REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

Opublikowany

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.

FOX, kanał oferujący polskim widzom seriale z największych amerykańskich wytwórni, ogłosił imponujące wyniki oglądalności w lipcu tego roku. Kanał był liderem wśród zagranicznych stacji serialowych w grupie 4+, wyprzedzając najbliższą konkurencję, w tym AXN, Comedy Central, 13 Ulicę czy TNT.
Wynik kanału w grupie komercyjnej 16-49 wzrósł aż o 56% względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Jest to najwyższy miesięczny udział stacji od początku jej nadawania w Polsce, czyli od 2010 roku. Jednocześnie, 21 lipca FOX odnotował najlepszy w historii dzienny wynik - 1,7% udziału w grupie komercyjnej. Niesłabnącą popularnością wśród widzów cieszą się sztandarowe pozycje programowe kanału w tym serial „Kości”, a także nowe tytuły jak „9-1-1” czy ”Orville”.
Już we wrześniu czeka na widzów kolejna dawka nowości, między innymi premiera nowego serialu medycznego „Rezydenci”, który jest jedną z najlepiej oglądanych nowych produkcji na kanałach FOX w Stanach Zjednoczonych i Europie, czy nowa odsłona antologii „American Horror Story: Apokalipsa”. Na październik FOX zapowiedział powrót kultowej serii „The Walking Dead” w nowej odsłonie w 9 sezonie.

O stacji FOX

FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Rekordowe wyniki ogladalnosci FOX_informacja prasowa final.docx

docx | 53,5 KB

Pobierz
FOX_new_orange.png

grafika | 28,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
FOX wspiera kampanią premierę 9. sezonu „The Walking Dead”

temu

Kanał FOX prowadzi intensywną kampanię wspierającą premierę najnowszego sezonu kultowego serialu „The Walking Dead”. Polska premiera telewizyjna najnowszej serii odbędzie się zaledwie 18 godzin po premierze w USA – w poniedziałek 8 października o godzinie 22:00 na kanale FOX.
FOX prezentuje pierwsze 5 minut premierowego odcinka 9. sezonu The Walking Dead!

temu

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery 9. sezonu The Walking Dead! Jednak już teraz FOX ma dla wszystkich fanów niespodziankę - pierwsze 5 minut premierowego odcinka produkcji, które można obejrzeć poniżej.. Podobnie jak przy poprzednim sezonie, dla najbardziej
MUTANCI WALCZĄ O PRZETRWANIE! 2. SEZON THE GIFTED: NAZNACZENI 8 PAŹDZIERNIKA TYLKO NA FOX!

temu

Brak akceptacji, nienawiść i strach przed innością. Te trzy rzeczy zmuszają do podejmowania trudnych i bezkompromisowych decyzji. Wszyscy fani świata X-Menów będą mogli się o tym przekonać już 8 października na FOX!
FOX PLAY I NATIONAL GEOGRAPHIC PLAY WCHODZĄ NA POLSKI RYNEK WE WSPÓŁPRACY Z PLATFORMĄ NC+

temu

• Platforma nc+ jest pierwszym operatorem telewizyjnym na polskim rynku, który udostępni swoim abonentom ofertę programową spółki FOX Networks Group, Europe and Africa w modelu SVOD w ramach kolekcji FOX Play i National Geographic Play.• FOX Play zapewnia wyłączny dostęp
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.