FOX ogłasza datę premiery drugiego sezonu serialu Legion!

FOX ogłasza datę premiery drugiego sezonu serialu Legion!

Drugi sezon głośnego serialu, którego pomysłodawcą  i producentem wykonawczym jest Noah Hawley, powróci na antenę kanału FOX w czwartek 5 kwietnia!

Legion to serial oparty na serii komiksów Marvela, której autorami są Chris Claremont i Bill Sienkiewicz. Jego głównym bohaterem jest David Haller (Dan Stevens), młody człowiek przekonany, że cierpi na schizofrenię, który nagle odkrywa, że jest mutantem obdarzonym ponadludzkimi zdolnościami.
David od dzieciństwa tułał się po szpitalach psychiatrycznych, a mając trzydzieści kilka lat poznał i zakochał się w pięknej pacjentce o imieniu „Syd” (Rachel Keller). David i Syd spotykają się w niecodziennych okolicznościach. Niedługo potem David uświadamia sobie, że słyszane przez niego głosy i wizje, które mu się ukazują, mogą nie być wytworem jego wyobraźni. Syd przedstawia Davidowi Melanie Bird (Jean Smart). Ta nietypowa, ale bardzo skuteczna terapeutka kieruje zespołem specjalistów, w którego skład wchodzą obdarzeni różnymi, niezwykłymi zdolnościami Ptonomy (Jeremie Harris), Kerry (Amber Midthunder) oraz Cary (Bill Irwin), i  wspólnie z nimi pomaga Davidowi wykorzystać posiadany przez niego dar. Z pomocą specjalistów David godzi się z myślą, którą długo odrzucał i uświadamia sobie, że przez całe swoje życie prześladuje go coś lub ktoś, posiadający niewyobrażalną moc. Tajemnicza i złowieszcza postać, znana jako Król cieni, przybiera postać Lenny (Aubrey Plaza), przyjaciółki Davida. Niedługo potem okazuje się, że jest to starożytny demon, którego imię brzmi Amahl Farouk.
Podczas ostatecznego starcia główny bohater i jego przyjaciele walczą ze złym duchem i zmuszają go do opuszczenia ciała Davida. Niestety, Farouk znajduje nową ofiarę - męża Melanie, Olivera Birda (Jemaine Clement) i uda się mu uciec. Kiedy sytuacja wydaje się być opanowana, nagle pojawia się tajemnicza kula, która zabiera Davida w nieznane. Po zniknięciu Davida i Olivera oraz ucieczce Farouka serialowa ekipa sprzymierza się z dawnym wrogiem, Clarkiem (Hamish Linklater) i finansowaną przez rząd agencją Division III. W tym samym czasie, Amahl Farouk (Navid Negahban) konsekwentnie realizuje swój plan, którego celem jest zdobycie nieograniczonej władzy i zniszczenie świata.
Obowiązki producentów wykonawczych pełnią Noah Hawley, John Cameron, Lauren Shuler Donner, Simon Kinberg, Jeph Loeb i Jim Chory. Serial Legion to projekt Hawley’a i Camerona, którzy byli też producentami wykonawczymi nagrodzonej Emmy i Złotym Globem antologii Fargo zrealizowanej dla stacji FX. Legion został wyprodukowany przez spółki Marvel Television i FX Productions, która była odpowiedzialna za realizację materiału zdjęciowego.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FOX ogłasza datę premiery 2 sezonu serialu Legion_06022018.docx

docx | 28,4 KB

Pobierz
Legion Season 2 - FOX. Photo Credit Matthias Clamer-FX.JPG

grafika | 706 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rick vs. Negan! Kto wygra decydujące starcie? Druga połowa 8. sezonu The Walking Dead już 26 lutego tylko na FOX!

temu

Świat po apokalipsie nie jest łatwym terenem do przetrwania. Jak poradzić sobie z wszechogarniającą presją przetrwania, kiedy zagrożenie nadciąga z każdej strony? Na szczęście nie musimy jeszcze sprawdzać tego na własnej skórze! Aby to zobaczyć, wystarczy 26 lutego o god
Tajemnica, morderstwo i poświęcenie! Castle rozpocznie swoją opowieść już 19 lutego na kanale FOX!

temu

Co byś zrobił, gdyby za twoimi plecami jakiś szaleniec wykorzystywał twoją książkę jako pomysł na zbrodnię doskonałą? Jakie to uczucie, gdy Twoje życie może się zmienić właściwie w jednej sekundzie?. Richard Castle (Nathan Fillion), znudzony własnym sukcesem popular
Na ratunek ludzkiemu życiu! 9-1-1 już 6 lutego tylko na kanale FOX!

temu

Co zrobisz, gdy usłyszysz płacz dziecka dobywający się z kanalizacji? Jaka będzie twoja pierwsza myśl, gdy zobaczysz kobietę z wężem zaciśniętym wokół szyi? Jak zareagujesz, gdy na dachu wieżowca dostrzeżesz samobójcę? Odpowiedz jest prosta – dzwonisz pod numer alarmowy!
DECYDUJĄCE STARCIE RICKA Z NEGANEM! The Walking Dead powraca na FOX już 26 lutego!

temu

Nadciąga druga połowa ósmego sezonu jednego z najpopularniejszych seriali świata - The Walking Dead, a w nim, oczekiwane przez wiernych fanów produkcji, decydujące starcie pomiędzy Rickiem i Neganem!. Wydarzenia, jakie nastąpiły w ostatnim odcinku serialu, w tym ugr

Tajemnica, morderstwo i poświęcenie! Castle rozpocznie swoją opowieść już 19 lutego na kanale FOX!

Co byś zrobił, gdyby za twoimi plecami jakiś szaleniec wykorzystywał twoją książkę jako pomysł na zbrodnię doskonałą? Jakie to uczucie, gdy Twoje życie może się zmienić właściwie w jednej sekundzie?
. Richard Castle (Nathan Fillion), znudzony własnym sukcesem popular