Rick vs. Negan! Kto wygra decydujące starcie? Druga połowa 8. sezonu The Walking Dead już 26 lutego tylko na FOX!

Rick vs. Negan! Kto wygra decydujące starcie? Druga połowa 8. sezonu The Walking Dead już 26 lutego tylko na FOX!

Świat po apokalipsie nie jest łatwym terenem do przetrwania. Jak poradzić sobie z wszechogarniającą presją przetrwania, kiedy zagrożenie nadciąga z każdej strony? Na szczęście nie musimy jeszcze sprawdzać tego na własnej skórze! Aby to zobaczyć, wystarczy 26 lutego o godzinie 22:00 włączyć FOX i delektować się powrotem drugiej części 8. sezonu The Walking Dead!
© 2017 AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.

© 2017 AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.

The Walking Dead jest obecnie jednym z najchętniej oglądanych i komentowanych seriali na całym świecie. Producenci co rusz podkręcają atmosferę wokół fabuły, zaskakując widzów często kontrowersyjnymi rozwiązaniami. Podobnie stało się w ostatnim przed przerwą odcinku, kiedy to Carl został ugryziony przez zombie. Czyżby aktor, który na ekranie jest od pierwszego sezonu, miał zakończyć swoją przygodę z serialem, a jego bohater umrzeć? Nie tylko widzowie nie spodziewali się takiego zwrotu akcji – sam Chandler Riggs, grający Carla, nie ukrywał zdziwienia:
Nie spodziewałem się, że Carl kiedykolwiek zostanie uśmiercony. W jego historii zostało jeszcze kilka wątków, które można by ciekawie opowiedzieć. Dowiedziałem się o tym podczas prób do odcinka szóstego. Nie tylko dla mnie była to szokująca informacja. Andrew Lincoln też nie mógł w to uwierzyć. Chyba nikt z ekipy się tego nie spodziewał. Ten nagły zwrot akcji na pewno będzie miał wpływ na Ricka, Michonne i resztę bohaterów.
© 2017 AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.

© 2017 AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.

Z czym, poza sytuacją z Carlem, będą musieli zmierzyć się bohaterowie w najbliższych odcinkach? Po zakończonej bitwie z armią Negana, Rick będzie musiał stawić czoło nowo powstałym problemom. Tymczasem w innych grupach, które stoją przeciwko Neganowi, nadal trwa walka, która zmusza ich przywódców do podejmowania trudnych decyzji.
Greg Nicotero, jeden z producentów serialu, mówi:

W każdym odcinku staramy się, aby widz został z myślami przy naszej produkcji. Co będzie dalej? Jak zakończy się dana sytuacja? Czy uda się bohaterom przeżyć? Dlatego pomysł wojny oraz możliwość zobaczenia, jakie może być życie po niej, jest według mnie całkiem niezły. Co będzie dalej? Jak postaci poradzą sobie z problemami?
© 2017 AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.

© 2017 AMC Film Holdings LLC. All Rights Reserved.

Ponadgodzinna premiera drugiej części 8. sezonu The Walking Dead odbędzie się w poniedziałek 26 lutego o godz. 22:00 tylko na FOX! A wszyscy Ci, którzy nie mogą spać nocami, bo czekają na premiery swoich ulubionych produkcji, będą mogli włączyć FOX już o godz. 3:30 w nocy i delektować się serialem już pół godziny po premierze amerykańskiej!

Copy as a Plain Text

Share

Attachments

Download All

The_Walking_Dead_powraca_na_kanale_FOX_21022018.docx

docx | 68.4 KB

Download
TWD S8B_FOX_PRINT_L1_Horiz_pl-date.jpg

image | 6.75 MB

Download
TWD_809_GP_0824_0043-RT.jpg

image | 9.72 MB

Download
TWD_809_GP_0828_0187-RT.jpg

image | 9.09 MB

Download
TWD_809_GP_0824_0154-RT.jpg

image | 8.54 MB

Download
TWD_809_GP_0831_0056-RT.jpg

image | 6.63 MB

Download
TWD_809_GP_0821_0017-RT.jpg

image | 6.93 MB

Download
TWD_809_GP_0821_0330-RT.jpg

image | 6.24 MB

Download
Related Stories
Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy 2018!

ago

12 lipca br. Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła nominacje do nagród Emmy. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które na co dzień emitowane są na kanałach FOX.
Nadchodzi 9. sezon The Walking Dead! Oto specjalny plakat na San Diego Comic Con 2018!

ago

Premiera dziewiątego sezonu The Walking Dead odbędzie się jesienią, ale już teraz FOX prezentuje specjalny plakat, który będzie promował tę kultową produkcję podczas najsłynniejszego konwentu fanów komiksów, seriali i filmów – San Diego Comic Con, który odbędzie się już
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

ago

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

ago

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?

FOX przedstawia plakat promujący 2. sezon serialu Legion!

Już 5 kwietnia na FOX powraca jedna z najlepszych serialowych ekranizacji komiksowych - Legion! Tym razem fani mrocznych przeżyć głównego bohatera będą mogli cieszyć się aż 11. odcinkami produkcji!  
. Legion to serial oparty na serii komiksów Marvela, której autoram