Wyprawa po mrocznych zakamarkach psychiki Davida Hallera! Drugi sezon serialu Legion już 5 kwietnia tylko na FOX!
 Wyprawa po mrocznych zakamarkach psychiki Davida Hallera! Drugi sezon serialu Legion już 5 kwietnia tylko na FOX!

Wyprawa po mrocznych zakamarkach psychiki Davida Hallera! Drugi sezon serialu Legion już 5 kwietnia tylko na FOX!

Opublikowany

Już niedługo na FOX powróci jeden z najbardziej psychodelicznych bohaterów komiksowych na świecie! Legion po raz kolejny rozpocznie swoją wędrówkę w poszukiwaniu prawdy o sobie oraz by dokończyć walkę z demonicznym Faroukiem!

Produkcja stworzona na podstawie komiksów Marvela podbiła serca i umysły widzów na całym świecie. Nieszablonowe przedstawienie historii głównego bohatera, wyraziste postaci, dialogi, efekty wizualne i ścieżka dźwiękowa to tylko niektóre elementy, które spowodowały, że produkcja znalazła się w czołówkach zestawień najlepszych seriali 2017 roku. Teraz nadszedł czas na kontynuację fascynującej historii Davida Hallera!
Akcja drugiego sezonu toczy się aż rok po wydarzeniach z finałowego odcinka sezonu pierwszego. W trakcie decydującego starcia David i jego przyjaciele zmuszają pasożytującego w ciele Davida demona do opuszczenia jego ciała. Niestety Farouk znajduje nowego żywiciela. Kiedy sytuacja wydaje się być opanowana, nagle pojawia się tajemnicza kula, która zabiera Davida w nieznane. Po zniknięciu Davida oraz ucieczce Farouka ekipa mutantów pod wodzą Melanie Bird sprzymierza się z dawnym wrogiem Clarkiem i finansowaną przez rząd agencją Oddział 3. W tym samym czasie Amahl Farouk konsekwentnie realizuje swój plan, którego celem jest zdobycie nieograniczonej władzy i zniszczenie świata.
Mija rok. Czy przez ten czas coś zmieniło się w Davidzie? Kim będzie, gdy znowu zobaczymy go na ekranie? Co ze związkiem Davida i Syd? Dan Stevens, odtwórca głównej roli, odpowiada:

Dla Davida nie był to rok. On zupełnie inaczej odczuwał upływający czas, więc na początku trochę się w tym gubi. Dla wszystkich innych jednak ten rok minął i wiele się w tym czasie wydarzyło. David doświadczył czegoś dziwnego. Sądził, że jego problemy zostaną rozwiązane, gdy tylko uda się wygnać Władcę Cieni, ale w rzeczywistości nie jest to takie proste. Kiedy zobaczymy Davida w drugim sezonie, będzie musiał pogodzić się z całkiem nową rzeczywistością – mówi aktor. – Jeśli chodzi o jego relację z Syd, to czeka nas naprawdę interesująca zmiana. Ich związek dojrzewa i rozwija się, ale będzie też musiał zmierzyć się z wielkim problemem zaufania. To na pewno komplikuje ich relacje – dodaje.
Widzowie wciąż czekają na odpowiedzi na pytania postawione w pierwszym sezonie. Jednak i w tym sezonie nie wszystko będzie podane na tacy:

Uwielbiam niejednoznaczność i mam nadzieję, że publiczność również będzie się nią bawić. Nie oglądałbym serialu, który opowiedziałby mi wszystko w pierwszej godzinie - nie będę wtedy ciekaw pozostałych dziewięciu czy dwudziestu odcinków. Jak dobra powieść, to jest coś, w co chcesz się zagłębić, przewrócić kolejną stronę, by dowiedzieć się więcej. Nie obchodzi cię, ile stron zostało do końca - sama podróż jest intrygująca.
Legion powróci na nasze ekrany w czwartek 5 kwietnia o godz. 22:00 tylko na FOX! Tym razem fani mrocznych przeżyć głównego bohatera będą mogli cieszyć się aż 11 odcinkami produkcji!  

Przed wyruszeniem w drugą już wyprawę po zakamarkach mrocznej psychiki Davida widzowie będę mieli okazję odświeżyć sobie na nowo przygody z sezonu pierwszego. Już 29 marca, będziemy mieli okazję obejrzeć maraton 7 odcinków Legiona na kanale FOX, natomiast finałowy, 8. odcinek, zobaczymy godzinę przed premierą 2. sezonu produkcji, czyli 5 kwietnia o godz. 21:00!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Legion_powraca_na_FOX_28032018.docx

docx | 65,1 KB

Pobierz
DISTORTION_CLARK_057_re(2).jpg

grafika | 10,2 MB

Pobierz
FX_MC_LGS2_2403_re(2).jpg

grafika | 4,68 MB

Pobierz
GALLERY_KERRY_062_re.01(2).jpg

grafika | 4,06 MB

Pobierz
FX_MC_LGS2_2298_composite_re(2).jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
DISTORTION_MELANIE_040_re(2).jpg

grafika | 11,1 MB

Pobierz
GALLERY_DAVID_B_composite_re.01(2).jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
GALLERY_SYD_157_re.01(2).jpg

grafika | 4,15 MB

Pobierz
GALLERY_PTONOMY_044_re.01(2).jpg

grafika | 3,77 MB

Pobierz
DISTORTION_AMAL_040_re(2).jpg

grafika | 3,79 MB

Pobierz
FX_MC_LGS2_2298_composite_re(2).jpg

grafika | 3,46 MB

Pobierz
GALLERY_CLARK_110_re(2).jpg

grafika | 3,49 MB

Pobierz
GALLERY_CARY_040_re.02(2).jpg

grafika | 2,93 MB

Pobierz
DISTORTION_LENNY_046_re.01(2).jpg

grafika | 2,9 MB

Pobierz
DISTORTION_SYD_B_041_re.01(2).jpg

grafika | 2,86 MB

Pobierz
DISTORTION_PTONOMY_044_re(2).jpg

grafika | 2,85 MB

Pobierz
GALLERY_DAVID_B_composite_re.01(2).jpg

grafika | 2,51 MB

Pobierz
LEGION_S2_FOX_PRINT_L2_HORIZ_PL_2400x_1200px_v2.jpg

grafika | 1,92 MB

Pobierz
DISTORTION_CARY_019_re.01(2).jpg

grafika | 1,84 MB

Pobierz
GALLERY_LENNY_045_re(2).jpg

grafika | 1,44 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnice branży muzycznej! 4. sezon Imperium powraca 17 czerwca tylko na FOX!

temu

Kanał FOX dla fanów hip-hopu przygotował na wakacje nie lada gratkę. Już w niedzielę 17 czerwca od godziny 20:10 na kanale zadebiutuje czwarty sezon serialu Imperium! Jak potoczą się dalsze losy Luciousa? Czy poradzi sobie z napływającymi zewsząd problemami i powrotem do zdrowia?
Szpiedzy tacy jak my! Finałowy sezon serialu Zawód: Amerykanin już 4 czerwca tylko na FOX!

temu

Już niedługo FOX zaproponuje nam sporą dawkę emocji! Wszystko za sprawą premiery finałowego, szóstego sezonu Zawód: Amerykanin, który przyniesie widzom wiele zaskakujących zwrotów akcji! Jak potoczą się dalsze losy Phillipa i Elizabeth? Czy uda im się przywrócić ład i spokój swojej rodzinie? Jakie problemy spotkają na swojej drodze?
STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

temu

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonuDecyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu d
Ciemne strony służb specjalnych! Premiera Deep State już 9 kwietnia tylko na FOX!

temu

James Bond, Ethan Hunt (Mission Immposible) czy Jason Bourne to znani z ekranów tajni szpiedzy. Teraz dołącza do nich Max Easton, który pojawi się już 9 kwietnia o godz. 21:00 na kanale FOX!

Helikopter w ogniu, xXx i Nieustraszeni bracia Grimm, czyli… Święta pod znakiem filmów na kanale FOX!

Ekstremalne ryzyko, adrenalina na wysokich obrotach, świat magii, potworów i tajemniczych historii oraz wielokrotnie nagradzany i oparty na faktach dramat wojenny. To wszystko czeka widzów już w tę Wielkanoc na kanale FOX!