REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

REKORDOWE WYNIKI KANAŁU FOX

Opublikowany

W lipcu kanał FOX odnotował rekordowe wyniki oglądalności, zajmując 1. miejsce wśród zagranicznych kanałów serialowych.

FOX, kanał oferujący polskim widzom seriale z największych amerykańskich wytwórni, ogłosił imponujące wyniki oglądalności w lipcu tego roku. Kanał był liderem wśród zagranicznych stacji serialowych w grupie 4+, wyprzedzając najbliższą konkurencję, w tym AXN, Comedy Central, 13 Ulicę czy TNT.
Wynik kanału w grupie komercyjnej 16-49 wzrósł aż o 56% względem analogicznego okresu ubiegłego roku. Jest to najwyższy miesięczny udział stacji od początku jej nadawania w Polsce, czyli od 2010 roku. Jednocześnie, 21 lipca FOX odnotował najlepszy w historii dzienny wynik - 1,7% udziału w grupie komercyjnej. Niesłabnącą popularnością wśród widzów cieszą się sztandarowe pozycje programowe kanału w tym serial „Kości”, a także nowe tytuły jak „9-1-1” czy ”Orville”.
Już we wrześniu czeka na widzów kolejna dawka nowości, między innymi premiera nowego serialu medycznego „Rezydenci”, który jest jedną z najlepiej oglądanych nowych produkcji na kanałach FOX w Stanach Zjednoczonych i Europie, czy nowa odsłona antologii „American Horror Story: Apokalipsa”. Na październik FOX zapowiedział powrót kultowej serii „The Walking Dead” w nowej odsłonie w 9 sezonie.

O stacji FOX

FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Rekordowe wyniki ogladalnosci FOX_informacja prasowa final.docx

docx | 53,5 KB

Pobierz
FOX_new_orange.png

grafika | 28,4 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Tajemnica, intryga i konflikt – najnowszy, 7. sezon Homeland na kanale FOX!

temu

Już niedługo na kanał FOX powróci serialowy thriller polityczny -  Homeland! Już od pierwszego odcinka szykuje dla widzów dużo zwrotów akcji, intryg i tajemnic politycznych. Główni bohaterowie staną przed trudnymi wyborami, które będą mogły całkowicie zmienić bieg wydarzeń. Jak potoczą się ich losy w najnowszym, 7. sezonie?
SPÓŁKA URBAN MYTHS FILMS WYPRODUKUJE ADAPTACJĘ WOJNY ŚWIATÓW NA ZLECENIE CANAL+ I FOX NETWORKS GROUP EUROPE & AFRICA

temu

CANAL+ i Fox Networks Group (FNG) Europe & Africa ogłosiły, że łączą siły, aby zrealizować wspólnie nową adaptację WOJNY ŚWIATÓW na podstawie głośnej powieści H.G. Wellsa. Serial wyprodukuje spółka Urban Myths Films we współpracy z wytwórnią STUDIOCANAL. Obecne trwają przygotowania do rozpoczęcia produkcji. Pierwszy klaps padnie na planie jesienią br.
FOX ujawnia datę premiery oraz pierwszy zwiastun 9. sezonu The Walking Dead! Serial powróci na FOX już 8 października o godz. 22:00.

temu

San Diego Comic Con trwa w najlepsze, skąd FOX przynosi same dobre wieści dla wszystkich fanów serialu The Walking Dead! Właśnie ogłoszono, że premiera 9. sezonu odbędzie się 8 października o godz. 22:00, czyli kilkanaście godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych. To
Produkcje emitowane na FOX i FOX Comedy z nominacjami do nagród Emmy 2018!

temu

12 lipca br. Amerykańska Akademia Telewizyjna ogłosiła nominacje do nagród Emmy. Wśród produkcji znalazły się również tytuły, które na co dzień emitowane są na kanałach FOX.