FOX NETWORKS GROUP UDOSTĘPNIA SERWIS VOD - FOX PLAY ABONENTOM SIECI TOYA

FOX NETWORKS GROUP UDOSTĘPNIA SERWIS VOD - FOX PLAY ABONENTOM SIECI TOYA

Opublikowany

Dzięki nowej umowie, Abonenci pakietów cyfrowych sieci TOYA mogą w dowolnym, wybranym przez siebie czasie i miejscu na terenie Polski oglądać najlepsze, wyróżnione wieloma nagrodami, seriale z oferty kanałów FOX i FOX Comedy.

FOX Networks Group oraz operator TOYA podpisali umowę dotyczącą udostępnienia abonentom aplikacji FOX Play - innowacyjnego serwisu VOD dostępnego na: komputerach, iPadach, iPhone’ach oraz smartfonach i tabletach z systemem Android. Wkrótce materiały z aplikacji FOX Play bedą dostępne także za pomocą odbiorników Telewizji 3G.


Dzięki FOX Play Abonenci pakietów cyfrowych TOYA otrzymają dostęp do swoich ulubionych produkcji wkrótce po ich emisji na kanałach FOX i FOX Comedy, oraz serialowej „biblioteki”. Znajdą tu m.in. najsłynniejsze produkcje na licencji FOX Networks Group takie jak „Z Archiwum X”, „The Walking Dead”, „American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona” oraz „Prawomocny”, „Trzecia planeta od słońca”, „Technicy-magicy” czy „Paramedycy” i wiele innych.

Dostęp do platformy posiadają Abonenci pakietów cyfrowych TOYA, w których skład wchodzą kanały FOX (Oszczędny, Wygodny, Bogaty) i FOX Comedy (Bogaty). By zalogować się do FOX Play wystarczy użyć loginu i hasła do Portalu Abonenta w TOYA. Konto w Portalu można założyć na stronie eboa.toya.net.pl podając Kod Abonenta i Hasło z Karty Aktywacji. Z usługi FOX Play można korzystać poprzez stronę foxplay.pl oraz aplikacje mobilne na smartfony i tablety z systemem iOS oraz Android (dostępne bezpłatnie w App Store i Google Play).

Carlos Ortega, wiceprezes wykonawczy FOX Networks Group na Europę Centralną i Wschodnią powiedział:

„Niezmiernie cieszymy się z faktu wprowadzenia usługi FOX Play w Polsce we współpracy z TOYA. Rewolucja cyfrowa zmienia sposób, w jaki korzystamy z mediów, a teraz dzięki FOX Play abonenci mogą w wygodny dla siebie sposób uzyskać dostęp do najlepszej oferty FOX i FOX Comedy w dowolnym miejscu”.
„W FOX Networks Group staramy się sprostać zapotrzebowaniu na treści udostępniane w technologii streamingu, oferując innowacyjne produkty i usługi zaprojektowane przez nas i wprowadzane we współpracy z naszymi partnerami. Dziś oferujemy widzom większy wybór, niż kiedykolwiek wcześniej”.

Jacek Kobierzycki – Dyrektor Generalny TOYA dodaje:

„Udostępnianie najlepszych pozycji programowych nadawców, w dowolnym czasie i miejscu, to jedno z najważniejszych wyzwań przed którymi aktualnie stoimy. Z doświadczenia wiemy, że to także doskonała cross-promocja  dla kanałów „na żywo”. Jeśli znajdziemy coś ciekawego w bibliotece archiwalnych produkcji, wówczas chętniej przełączamy telewizor na ten kanał.
Kanały filmowe FOX i FOX Comedy znajdują się w ścisłej czołówce oglądalności  wśród Abonentów telewizji cyfrowej TOYA. Dlatego szczególnie cieszy umowa, pozwalająca  naszym Abonentom mieć dostęp do bogatych archiwów seriali i produkcji grupy FOX,  jednego z największych, globalnych  koncernów medialnych na świecie. Kolejnym powodem do dumy jest fakt, że wszystkie materiały z aplikacji FOX Play wkrótce będą dostępne poprzez interaktywny odbiornik cyfrowy w najlepszej jakości Full HD na telewizorze. To pierwsza taka implementacja w Polsce".

Poza atrakcyjną ofertą serialową, aplikacja FOX Play daje dostęp do zwiastunów, wielu dodatkowych materiałów wideo (wywiady, reportaże) i galerii zdjęć, a także pozwala przejrzeć aktualny program kanałów FOX i FOX Comedy.

Użytkownicy po rejestracji konta w aplikacji mają możliwość m.in. tworzenia różnych profili w ramach jednego gospodarstwa domowego, ustawiania przypomnień, oznaczania ulubionych programów czy ich oceniania. Dostępne są funkcje kontroli rodzicielskiej, a także odtwarzania przerwanego programu i przełączenia się na oglądanie na innym urządzeniu.

Aplikacja jest przyjazna rodzinie, niezwykle prosta w instalacji i w 100% bezpieczna – dla każdego i w każdym miejscu. Poza Polską aplikacja FOX Play dostępna jest również na kilku rynkach w Europie.

FOX Play. Najlepsza oferta FOX dostępna w dowolnym miejscu.
http://www.foxplay.pl

Fox Networks Group
Fox Networks Group (FNG) jest główną spółką operacyjną wytwórni 21st Century Fox (NASDAQ:FOXA). W skład FNG wchodzą Fox Television Group, która obejmuje Fox Broadcasting Company,20thCentury Fox Television oraz Fox Cable Networks, w której strukturach znajdują się spółki FX Networks, Fox Sports Media Group i National Geographic Partners. Wszystkie te jednostki tworzą i zajmują się globalną dystrybucją najpopularniejszej w Ameryce oferty programowej, która obejmuje rozrywkę, programy sportowe i popularnonaukowe.

TOYA
Czwarty pod względem wielkości, w tym największy z wyłącznym udziałem kapitału polskiego, operator telewizji kablowej w Polsce. Oferuje “poczwórną” usługę telekomunikacyjną: telewizję cyfrową, dostęp do szerokopasmowego Internetu, telefonię stacjonarną oraz usługi mobilne. Swoje usługi świadczy dla 170 tysięcy Abonentów we własnych sieciach w kilku miastach w Polsce. Dostarcza również sygnał telewizji cyfrowej do 100 tysięcy gniazd w ponad dwudziestu sieciach partnerskich na terenie całego kraju. TOYA jest firmą zorientowaną na nowe technologie i posiada wiele innowacyjnych projektów opartych o własne rozwiązania.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TOYA_FOX_PLAY_IP_final.docx

docx | 1,28 MB

Pobierz