Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do Złotych Globów!

Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do Złotych Globów!

11 grudnia br. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło nominacje do jednych z najpopularniejszych nagród filmowo–telewizyjnych – Złotych Globów. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które emitowane są na kanałach z portfolio FOX Networks Group Poland.
Wśród nominowanych znalazł się serial Konflikt: Bette i Joan, który zdobył nominacje w kategoriach: dla Najlepszego serialu telewizyjnego lub serialu limitowanego, Najlepszej aktorki w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym dla Jessiki Lange i Susan Sarandon oraz dla Najlepszego aktora drugoplanowego w serialu dla Alfreda Moliny. Kolejną nominowaną produkcja jest serial Tacy jesteśmy, który zdobył nominacje dla Najlepszego serialu dramatycznego, Najlepszego aktora w serialu dramatycznym dla Sterlinga K. Browna, czy Najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dla Chrissy Metz. Również twórcy serialu komediowego Czarno to widzę emitowanego na FOX Comedy mogą mieć powody do radości, bo ich produkcja zdobyła nominacje w kategorii Najlepszy serial komediowy lub musical oraz dla najlepszego aktora w serialu komediowym dla Anthony’ego Andersona.
75. ceremonia wręczenia Złotych Globów, którą poprowadzi Seth Mayers, odbędzie się 7 stycznia 2018 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nominacje_Złote Globy_2018_FOX_11122017.docx

docx | 57,3 KB

Pobierz
FEUD_01_Dom_Subway_2-Sheet_KA_2.jpg

grafika | 2,3 MB

Pobierz
This Is Us - Group Photo.jpg

grafika | 2,03 MB

Pobierz
BLACKISH_Y3_GAL_144273_0006.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.