ZOMBIE KONTRA PIRACI! FOX dołącza do kampanii przeciwko piratom internetowym!

ZOMBIE KONTRA PIRACI! FOX dołącza do kampanii przeciwko piratom internetowym!

Opublikowany

Nie od dziś wiadomo, że The Walking Dead od lat znajduje się w czołówce seriali oglądanych nielegalnie. Dlatego wszyscy internetowi piraci miejcie się na baczności! FOX rozpoczyna walkę ze wszystkimi, którzy ściągają lub oglądają odcinki produkcji z nielegalnych źródeł. Nie będzie łatwo, ale stacja znalazła idealny sposób, żeby wszystkich dopaść. Specjalnie na te potrzeby ściągnęła, prosto z planu produkcji, hordy wygłodniałych zombie! Strzeżcie się, bo nie znacie dnia ani godziny! Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości, to posłuchajcie co mają do powiedzenia… a raczej wycharczenia.
Zombie powrócą na ekrany telewizorów już 23 października o godz. 22:00 tylko na FOX! A wszyscy Ci, którym marzyło się ściągnięcie odcinka w nocy, teraz mogą spokojnie zasiąść przed telewizorami, bo premierowe odcinki mogą oglądać na FOX co tydzień z niedzieli na poniedziałek już o 3:30 w nocy – zaledwie pół godziny po premierze amerykańskiej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Zombie kontra piraci.jpg

grafika | 214 KB

Pobierz
Zombie kontra piraci.jpg

grafika | 214 KB

Pobierz
The_Walking_Dead_8_sezon_FOX.jpg

grafika | 562 KB

Pobierz

Odlot w kosmosie, czyli… ORVILLE nadleci już 2 listopada tylko na FOX!

Wszyscy fani kosmicznych przygód i produkcji science fiction przygotujcie się! Oto nadlatuje pełen humoru statek U.S.S. Orville, którego kapitan Ed Mercer (Seth MacFarlane, Family Guy: Głowa rodziny) wraz z załogą, składającą się z ludzi oraz innych międzygwiezdnych ras,