OTWARTE OKNO FOX, FOX COMEDY ORAZ FOX PLAY W VECTRZE

OTWARTE OKNO FOX, FOX COMEDY ORAZ FOX PLAY W VECTRZE

Opublikowany

Przez cały czerwiec wszyscy abonenci sieci Vectra będą mogli korzystać do woli z nieograniczonego dostępu do kanałów FOX oraz FOX Comedy. Co więcej, za sprawą aplikacji FOX Play, czyli serwisu VOD, który również zostanie udostępniony w ramach otwartego okna http://www.foxplay.pl, widzowie będą mogli śledzić swoje ulubione serialowe hity, takie jak: „Jess i chłopaki” oraz długo wyczekiwane premiery – „Outcast: Opętanie”, gdzie chcą i kiedy chcą. A to nie koniec niespodzianek! Na klientów operatora czeka również zabawa konkursowa, przygotowana we współpracy z FOX Networks Group. Wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania, by zawalczyć o voucher wycieczkowy o wartości 6 000 złotych! Do wygrania również tablety, walizki oraz serialowe gadgety! Zabawa trwa do 15 czerwca, więcej informacji na stronie internetowej www.vectra.pl oraz w lokalnych Biurach Obsługi Klienta Vectry.
 
###
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć p raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

FOX Comedy to kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Stacja zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie obejrzą zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach!

Fox Networks Group (FNG) jest główną spółką operacyjną wytwórni 21st Century Fox (NASDAQ:FOXA). W skład FNG wchodzą Fox Television Group, która obejmuje Fox Broadcasting Company,20thCentury Fox Television oraz Fox Cable Networks, w której strukturach znajdują się spółki FX Networks, Fox Sports Media Group i National Geographic Partners. Wszystkie te jednostki tworzą i zajmują się globalną dystrybucją najpopularniejszej w Ameryce oferty programowej, która obejmuje rozrywkę, programy sportowe i popularnonaukowe.

Grupa Vectra (www.vectra.pl) to drugi w Polsce pod względem liczby abonentów telekomunikacyjny operator kablowy. Obsługuje ponad 938 tys. klientów w 340 miastach na terenie całego kraju. Podstawowa oferta Vectry to dostęp do programów telewizyjnych w wersji analogowej i cyfrowej, do szerokopasmowego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Vectra ma jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku ofert telewizji cyfrowej pod względem liczby i różnorodności programów – łącznie 216, w tym 80 w wersji HD. Inne pozycje, które wyróżniają usługi Vectry, to internet 320 Mb/s, programy niezależnych telewizji lokalnych emitowane w 120 miastach, usługa cyfrowej nagrywarki oraz multiroom. Dodatkowe usługi Vectry to m.in. VOD, TVonline (bezpłatny dostęp do 50 programów TV na komputerze i urządzeniach mobilnych), HBO GO, FilmBox Live i serwis muzyczny GO ON. Vectra ma 663 tys. abonentów telewizji cyfrowej, 538 tys. odbiorców internetu stacjonarnego i 16 tys. mobilnego oraz 200 tys. abonentów telefonicznych. Vectra obsługuje również firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

FNG_FINAL_HIGH_RES_ORANGE.JPEG

grafika | 797 KB

Pobierz
VECTRA_OTWARTE_OKNO_Notatka_prasowa.docx

docx | 816 KB

Pobierz