PREMIERA DRUGIEJ CZĘŚCI ÓSMEGO SEZONU SERIALU “THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK, 26 LUTEGO 2018 R.

PREMIERA DRUGIEJ CZĘŚCI ÓSMEGO SEZONU SERIALU “THE WALKING DEAD” ODBĘDZIE SIĘ W PONIEDZIAŁEK, 26 LUTEGO 2018 R.

Opublikowany

Najpopularniejszy serial świata powraca na antenę telewizji FOX. Premiera drugiej części ósmego sezonu „The Walking Dead” odbędzie się kilkanaście godzin po jej emisji w Stanach Zjednoczonych.

Warszawa, 12 grudnia 2017 r. – Telewizja FOX, wiodąca marka na rynku telewizyjnej rozrywki należąca do Fox Networks Group, ogłosiła w dniu dzisiejszym, że druga część ósmego sezonu serialu “The Walking Dead” zadebiutuje na antenie FOX w poniedziałek, 26 lutego o godz. 22.00. Druga część sezonu składa się z ośmiu odcinków. Producentami wykonawczymi “The Walking Dead”, który od pięciu sezonów jest najchętniej oglądanym serialem telewizyjnym, są Scott M. Gimple oraz Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Dave Alpert i Tom Luse. Najnowsza część tej kultowej produkcji zostanie wyemitowana na ponad 125 rynkach, na których obecna jest telewizja FOX, zaledwie 24 godziny po premierze w Stanach Zjednoczonych, co wpisuje się w przyjętą przez Fox Networks Group strategię jednoczesnych globalnych premier.
Telewizja FOX ma wyłączne prawa do międzynarodowej dystrybucji kultowego serialu „The Walking Dead” i jako pierwsza prezentuje widzom z całego świata premiery najlepszych produkcji rozrywkowych.  Telewizja FOX i stacja AMC wspólnie pracowały nad scenariuszem i po raz pierwszy zaplanowały jednoczesną, globalną premierę serialu w 2010 roku. Emitowany na antenie stacji FOX serial „The Walking Dead” ogląda na całym świecie ponad 200 milionów widzów ze 125 krajów. Pierwszy odcinek ósmego sezonu był jednocześnie setną częścią serii.
Wczoraj wyemitowano ostatni odcinek pierwszej części 8. sezonu, który niezmiennie cieszył się dużą popularnością wśród widzów kanału. Średnio premierowe odcinki przyciągały przed telewizory ponad 91 tysięcy widzów, co dawało stacji udział SHR 1,42% w grupie komercyjnej 16-49. Oglądalność premierowych odcinków tego sezonu była wyższa o 446% od średniej kanału w prime time. Nowy sezon przyciągnął do kanału FOX prawie 30% nowych widzów w grupie 16-49.

O SERIALU „THE WALKING DEAD”
Serial „The Walking Dead”, będący adaptacją wydawanej przez Image Comics serii komiksów Roberta Kirkmana, jest od pięciu lat najchętniej oglądaną produkcją telewizyjną wśród dorosłych widzów w wieku 18-49 lat. Jego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Głównymi bohaterami są ludzie, którzy ocaleli po apokalipsie, a teraz szukają dla siebie bezpiecznego schronienia. Producentami wykonawczymi serialu, który został okrzyknięty przez krytyków „prawdziwym fenomenem” (magazyn Variety) są Scott M. Gimple, Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero i Tom Luse.

O STACJI FOX
FOX jest wiodącym międzynarodowym kanałem rozrywkowym. Marka jest synonimem hollywoodzkiej rozrywki najwyższej próby. W jej ofercie programowej znajdują się różne gatunki filmowe - produkcje obyczajowe, science fiction, kino akcji i thrillery. Oferta stacji FOX, w której ramówce znajdziemy premiery najlepszych seriali telewizyjnych, jest bardzo bogata i ma uniwersalny charakter. Na antenie kanału FOX widzowie z całego świata mogą oglądać najpopularniejsze seriale własnej produkcji, w tym m.in. takie tytuły jak m.in. Z Archiwum X, The Walking Dead, American Horror Story, Homeland i Miasteczko Wayward Pines. Oferta programowa stacji FOX jest odbierana przez ponad 255 milionów gospodarstw domowych w 127 krajach świata poza terytorium Stanów Zjednoczonych.  W wyniku efektu skali i globalnych synergii, kanał FOX jako pierwszy wprowadził model jednoczesnej, premierowej emisji swoich najpopularniejszych seriali. Jest także jedyną międzynarodową siecią, która nadaje na tak dużą skalę seriale telewizyjne w tym samym czasie, co w Stanach Zjednoczonych. FOX nadaje kanały linearne w systemie SH i w jakości HD oraz za pomocą uwierzytelnianych aplikacji FOX Play.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FOX_oglasza_premiere_TWD_8B.docx

docx | 27,2 KB

Pobierz
TWD_808_GP_0727_0018-RT.jpg

grafika | 8,02 MB

Pobierz
TWD_808_GP_0727_0018-RT2.jpg

grafika | 404 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.