STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

Opublikowany

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonu

Decyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu do wielu krajów

Londyn, 5 Kwiecień 2018 r. W dniu dzisiejszym przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili, że zostanie nakręcony drugi sezon DEEP STATE, pierwszego zrealizowanego w regionie serialu fabularnego własnej produkcji.
Druga część długo oczekiwanego serialu szpiegowskiego zostanie wyprodukowana przez spółkę Endor Productions należącą do wytwórni Red Arrow Studios. Rozpoczęły się już prace nad scenariuszem - szefem ekipy scenarzystów jest współtwórca serialu i jego główny producent Matthew Parkhill (Twardzielka). Obowiązki producentów wykonawczych ze strony Endor Productions pełnić będą Hilary Bevan Jones (Cracker, Stan gry) i Tom Nash (Kłopotliwa sprawa, The Dark Outside). Fox Network Group Europe & Africa będzie reprezentować Sarah Johnson.
Decyzja o nakręceniu drugiego sezonu została podjęta po podpisaniu wielu umów dotyczących sprzedaży międzynarodowych praw do emisji pierwszego sezonu. Pierwszy sezon debiutuje na rynku europejskim 5 kwietnia – polska premiera w poniedziałek 9 kwietnia o 21:00. Serial będzie emitowany na 50 rynkach w Europie i Afryce, a później zostanie pokazany na całym świecie.
Matthew oraz zespół Endor Productions przygotowali wspaniały serial, który z pewnością zrobi na widzach ogromne wrażenie, co potwierdzają bardzo pozytywne recenzje współpracujących z nami nadawców i spółek zajmujących się zakupem praw do emisji - powiedział Diego Lombardo, prezes Fox Networks Group Europe & Africa. Już niedługo widzowie na całym świecie obejrzą premierowy odcinek serialu DEEP STATE. Chcemy przy tej okazji ogłosić, że zamierzamy nakręcić kolejną część tej fascynującej historii. Kontynuujemy nasze hollywoodzkie tradycje i tworzymy lokalne treści, które zapewnią rozrywkę widzom na całym świecie - dodał.
Bardzo cieszymy się, że tuż przed premierą serialu DEEP STATE możemy ogłosić, że powstanie jego drugi sezon. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie ze strony zespołu Fox Networks Group Europe & Africa i bardzo cieszymy się, że będziemy znów razem pracować nad kolejną odsłoną tej historii - powiedziała Hilary Bevan, producentka wykonawcza ze strony Endor Productions. Pierwszy sezon nie powstałby bez naszego utalentowanego głównego producenta, współtwórcy serialu, jego scenarzysty i reżysera, Matthew Parkhilla. Razem z Tomem Nashem chcielibyśmy przy tej okazji także podziękować współtwórcy serialu i jego scenarzyście, Simonowi Maxwellowi i reżyserowi Robertowi Connolly’emu, który przeniósł naszą historię na mały ekran w czterech pierwszych odcinkach, Jeffowi Fordowi z FNG E&A, który zamówił serial, oraz pozostałym członkom wspaniałej ekipy produkcyjnej i aktorom.
Dział ds. treści i dystrybucji spółki Fox Networks Group oraz spółka FNG Europe & Africa będą posiadać wyłączne prawa do międzynarodowej dystrybucji obu części serialu, który wiosną tego roku zostanie pokazany podczas targów MIPTV.

O FOX NETWORKS GROUP
Fox Networks Group (FNG) jest główną spółką operacyjną wytwórni 21st Century Fox (NASDAQ:FOXA). W skład FNG wchodzą Fox Television Group, która obejmuje Fox Broadcasting Company, 20th Century Fox Television, Fox Sports Media Group oraz Fox Cable Networks, w której strukturach znajdują się spółki FX Networks, Fox Sports Media Group i National Geographic Partners, a także Fox Networks Group Europe, Asia and Latin America.   Wszystkie te jednostki planują, tworzą i zajmują się globalną dystrybucją części najpopularniejszej na świecie oferty programowej, która obejmuje rozrywkę, programy sportowe i popularnonaukowe.

O ENDOR PRODUCTIONS
Endor Productions, która jest częścią grupy Red Arrow, ma na koncie wiele nagradzanych międzynarodowych produkcji telewizyjnych.  Spółką produkcyjną zarządzają Hilary Bevan Jones i Tom Nash. Endor Productions ma w swoim dorobku takie tytuły, jak thriller polityczny „Stan Gry” na podstawie scenariusz Paula Abbotta, miniserial „Bez wytchnienia” na podstawie scenariusza Williama Boyda, film „Pan Hoppy i żółwie” na podstawie opowiadania Roalda Dahla z Judi Dench i Dustinem Hoffmanem w rolach głównych, serial „Kłopotliwa sprawa” na podstawie scenariusza Davida Wolstencrofta oraz musical „That Day We Sang” na podstawie scenariusza Victorii Wood.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FOX_nakręci_drugi_sezon_serialu_Deep_State_05042018.docx

docx | 70,3 KB

Pobierz
DEEP STATE S1 _ PHASE 2 _ LOGO POS.png

grafika | 183 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX po raz trzeci partnerem głównym biegu Run Or Death!

temu

Premiera 9. sezonu The Walking Dead zbliża się wielkimi krokami, a kanał FOX wszystkich fanów produkcji, którzy nie mogą się doczekać spotkania z jego bohaterami na ekranie, już teraz zaprasza do apokaliptycznego świata opanowanego przez hordy zombiaków! Wszystko za sprawą biegu Run Or Death odbywającego się w sobotę 18 sierpnia w Parku Ronalda Reagana w Gdańsku, podczas którego będzie można odwiedzić specjalną strefę przygotowaną przez kanał FOX!
REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

temu

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.