„Z Archiwum X” ze wsparciem promocyjnym

„Z Archiwum X” ze wsparciem promocyjnym

Opublikowany

Trwa kampania kanału FOX wspierająca premierę najnowszego, długo oczekiwanego, sezonu „Z Archiwum X”.

Trwa kampania kanału FOX wspierająca premierę najnowszego, długo oczekiwanego, sezonu „Z Archiwum X” z Davidem Duchovnym oraz Gillian Anderson w rolach głównych. Działania promocyjne obejmują radio, telewizję i Internet. Dwuodcinkowa premiera serialu już 25 i 26 stycznia na kanale FOX. 

„Z Archiwum X” to jedna z najbardziej kultowych serii wszech czasów, wielokrotnie nagradzana, m.in. 5 statuetkami Złotych Globów, oraz aż 16 Emmy. To wyjątkowa produkcja, na którą z zapartym tchem czekają zarówno fani, jak i krytycy. Polscy widzowie zobaczą premierowe odcinki najnowszego sezonu na kanale FOX zaledwie kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. Pierwszy zostanie wyemitowany w poniedziałek 25 stycznia o godz. 21:00, a drugi dzień później – we wtorek, 26 stycznia o godz. 22:00, kolejne odcinki będą wyświetlane we wtorki o godz. 22:00.

Premierę serialu wspiera kampania marketingowa na kanałach FOX International Channels Poland (FOX, FOX Comedy, National Geographic Channel, Nat Geo Wild i Nat Geo People) oraz w wybranych stacjach ogólnopolskich i stacjach radiowych. Promocja obejmuje również reklamy prasowe, a także kampanię displayową i wideo w największych portalach i witrynach o tematyce filmowo–telewizyjnej, działania SEM na serwisie You Tube oraz promocję w serwisach społecznościowych.   

Za kreację odpowiedzialny jest dział marketingu FOX International Channels Poland. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dom mediowy Vizeum. Działania PR wspiera agencja Grayling Poland.  

„Z Archiwum X” to serial, w którym agencji FBI Fox Mulder i Dana Scully zajmują się nierozwiązanymi sprawami o podłożu paranormalnym. Mulder jest zdecydowanie przekonany o istnieniu pozaziemskiej cywilizacji. Scully natomiast, mimo że jest naukowcem wnikliwie analizującym wszelkie ślady i poszlaki, czasem ma trudności z wyjaśnieniem pewnych zjawisk i zdarzeń. W otwierającym nową serię odcinku agenci zajmują się sprawą dziewczyny, która twierdzi, że była kilkukrotnie uprowadzona przez obcych. Najnowsza seria „Z Archiwum X” składa się z sześciu odcinków.

Obok Davida Duchovnego (Fox Mulder) oraz Gillian Anderson (Dana Scully) w serialu pojawi się także Mitch Pileggi (szef agentów Walter Skinner), oraz William B. Davis (Palacz).Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FOX_wspiera_kampani__premier__nowego_sezonu_Z_Archwium_X.docx

docx | 22 KB

Pobierz
TheXFiles2016.jpg

grafika | 1,08 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.