FOX ogłasza datę premiery drugiego sezonu serialu Legion!

FOX ogłasza datę premiery drugiego sezonu serialu Legion!

Drugi sezon głośnego serialu, którego pomysłodawcą  i producentem wykonawczym jest Noah Hawley, powróci na antenę kanału FOX w czwartek 5 kwietnia!

Legion to serial oparty na serii komiksów Marvela, której autorami są Chris Claremont i Bill Sienkiewicz. Jego głównym bohaterem jest David Haller (Dan Stevens), młody człowiek przekonany, że cierpi na schizofrenię, który nagle odkrywa, że jest mutantem obdarzonym ponadludzkimi zdolnościami.
David od dzieciństwa tułał się po szpitalach psychiatrycznych, a mając trzydzieści kilka lat poznał i zakochał się w pięknej pacjentce o imieniu „Syd” (Rachel Keller). David i Syd spotykają się w niecodziennych okolicznościach. Niedługo potem David uświadamia sobie, że słyszane przez niego głosy i wizje, które mu się ukazują, mogą nie być wytworem jego wyobraźni. Syd przedstawia Davidowi Melanie Bird (Jean Smart). Ta nietypowa, ale bardzo skuteczna terapeutka kieruje zespołem specjalistów, w którego skład wchodzą obdarzeni różnymi, niezwykłymi zdolnościami Ptonomy (Jeremie Harris), Kerry (Amber Midthunder) oraz Cary (Bill Irwin), i  wspólnie z nimi pomaga Davidowi wykorzystać posiadany przez niego dar. Z pomocą specjalistów David godzi się z myślą, którą długo odrzucał i uświadamia sobie, że przez całe swoje życie prześladuje go coś lub ktoś, posiadający niewyobrażalną moc. Tajemnicza i złowieszcza postać, znana jako Król cieni, przybiera postać Lenny (Aubrey Plaza), przyjaciółki Davida. Niedługo potem okazuje się, że jest to starożytny demon, którego imię brzmi Amahl Farouk.
Podczas ostatecznego starcia główny bohater i jego przyjaciele walczą ze złym duchem i zmuszają go do opuszczenia ciała Davida. Niestety, Farouk znajduje nową ofiarę - męża Melanie, Olivera Birda (Jemaine Clement) i uda się mu uciec. Kiedy sytuacja wydaje się być opanowana, nagle pojawia się tajemnicza kula, która zabiera Davida w nieznane. Po zniknięciu Davida i Olivera oraz ucieczce Farouka serialowa ekipa sprzymierza się z dawnym wrogiem, Clarkiem (Hamish Linklater) i finansowaną przez rząd agencją Division III. W tym samym czasie, Amahl Farouk (Navid Negahban) konsekwentnie realizuje swój plan, którego celem jest zdobycie nieograniczonej władzy i zniszczenie świata.
Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Noah Hawley, John Cameron, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb i Jim Chory. Serial Legion to projekt Hawley’a i Camerona, którzy byli też producentami wykonawczymi nagrodzonej Emmy i Złotym Globem antologii Fargo zrealizowanej dla stacji FX. Legion został wyprodukowany przez spółki Marvel Television i FX Productions, która była odpowiedzialna za realizację materiału zdjęciowego.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FOX ogłasza datę premiery 2 sezonu serialu Legion_06022018.docx

docx | 28,4 KB

Pobierz
Legion Season 2 - FOX. Photo Credit Matthias Clamer-FX.JPG

grafika | 706 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

Tajemnica, morderstwo i poświęcenie! Castle rozpocznie swoją opowieść już 19 lutego na kanale FOX!

Co byś zrobił, gdyby za twoimi plecami jakiś szaleniec wykorzystywał twoją książkę jako pomysł na zbrodnię doskonałą? Jakie to uczucie, gdy Twoje życie może się zmienić właściwie w jednej sekundzie?
. Richard Castle (Nathan Fillion), znudzony własnym sukcesem popular