany

Przedstawiciele Fox Networks Group ogłosili, że tuż po amerykańskiej premierze serial THE GIFTED: NAZNACZENI zostanie wyemitowany w ponad 183 krajach świata na antenie kanału FOX, jednej z najpopularniejszych stacji rozrywkowych na świecie. Polska premiera serialu odbędzie się zaledwie 18 godzin po amerykańskiej - 3 października o godz. 21. Akcja tego długo oczekiwanego serialu rodzinnego toczy się w świecie X-Men, a jego producentami są wytwórnia 20th Century Fox Television i Marvel Television.
Jednoczesna premiera serialu THE GIFTED: NAZNACZENI na kanałach FOX jest elementem międzynarodowej strategii programowej i marketingowej Fox Networks Group dla popularnych i głośnych produkcji jak: Legion, The Walking Dead, 24: Dziedzictwo i Z Archiwum X.
„Dzięki globalnej dystrybucji i międzynarodowej obecności marki FOX możemy pokazać widzom na całym świecie najnowszą produkcję - THE GIFTED: NAZNACZENI - i zaplanować jej jednoczesną premierę. Akcja tego fantastycznego serialu, którego produkcja jest kontynuacją wieloletniej współpracy z Marvel Television, Mattem Nixem, Bryanem Singerem, Simonem Kinbergiem, Lauren Shuler Donner, toczy się w świecie X-Men. Jestem pewien, że serial zostanie doskonale przyjęty przez widzów i bardzo cieszę się, że pokażemy go na całym świecie” – powiedział Peter Rice, prezes 21st Century Fox.
FOX jest jedną ze stacji telewizyjnych o największym globalnym zasięgu - kanał jest dostępny w ponad 200 krajach. Spółka Fox Networks Group ma na całym świecie ponad 2 miliardy abonentów, a poza terytorium Stanów Zjednoczonych kanały FOX są odbierane w ponad 250 milionów gospodarstw domowych, co gwarantuje rekordowy, globalny zasięg oraz skalę jednoczesnej premiery najważniejszych seriali.
Serial THE GIFTED: NAZNACZENI przedstawia poruszającą historię rodziny z przedmieść, której normalne życie kończy się, kiedy okazuje się, że dzieci posiadają typowe dla mutantów nadludzkie moce. Zmuszeni do ucieczki przed wrogo nastawionym do nich rządem, Struckerowie nawiązują kontakt z podziemną siecią mutantów i walczą o swoje dalsze przetrwanie.
W rolach głównych występują Stephen Moyer („Punkt zapalny”, „Czysta krew”), Amy Acker („Impersonalni”), Natalie Alyn Lind („Gotham”) i Percy Hynes White („Noc w muzeum 3”), którzy wcielą się w role członków rodziny Struckerów. W pozostałych rolach zobaczymy Seana Teale’a (“Nastoletnia Maria Stuart”) jako Eclipse’a/Marcosa Diaza, Jamie Chung (“Gotham”) jako Blink/Clarice Ferguson, Emmę Dumont (“Era Wodnika”) jako Polaris/Lornę Dane, Blaira Redforda (“Niewierni”) jako Thunderbirda/Johna Proudstara oraz Coby’ego Bella (“Tożsamość szpiega”) jako agenta Sentinel Services Jace’a Turnera.
Serial THE GIFTED: NAZNACZENI został wyprodukowany przez wytwórnię 20th Century Fox Television we współpracy z Marvel Television. Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Matt Nix („Tożsamość szpiega”), Bryan Singer („X-Men: Apokalipsa”), Lauren Shuler Donner („X-Men: Apokalipsa”, „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”), Simon Kinberg („X-Men  Apokalipsa”, „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”) oraz Jeph Loeb i Jim Chory ze strony Marvel Television. Autorem scenariusza pierwszego odcinka, który wyreżyserował Bryan Singer, jest Matt Nix będący także głównym producentem serialu.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

THE GIFTED NAZNACZENI Globalna premiera.docx

docx | 36,3 KB

Pobierz
FOX_PRINT_TG2_L2_H2_PL_72dpi_rgb_PREMIERA.jpg

grafika | 1,06 MB

Pobierz
FOX_PRINT_TG2_L2_V_PL_72dpi_rgb_PREMIERA.jpg

grafika | 576 KB

Pobierz
TG-S1_pilot-sc54-RG_0296-V2_R_hires2.jpg

grafika | 12,3 MB

Pobierz
TG-S1_pilot-sc29-RG_0137-a_R_hires2.jpg

grafika | 6,17 MB

Pobierz
TG-S1_pilot-sc5-RG_0193_hires2.jpg

grafika | 2,45 MB

Pobierz
TG-S1_pilot-sc39-RG_0072-V4_R_hires2.jpg

grafika | 5,55 MB

Pobierz
TG-S1_pilot-sc54-RG_0272_hires2.jpg

grafika | 4,47 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy 2018!

temu

12 lipca br. Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła nominacje do nagród Emmy. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które na co dzień emitowane są na kanałach FOX.
Nadchodzi 9. sezon The Walking Dead! Oto specjalny plakat na San Diego Comic Con 2018!

temu

Premiera dziewiątego sezonu The Walking Dead odbędzie się jesienią, ale już teraz FOX prezentuje specjalny plakat, który będzie promował tę kultową produkcję podczas najsłynniejszego konwentu fanów komiksów, seriali i filmów – San Diego Comic Con, który odbędzie się już
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?

PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX

ORVILLEThe Orville(13 odcinków po 60 minut)
. PREMIERA: CZWARTEK 2 LITOPADA O GODZ. 21:00 (2 odcinki)Emisja czwartki o godz. 21:00 (1 odcinek)Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!
. W listopadzie wszyscy fani kosmicznych przygód i produkcji science fiction znaj