DECYDUJĄCE STARCIE RICKA Z NEGANEM! The Walking Dead powraca na FOX już 26 lutego!
DECYDUJĄCE STARCIE RICKA Z NEGANEM! The Walking Dead powraca na FOX już 26 lutego!

DECYDUJĄCE STARCIE RICKA Z NEGANEM! The Walking Dead powraca na FOX już 26 lutego!

Opublikowany

Nadciąga druga połowa ósmego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali świata - The Walking Dead, a w nim, oczekiwane przez wiernych fanów produkcji, decydujące starcie pomiędzy Rickiem i Neganem!
Wydarzenia, jakie nastąpiły w ostatnim odcinku serialu, w tym ugryzienie Carla, dały nadzieję członkom grupy Ricka na lepsze życie, a nie pałanie ciągłą chęcią zemsty. Mocno poturbowani i wycofani, jednak wciąż niepokonani i gotowi na decydujące starcie, chcą poświęcić się jeszcze bardziej, by po wygranej walce zbudować nowy, lepszy świat.
Razem będziemy ich największym koszmarem – mówi Daryl w najnowszym klipie promującym powrót The Walking Dead. Czy tak się stanie?
Druga połowa ósmego sezonu The Walking Dead zadebiutuje już w poniedziałek 26 lutego o godz. 22:00 tylko na FOX! Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich niecierpliwych fanów produkcji. Premierowe odcinki mogą oglądać na FOX co tydzień z niedzieli na poniedziałek już o 3:30 w nocy – zaledwie pół godziny po premierze amerykańskiej.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TWD S8B_FOX_PRINT_L1_Vert_pl-date_txt.jpg

grafika | 7,09 MB

Pobierz
TWD S8B_FOX_PRINT_L1_Horiz_pl-date.jpg

grafika | 6,75 MB

Pobierz
TWD S8B_FOX_PRINT_L1_Horiz_pl-date(2).jpg

grafika | 1,72 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.
FOX ujawnia datę premiery oraz pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead! Serial powróci na FOX już 8 października o godz. 22:00.

temu

San Diego Comic Con trwa w najlepsze, skąd FOX przynosi same dobre wieści dla wszystkich fanów serialu The Walking Dead! Właśnie ogłoszono, że premiera 9. sezonu odbędzie się 8 października o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. To