PREMIERY W GRUDNIU NA FOX
PREMIERY W GRUDNIU NA FOX

PREMIERY W GRUDNIU NA FOX

W grudniu, tydzień po emocjonującym finale pierwszego sezonu serialu „Rezydenci”, widzowie będą mogli śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów w drugim sezonie serialu. Na Boże Narodzenie i Nowy Rok FOX przygotował dla swoich widzów filmowe hity, a wśród nich: Trzej muszkieterowie, Król Artur, Zabójcza broń, Park Jurajski czy Sherlock Holmes.

REZYDENCI, sezon 2 

The Resident, season 2 (22 odcinki po 60 minut)

© 2018-2019 Fox and its related entities.  All rights reserved.

© 2018-2019 Fox and its related entities.  All rights reserved.

PREMIERA: WTOREK 11 GRUDNIA O GODZ. 21:05 
Emisja we wtorki o godz. 21:05
Drugi sezon serialu „Rezydenci”, który jest emitowany w USA od września, spotkał się z doskonałym przyjęciem amerykańskiej publiczności i jego twórcy w październiku podjęli decyzję o zamówieniu dodatkowych 9 odcinków. 
Drugi sezon „Rezydentów” rozpocznie się intensywnie – od razu wciągnie widzów w wir wydarzeń. Poznamy nowych pacjentów i ich nietypowe problemy. W pierwszych odcinkach będziemy m. in. świadkami dramatycznej walki o życie dwójki wcześniaków, a także poważnej awarii w szpitalu, gdy szalejąca za oknami burza pozbawi placówkę prądu. Zobaczymy także jak odnajdą się w gąszczu biurokracji młodzi lekarze, gdy mała, chora na cukrzycę, dziewczynka ukradnie insulinę. 
Również perypetie personelu Chastain Park Memorial Hospital dostarczą widzom potężnej dawki emocji. Doktor Hawkins (Matt Czuchry), nieustannie walczący o dobro swoich pacjentów, ponownie nawiąże romans z pielęgniarką Nic Nevins (Emily VanCamp) i oboje zmierzą się z nierozwiązanymi problemami z przeszłości. Ojciec Conrada, Marshall Winthrop (Glenn Morshower), przejmie stanowisko prezesa rady nadzorczej szpitala i wejdzie w bezpośredni konflikt z nowo mianowanym dyrektorem generalnym - dr. Randolphem Bellem (Bruce Greenwood). W międzyczasie dr Mina Okafor (Shaunette Renée Wilson) kontynuuje pracę ze swoim mentorem, dr. AJ Austinem (Malcolm-Jamal Warner), Jednak niezwykłe umiejętności nowego chirurga ortopedycznego, dr Kitt Voss (Jane Levees), mogą przekierować karierę  Miny na inną ścieżkę. Devon Pravesh (Manish Dayal), którego w poprzednim sezonie poznaliśmy jako młodego, idealistycznie nastawionego do pracy stażystę, w najnowszym sezonie sam poprowadzi nowych, młodych lekarzy i będzie musiał w tym wszystkim zachować ogromny spokój i wykazać się profesjonalizmem. 
Co nowego wydarzy się jeszcze w drugim sezonie Rezydentów? Czy młodzi lekarze poradzą sobie z krytycznymi sytuacjami które ich spotkają? Tego wszystkiego będzie można się dowiedzieć już 11 grudnia o 21:05 na kanale FOX!

FILMOWE ŚWIĘTA Z FOX

KRÓL ARTUR 
PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA O GODZ. 17:40

ZABÓJCZA BROŃ 4
PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA O GODZ. 20:10

KILL BILL 1
PONIEDZIAŁEK 24 GRUDNIA O GODZ. 22:45

TRZEJ MUSZKIETEROWIE
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 13:40

NIE WSZYSTKO ZŁOTO, CO SIĘ ŚWIECI
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 15:50

ARMAGEDDON
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 18:05

KILL BILL 2
WTOREK 25 GRUDNIA O GODZ. 22:55

FILMOWY SYLWESTER I NOWY ROK Z FOX

SHERLOCK HOLMES: GRA CIENI
PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA O GODZ. 17:35

ZABÓJCZA BROŃ 2
PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA O GODZ. 20:10

ZABÓJCZA BROŃ 3
PONIEDZIAŁEK 31 GRUDNIA O GODZ. 22:30

PARK JURAJSKI
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 15:55

ZAGINIONY ŚWIAT: JURASSIC PARK
WTOREK 1 STYCZNIA O GODZ. 18:30

Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_FOX_grudzien_2018.docx

docx | 2,15 MB

Pobierz
theresident.jpg

grafika | 1,65 MB

Pobierz
zabójcza broń 4.jpg

grafika | 58,4 KB

Pobierz
trzej muszkieterowie.jpg

grafika | 786 KB

Pobierz
sherlock holmes.jpg

grafika | 360 KB

Pobierz
park jurajski.jpg

grafika | 1,8 MB

Pobierz
król arur 1.jpg

grafika | 1,03 MB

Pobierz
król artur 2.jpg

grafika | 830 KB

Pobierz
nie wszystko złoto co sie swieci.jpg

grafika | 87,5 KB

Pobierz
1 (8).jpg

grafika | 2,25 MB

Pobierz
1 (11).jpg

grafika | 1,92 MB

Pobierz
1 (5).jpg

grafika | 1,84 MB

Pobierz
1.jpg

grafika | 460 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
PREMIERY W LISTOPADZIE NA FOX

Jesień za oknem! Dlatego FOX w listopadzie przygotował gorące serialowe premiery! Najpierw widzowie zawitają do niebezpiecznego świata pracowników służb ratunkowych dzięki drugiemu sezonowi produkcji Ryana Murphy’ego 9-1-1. Kolejna premiera przeniesie nas z Los Angeles do Seattle, ale tematycznie nie odchodzi daleko, bo opowiada o lekarzach ze szpitala Grey Sloan Memorial, którzy powrócą w 15. sezonie Grey’s Anatomy: Chirurdzy. Do tego dochodzą filmowe hity kinowe jak: Green Lantern, Ścigany, Bez twarzy i Genialny Klan!
PREMIERY W PAŹDZIERNIKU NA FOX

Nadchodzi jesień, a to może oznaczać tylko jedno - powrót wielkich hitów serialowych na kanał FOX! Już 8 października widzowie będą mogli obejrzeć aż dwie premiery. Najpierw na mały ekran powrócą mutanci w drugim sezonie The Gifted: Naznaczeni, a po nich kanał FOX opanują zombie w 9. sezonie The Walking Dead! Do tego dochodzi nie lada gratka dla wszystkich filmożerców, czyli sobotnie wieczory z filmami podczas których zobaczymy: Sherlock Holmes: Gra cieni, Con Air - Lot skazańców oraz Szefowie wrogowie.
PREMIERY WE WRZEŚNIU NA FOX

Już we wrześniu na kanale FOX odbędzie się polska premiera serialu Rezydenci, którego tematyka będzie skupiała się wokół życia i pracy lekarzy w szpitalu Chastain Park Memorial Hospital w Atlancie. Natomiast wszyscy fani adrenaliny i mocnych wrażeń będą mogli cieszyć się kolejną częścią antologii American Horror Story, która nazywać się będzie Apokalipsa! Dodatkowo jak co miesiąc w ramówce znajdą się hity filmowe. Tym razem będą to Karmazynowy przypływ, Dark Water – Fatum, a także Armageddon!
PREMIERY W SIERPNIU NA FOX

Sierpień na kanale FOX to kolejna porcja dobrych seriali oraz popularnych filmowych hitów! Śledź najciekawsze sprawy kryminalne w 5. sezonie serialu Castle oraz w 6. sezonie CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Dodatkowo, prosto z FOX Comedy zawita na FOX 2. sezon seria
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.