FOX ujawnia datę premiery oraz pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead! Serial powróci na FOX już 8 października o godz. 22:00.

FOX ujawnia datę premiery oraz pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead! Serial powróci na FOX już 8 października o godz. 22:00.

San Diego Comic Con trwa w najlepsze, skąd FOX przynosi same dobre wieści dla wszystkich fanów serialu The Walking Dead! Właśnie ogłoszono, że premiera 9. sezonu odbędzie się 8 października o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. To jednak nie wszystko! Stacja przedstawia również pierwszą, polską zapowiedź wideo produkcji! Jest co oglądać, bo klip trwa aż 5 minut i 30 sekund!
Trailer dostępny pod linkiem: 9. sezon The Walking Dead - polski trailer FOX
Do tej pory producenci serialu nie chcieli za wiele zdradzać na temat fabuły nowego sezonu. Wiemy jednak, że nastąpi spory przeskok w czasie, co było już widoczne na pierwszym plakacie opublikowanym niedawno przez FOX. Już teraz producenci, w tym nowa showrunnerka produkcji Angela Kang, która zastąpiła na tym stanowisku Scotta M. Gimple, zapowiada nowy początek dla bohaterów The Walking Dead!
© 2018 AMC Film Holdings LLC.  All Rights Reserved.

© 2018 AMC Film Holdings LLC.  All Rights Reserved.

!!! POWYŻSZE ZDJĘCIE PRZEZNACZONE JEST DO UŻYTKU TYLKO I WYŁĄCZNIE W PUBLIKACJACH ONLINE !!!

Najnowszy sezon będzie miał trochę odmienny klimat. Tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury. Członkowie grupy będą ze sobą współpracowali na wielu frontach, ich wizja odniesie sukces ale pojawią się też pewne pęknięcia. – tłumaczyła Kang w jednym z wywiadów.
© 2018 AMC Film Holdings LLC.  All Rights Reserved.

© 2018 AMC Film Holdings LLC.  All Rights Reserved.

!!! POWYŻSZE ZDJĘCIE PRZEZNACZONE JEST DO UŻYTKU ONLINE ORAZ W PRASIE !!!

Co dzieje się z Neganem, którego w finałowym odcinku 8. sezonu oszczędził Rick? Czy po tej decyzji Rick pozyskał sobie nowych wrogów, którzy do tej pory byli jego najbliższymi sprzymierzeńcami? Co dzieje się w Alexandrii, Królestwie i Hilltop? Jak poradzą sobie bohaterowie w budowaniu nowej cywilizacji?
Tego dowiemy się już 8 października o godz. 22:00 tylko na kanale FOX!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

The_Walking_Dead_9_sezon_data_premiery_20072018.docx

docx | 61,2 KB

Pobierz
TWD_S9_FOX_Do_użycia_TYLKO_ONLINE.jpg

grafika | 4,92 MB

Pobierz
TWD_S9_Do_użycia_ONLINE_oraz_w_PRASIE.jpg

grafika | 2,07 MB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.