STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

STACJA FOX NAKRĘCI DRUGI SEZON SERIALU DEEP STATE

Opublikowany

Tuż przed premierą serialu Deep State na kanale FOX w Europie i Afryce kierownictwo stacji ogłosiło, że pierwsza regionalna produkcja fabularna doczeka się kolejnego sezonu

Decyzja o produkcji drugiego sezonu została podjęta po sprzedaży praw do emisji pierwszego sezonu do wielu krajów

Londyn, 5 Kwiecień 2018 r. W dniu dzisiejszym przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili, że zostanie nakręcony drugi sezon DEEP STATE, pierwszego zrealizowanego w regionie serialu fabularnego własnej produkcji.
Druga część długo oczekiwanego serialu szpiegowskiego zostanie wyprodukowana przez spółkę Endor Productions należącą do wytwórni Red Arrow Studios. Rozpoczęły się już prace nad scenariuszem - szefem ekipy scenarzystów jest współtwórca serialu i jego główny producent Matthew Parkhill (Twardzielka). Obowiązki producentów wykonawczych ze strony Endor Productions pełnić będą Hilary Bevan Jones (Cracker, Stan gry) i Tom Nash (Kłopotliwa sprawa, The Dark Outside). Fox Network Group Europe & Africa będzie reprezentować Sarah Johnson.
Decyzja o nakręceniu drugiego sezonu została podjęta po podpisaniu wielu umów dotyczących sprzedaży międzynarodowych praw do emisji pierwszego sezonu. Pierwszy sezon debiutuje na rynku europejskim 5 kwietnia – polska premiera w poniedziałek 9 kwietnia o 21:00. Serial będzie emitowany na 50 rynkach w Europie i Afryce, a później zostanie pokazany na całym świecie.
Matthew oraz zespół Endor Productions przygotowali wspaniały serial, który z pewnością zrobi na widzach ogromne wrażenie, co potwierdzają bardzo pozytywne recenzje współpracujących z nami nadawców i spółek zajmujących się zakupem praw do emisji - powiedział Diego Lombardo, prezes Fox Networks Group Europe & Africa. Już niedługo widzowie na całym świecie obejrzą premierowy odcinek serialu DEEP STATE. Chcemy przy tej okazji ogłosić, że zamierzamy nakręcić kolejną część tej fascynującej historii. Kontynuujemy nasze hollywoodzkie tradycje i tworzymy lokalne treści, które zapewnią rozrywkę widzom na całym świecie - dodał.
Bardzo cieszymy się, że tuż przed premierą serialu DEEP STATE możemy ogłosić, że powstanie jego drugi sezon. Otrzymaliśmy ogromne wsparcie ze strony zespołu Fox Networks Group Europe & Africa i bardzo cieszymy się, że będziemy znów razem pracować nad kolejną odsłoną tej historii - powiedziała Hilary Bevan, producentka wykonawcza ze strony Endor Productions. Pierwszy sezon nie powstałby bez naszego utalentowanego głównego producenta, współtwórcy serialu, jego scenarzysty i reżysera, Matthew Parkhilla. Razem z Tomem Nashem chcielibyśmy przy tej okazji także podziękować współtwórcy serialu i jego scenarzyście, Simonowi Maxwellowi i reżyserowi Robertowi Connolly’emu, który przeniósł naszą historię na mały ekran w czterech pierwszych odcinkach, Jeffowi Fordowi z FNG E&A, który zamówił serial, oraz pozostałym członkom wspaniałej ekipy produkcyjnej i aktorom.
Dział ds. treści i dystrybucji spółki Fox Networks Group oraz spółka FNG Europe & Africa będą posiadać wyłączne prawa do międzynarodowej dystrybucji obu części serialu, który wiosną tego roku zostanie pokazany podczas targów MIPTV.

O FOX NETWORKS GROUP
Fox Networks Group (FNG) jest główną spółką operacyjną wytwórni 21st Century Fox (NASDAQ:FOXA). W skład FNG wchodzą Fox Television Group, która obejmuje Fox Broadcasting Company, 20th Century Fox Television, Fox Sports Media Group oraz Fox Cable Networks, w której strukturach znajdują się spółki FX Networks, Fox Sports Media Group i National Geographic Partners, a także Fox Networks Group Europe, Asia and Latin America.   Wszystkie te jednostki planują, tworzą i zajmują się globalną dystrybucją części najpopularniejszej na świecie oferty programowej, która obejmuje rozrywkę, programy sportowe i popularnonaukowe.

O ENDOR PRODUCTIONS
Endor Productions, która jest częścią grupy Red Arrow, ma na koncie wiele nagradzanych międzynarodowych produkcji telewizyjnych.  Spółką produkcyjną zarządzają Hilary Bevan Jones i Tom Nash. Endor Productions ma w swoim dorobku takie tytuły, jak thriller polityczny „Stan Gry” na podstawie scenariusz Paula Abbotta, miniserial „Bez wytchnienia” na podstawie scenariusza Williama Boyda, film „Pan Hoppy i żółwie” na podstawie opowiadania Roalda Dahla z Judi Dench i Dustinem Hoffmanem w rolach głównych, serial „Kłopotliwa sprawa” na podstawie scenariusza Davida Wolstencrofta oraz musical „That Day We Sang” na podstawie scenariusza Victorii Wood.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FOX_nakręci_drugi_sezon_serialu_Deep_State_05042018.docx

docx | 70,3 KB

Pobierz
DEEP STATE S1 _ PHASE 2 _ LOGO POS.png

grafika | 183 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.