Wyprawa po mrocznych zakamarkach psychiki Davida Hallera! Drugi sezon serialu Legion już 5 kwietnia tylko na FOX!
 Wyprawa po mrocznych zakamarkach psychiki Davida Hallera! Drugi sezon serialu Legion już 5 kwietnia tylko na FOX!

Wyprawa po mrocznych zakamarkach psychiki Davida Hallera! Drugi sezon serialu Legion już 5 kwietnia tylko na FOX!

Opublikowany

Już niedługo na FOX powróci jeden z najbardziej psychodelicznych bohaterów komiksowych na świecie! Legion po raz kolejny rozpocznie swoją wędrówkę w poszukiwaniu prawdy o sobie oraz by dokończyć walkę z demonicznym Faroukiem!

Produkcja stworzona na podstawie komiksów Marvela podbiła serca i umysły widzów na całym świecie. Nieszablonowe przedstawienie historii głównego bohatera, wyraziste postaci, dialogi, efekty wizualne i ścieżka dźwiękowa to tylko niektóre elementy, które spowodowały, że produkcja znalazła się w czołówkach zestawień najlepszych seriali 2017 roku. Teraz nadszedł czas na kontynuację fascynującej historii Davida Hallera!
Akcja drugiego sezonu toczy się aż rok po wydarzeniach z finałowego odcinka sezonu pierwszego. W trakcie decydującego starcia David i jego przyjaciele zmuszają pasożytującego w ciele Davida demona do opuszczenia jego ciała. Niestety Farouk znajduje nowego żywiciela. Kiedy sytuacja wydaje się być opanowana, nagle pojawia się tajemnicza kula, która zabiera Davida w nieznane. Po zniknięciu Davida oraz ucieczce Farouka ekipa mutantów pod wodzą Melanie Bird sprzymierza się z dawnym wrogiem Clarkiem i finansowaną przez rząd agencją Oddział 3. W tym samym czasie Amahl Farouk konsekwentnie realizuje swój plan, którego celem jest zdobycie nieograniczonej władzy i zniszczenie świata.
Mija rok. Czy przez ten czas coś zmieniło się w Davidzie? Kim będzie, gdy znowu zobaczymy go na ekranie? Co ze związkiem Davida i Syd? Dan Stevens, odtwórca głównej roli, odpowiada:

Dla Davida nie był to rok. On zupełnie inaczej odczuwał upływający czas, więc na początku trochę się w tym gubi. Dla wszystkich innych jednak ten rok minął i wiele się w tym czasie wydarzyło. David doświadczył czegoś dziwnego. Sądził, że jego problemy zostaną rozwiązane, gdy tylko uda się wygnać Władcę Cieni, ale w rzeczywistości nie jest to takie proste. Kiedy zobaczymy Davida w drugim sezonie, będzie musiał pogodzić się z całkiem nową rzeczywistością – mówi aktor. – Jeśli chodzi o jego relację z Syd, to czeka nas naprawdę interesująca zmiana. Ich związek dojrzewa i rozwija się, ale będzie też musiał zmierzyć się z wielkim problemem zaufania. To na pewno komplikuje ich relacje – dodaje.
Widzowie wciąż czekają na odpowiedzi na pytania postawione w pierwszym sezonie. Jednak i w tym sezonie nie wszystko będzie podane na tacy:

Uwielbiam niejednoznaczność i mam nadzieję, że publiczność również będzie się nią bawić. Nie oglądałbym serialu, który opowiedziałby mi wszystko w pierwszej godzinie - nie będę wtedy ciekaw pozostałych dziewięciu czy dwudziestu odcinków. Jak dobra powieść, to jest coś, w co chcesz się zagłębić, przewrócić kolejną stronę, by dowiedzieć się więcej. Nie obchodzi cię, ile stron zostało do końca - sama podróż jest intrygująca.
Legion powróci na nasze ekrany w czwartek 5 kwietnia o godz. 22:00 tylko na FOX! Tym razem fani mrocznych przeżyć głównego bohatera będą mogli cieszyć się aż 11 odcinkami produkcji!  

Przed wyruszeniem w drugą już wyprawę po zakamarkach mrocznej psychiki Davida widzowie będę mieli okazję odświeżyć sobie na nowo przygody z sezonu pierwszego. Już 29 marca, będziemy mieli okazję obejrzeć maraton 7 odcinków Legiona na kanale FOX, natomiast finałowy, 8. odcinek, zobaczymy godzinę przed premierą 2. sezonu produkcji, czyli 5 kwietnia o godz. 21:00!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Legion_powraca_na_FOX_28032018.docx

docx | 65,1 KB

Pobierz
DISTORTION_CLARK_057_re(2).jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
FX_MC_LGS2_2403_re(2).jpg

grafika | 4,68 MB

Pobierz
GALLERY_KERRY_062_re.01(2).jpg

grafika | 4,06 MB

Pobierz
FX_MC_LGS2_2298_composite_re(2).jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
DISTORTION_MELANIE_040_re(2).jpg

grafika | 11,1 MB

Pobierz
GALLERY_DAVID_B_composite_re.01(2).jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
GALLERY_SYD_157_re.01(2).jpg

grafika | 4,15 MB

Pobierz
GALLERY_PTONOMY_044_re.01(2).jpg

grafika | 3,77 MB

Pobierz
DISTORTION_AMAL_040_re(2).jpg

grafika | 3,79 MB

Pobierz
FX_MC_LGS2_2298_composite_re(2).jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
GALLERY_CLARK_110_re(2).jpg

grafika | 3,49 MB

Pobierz
GALLERY_CARY_040_re.02(2).jpg

grafika | 2,93 MB

Pobierz
DISTORTION_LENNY_046_re.01(2).jpg

grafika | 2,9 MB

Pobierz
DISTORTION_SYD_B_041_re.01(2).jpg

grafika | 2,86 MB

Pobierz
DISTORTION_PTONOMY_044_re(2).jpg

grafika | 2,85 MB

Pobierz
GALLERY_DAVID_B_composite_re.01(2).jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
LEGION_S2_FOX_PRINT_L2_HORIZ_PL_2400x_1200px_v2.jpg

grafika | 1,92 MB

Pobierz
DISTORTION_CARY_019_re.01(2).jpg

grafika | 1,84 MB

Pobierz
GALLERY_LENNY_045_re(2).jpg

grafika | 1,44 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.