Opętani w warszawskich podziemiach

Opętani w warszawskich podziemiach

Opublikowany

Z okazji premiery serialu „Outcast: Opętanie” kanał FOX przygotował niecodzienną atrakcję. W dniach 3 i 4 czerwca, tuż przed premierą telewizyjną, w podziemiach pod Rondem Dmowskiego w Warszawie, przechodnie będą mogli poczuć na własnej skórze klimat opętania. 

Każdy, kto pojawi się w piątek i sobotę, w podziemiach w centrum Warszawy będzie miał okazję wykonać niezwykłe, mroczne zdjęcie z serialowym poskramiaczem demonów Kylem Barnesem. Dzięki zastosowaniu technologii green box, ochotnicy, którzy odważą się wcielić w rolę „opętanego” staną się częścią świata, w którym demony 
i egzorcyści toczą między sobą zaciętą walkę. Każdy uczestnik, który wykona fotografię z własnym wizerunkiem, otrzyma dostęp do jej cyfrowego zapisu i będzie mógł pochwalić się nią w mediach społecznościowych.

Aby spotęgować tajemniczą atmosferę opętania, na murze w podziemiach umieszczono także ogromne monidło przedstawiające dom głównego bohatera serialu „Outcast: Opętanie”. Przechodnie, którzy sfotografują obiekt, używając przy tym lampy błyskowej, zobaczą zaskakujący efekt: pojawiające się na nim tajemnicze treści 
i znaki.

Atrakcja kanału FOX z pewnością spodoba się fanom komiksowej 
i telewizyjnej twórczości Roberta Kirkmana, który opanował serca 
i wyobraźnię milionów ludzi na całym świecie, przedstawiając widzom śmiały projekt serialowy „The Walking Dead”.

Polska premiera telewizyjna serialu „Outcast: Opętanie” odbędzie się kilkanaście godzin po premierze w USA – w sobotę 4 czerwca o godz. 22:00. Tylko na kanale FOX.

# # #

Głównym bohaterem serialu „Outcast: Opętanie” jest Kyle Barnes (Patrick Fugit, znany m.in. z „U progu sławy”, „Zaginiona dziewczyna”). Jego życie to pasmo cierpienia i udręczenia z powodu opętania najbliższych mu osób. Aby ich chronić, mężczyzna izoluje się, prowadząc samotne życie z dala od rodziny i przyjaciół. Kyle chce wiedzieć, dlaczego w jego otoczeniu czai się tyle zła i demonów. W jego walce pomaga mu wielebny Anderson (w tej roli Philip Glenister, „Uwodziciel”, „Życie na Marsie”, „Powstać z popiołów”).

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Op_tani_w_warszawskich_podziemiach_Informcja_prasowa.doc

doc | 49,5 KB

Pobierz
OUT_101_121314_NT_21A9410.jpg

grafika | 3,56 MB

Pobierz
OUT_KA_BEDROOM_KYLE_111515_JM_001.jpg

grafika | 5,8 MB

Pobierz
Outcast_youtube_1920x1080.jpg

grafika | 973 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.