Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do Złotych Globów!

Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do Złotych Globów!

11 grudnia br. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej ogłosiło nominacje do jednych z najpopularniejszych nagród filmowo–telewizyjnych – Złotych Globów. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które emitowane są na kanałach z portfolio FOX Networks Group Poland.
Wśród nominowanych znalazł się serial Konflikt: Bette i Joan, który zdobył nominacje w kategoriach: dla Najlepszego serialu telewizyjnego lub serialu limitowanego, Najlepszej aktorki w serialu limitowanym lub filmie telewizyjnym dla Jessiki Lange i Susan Sarandon oraz dla Najlepszego aktora drugoplanowego w serialu dla Alfreda Moliny. Kolejną nominowaną produkcja jest serial Tacy jesteśmy, który zdobył nominacje dla Najlepszego serialu dramatycznego, Najlepszego aktora w serialu dramatycznym dla Sterlinga K. Browna, czy Najlepszej aktorki drugoplanowej w serialu dla Chrissy Metz. Również twórcy serialu komediowego Czarno to widzę emitowanego na FOX Comedy mogą mieć powody do radości, bo ich produkcja zdobyła nominacje w kategorii Najlepszy serial komediowy lub musical oraz dla najlepszego aktora w serialu komediowym dla Anthony’ego Andersona.
75. ceremonia wręczenia Złotych Globów, którą poprowadzi Seth Mayers, odbędzie się 7 stycznia 2018 roku.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Nominacje_Złote Globy_2018_FOX_11122017.docx

docx | 57,3 KB

Pobierz
FEUD_01_Dom_Subway_2-Sheet_KA_2.jpg

grafika | 2,3 MB

Pobierz
This Is Us - Group Photo.jpg

grafika | 2,03 MB

Pobierz
BLACKISH_Y3_GAL_144273_0006.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

PREMIERA DRUGIEJ CZĘŚCI ÓSMEGO SEZONU SERIALU “THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK, 26 LUTEGO 2018 R.

Najpopularniejszy serial świata powraca na antenę telewizji FOX. Premiera drugiej części ósmego sezonu „The Walking Dead” odbędzie się kilkanaście godzin po jej emisji w Stanach Zjednoczonych.