Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy 2018!
Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy 2018!

Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy 2018!

12 lipca br. Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła nominacje do nagród Emmy. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które na co dzień emitowane są na kanałach FOX.

Najwięcej, bo aż 18 nominacji zdobył serial Ryana Murphy’egoZabójstwo Versace: American Crime Story. Natomiast niewiele mniej, bo 16 nominacji zdobył serial Atlanta, którego twórcą i jednym z głównych aktorów jest Donald Glover.

Serial Ryana Murphy’egoZabójstwo Versace: American Crime Story został doceniony między innymi w kategorii najlepszego serialu limitowanego. Darren Criss wcielający się w postać Andrew Cunanana otrzymał nominację dla najlepszego aktora w serialu limitowanym, a  Penelope Cruz i Edgar Ramirez zostali nominowani za role drugoplanowe. Uznanie zdobył również drugi bardzo znany serial Murphy’ego, czyli American Horror Story: Kult  –  m.in/ nominację dla najlepszej aktorki w serialu limitowanym zdobyła Sarah Paulson.

Serial Tacy jesteśmy zdobył łącznie osiem nominacji, między innymi w kategoriach najlepszy serial dramatyczny, oraz najlepszy aktor w serialu dramatycznym.  W tej drugiej kategorii walczyć będą ze sobą koledzy z planu: Sterling K. Brown oraz Milo Ventemiglia. Natomiast serial Zawód: Amerykanin zdobył pięć nominacji, między innymi w kategoriach najlepszy serial dramatyczny, najlepszy aktor w serialu dramatycznym dla Matthew Rhysa oraz najlepsza aktorka w serialu dramatycznym dla Keri Russel. Nominację dla aktora drugoplanowego zdobył również Mandy Patinkin za rolę Saula Berensona w serialu Homeland, którego siódmy sezon już wkrótce zagości na kanale FOX.

Produkcje emitowane na kanale FOX Comedy również zostały docenione przez Amerykańską Akademię Telewizyjną. Nominacje dla najlepszej aktorki telewizyjnej zgarnęła  Tracee Ellis Ross za rolę w Czarno to widzę. Nominację dla najlepszego aktora w serialu komediowym dostał również jej kolega z planu, czyli Anthony Anderson, który w tej samej kategorii powalczy o wygraną z Donaldem Gloverem z serialu Atlanta. To jednak nie wszystko, bo zarówno Atlanta, jak i Czarno to widzę dostały nominacje dla najlepszego serialu komediowego.

70. ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w poniedziałek 17 września w Los Angeles.

Wszystkie nominacje można przeczytać pod linkiem: NOMINACJE EMMY 2018
Załączniki

Pobierz wszystkie

Nominacje_Emmy_2018_FOX_12072018.docx

docx | 58,2 KB

Pobierz
FOX_PRINT_AMERICAN_HORROR_STORY_HS_L2_H_GFX.jpg

grafika | 21,6 MB

Pobierz
ACS_201_ScDay-RM_0693_DARREN_CRISS.jpg

grafika | 4,45 MB

Pobierz
ATL-205_0070r_RONALD_GLOVER.jpg

grafika | 3,85 MB

Pobierz
BLACKISH_Y4_GAL_140134_1074_r2.jpg

grafika | 2,62 MB

Pobierz
ACS_S2_TALENTS_PRINT_Horiz_pl.jpg

grafika | 2,99 MB

Pobierz
BLACKISH_ANTHONY_ANDERSON.jpg

grafika | 1,94 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
LEKARZE Z GREY SLOAN MEMORIAL PONOWNIE NA FOX! 

Już w środę 14 listopada na FOX pojawi się najnowszy 15 sezon jednego z najpopularniejszych i najdłużej emitowanych seriali medycznych Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Co tym razem spotka kadrę lekarską? Z czym będą musieli zmierzyć się bohaterowie w najnowszym sezonie?
RYAN MURPHY SZYKUJE PRAWDZIWE TRZĘSIENIE ZIEMI!    2. SEZON 9-1-1 POWRACA NA FOX!

Już 6 listopada na kanale FOX pojawi się gorąca, serialowa premiera – 2 sezon serialu 9-1-1!  Co tym razem spotka odważnych strażaków, heroicznych ratowników medycznych oraz zachowujących zimną krew dyspozytorów telefonów alarmowych?
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.