Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do Złotych Globów!

Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do Złotych Globów!

11 grudnia br. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło nominacje do jednych z najpopularniejszych nagród filmowo–telewizyjnych – Złotych Globów. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które emitowane są na kanałach z portfolio FOX Networks Group Poland.
Wśród nominowanych znalazł się serial Konflikt: Bette i Joan, który zdobył nominacje w kategoriach: dla Najlepszego serialu telewizyjnego lub serialu limitowanego, Najlepszej aktorki w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym dla Jessiki Lange i Susan Sarandon oraz dla Najlepszego aktora drugoplanowego w serialu dla Alfreda Moliny. Kolejną nominowaną produkcja jest serial Tacy jesteśmy, który zdobył nominacje dla Najlepszego serialu dramatycznego, Najlepszego aktora w serialu dramatycznym dla Sterlinga K. Browna, czy Najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dla Chrissy Metz. Również twórcy serialu komediowego Czarno to widzę emitowanego na FOX Comedy mogą mieć powody do radości, bo ich produkcja zdobyła nominacje w kategorii Najlepszy serial komediowy lub musical oraz dla najlepszego aktora w serialu komediowym dla Anthony’ego Andersona.
75. ceremonia wręczenia Złotych Globów, którą poprowadzi Seth Mayers, odbędzie się 7 stycznia 2018 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nominacje_Złote Globy_2018_FOX_11122017.docx

docx | 57,3 KB

Pobierz
FEUD_01_Dom_Subway_2-Sheet_KA_2.jpg

grafika | 2,3 MB

Pobierz
This Is Us - Group Photo.jpg

grafika | 2,03 MB

Pobierz
BLACKISH_Y3_GAL_144273_0006.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX po raz trzeci partnerem głównym biegu Run Or Death!

temu

Premiera 9. sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami, a kanał FOX wszystkich fanów produkcji, którzy nie mogą się doczekać spotkania z jego bohaterami na ekranie, już teraz zaprasza do apokaliptycznego świata opanowanego przez hordy zombiaków! Wszystko za sprawą biegu Run Or Death odbywającego się w sobotę 18 sierpnia w Parku Ronalda Reagana w Gdańsku, podczas którego będzie można odwiedzić specjalną strefę przygotowaną przez kanał FOX!
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.