Premiery w lipcu na FOX

Premiery w lipcu na FOX

Opublikowany

Lead

RAPORT MNIEJSZOŚCI, sezon 1  
Minority Report, Season 1
(10 odcinków po 60 minut)
© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: WTOREK, 5 LIPCA, GODZ. 22:00 (jeden odcinek)
Emisja we wtorki o godz. 22:00 
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX! 

W lipcu na antenie FOX odbędą się premiery, które w szczególności ucieszą wielbicieli serialowych adaptacji. Już 5 lipca fani kinowego hitu Stevena Spielberga, zobaczą pierwszy odcinek „Raportu mniejszości”. Mężczyzna, który potrafi sięgać do przyszłości i policjantka niepokojona przeszłością wspólnymi siłami dążą do powstrzymania najgorszych przestępstw 2065 roku… zanim się jeszcze wydarzą.

Akcja serialu toczy się 10 lat po odejściu od systemu używanego przez organy ścigania do identyfikacji i eliminacji przestępstw – zanim zostaną popełnione. Aby system ten mógł realizować swoje zadania agencja zatrudniała trzech jasnowidzów – Dasha, Arthura i Agathę, którzy byli w stanie zobaczyć wydarzenia z przyszłości.

W 2065 roku opanowanym przez nowe technologie, praworządność opiera się na sprawdzonych procesach, a nie instynktach jasnowidzów. Dash doświadczający przerażających lecz niekompletnych wizji powraca w tajemnicy, by pomóc policyjnemu detektywowi Larze Vega i nie dopuścić do morderstwa, które przewiduje. Policjantka Lara wykorzystuje jego dar, aby zapobiec tragedii.

Aby wpłynąć na bieg wydarzeń i przyszłość Ameryki para bohaterów będzie musiała zawrzeć trudne przymierze z Arthurem – bratem bliźniakiem Dasha. Arthur, twórca imperium, próbuje wykorzystać nadprzyrodzone moce do własnych interesów i nie cofnie się przed niczym, aby osiągnąć swój cel – wymknie się każdemu, kto będzie chciał mu w tym przeszkodzić. Kolejnymi trudnościami, z którymi zmierzy się Lara i Dash będzie nowo mianowany szef Lary oraz przybrana siostra Arthura – Agatha.

Film na bazie, którego powstał serial został nakręcony na podstawie opowiadania Philipa K. Dicka – o tym samym tytule, a główną rolę w nim zagrał sam Tom Cruise.

Ale to jeszcze nie koniec literackich powiązań, imiona trzech jasnowidzów grających w serialu zaczerpnięte zostały od słynnych pisarzy powieści kryminalnych: Agathy Christie, Dashiella Hammetta i Arthura Conan Doyle'a .

Wśród obsady znajdują się aktorzy znani z filmowych i serialowych hitów. W rolę głównego bohatera Dasha wcielił się Stark Sands („Bez Skazy”, „Sześć stóp pod ziemią”), towarzyszącą mu policjantkę Larę Vegę mistrzowsko odegrała Meagan Good znana m.in. z „Myśl jak facet„, „Piła V” i wiecznie żywego „Californication”. Pozostała dwójka serialowych jasnowidzów Agatha i Arthur – to nikt inny jak Laura Regan („Kości”, „Mad Men”) i Nick Zano („Złap mnie, jeśli potrafisz”, „Dwie spłukane dziewczyny”, „Cougar Town: Miasto kocic”). Nie sposób pominąć tu również Wilmera Valderrama („Chirurdzy”, „Prada albo nic”) w roli Willa Blake’a oraz Daniela London’a („Żona idealna”, kinowa ekranizacja „Raportu mniejszości”), który zagrał Wally’ego.

Czy mimo przeszkód Lara i Dash powstrzyma zbrodnie 2065 roku? Odpowiedź już 5 lipca na kanale FOX.


UWIKŁANY, sezon 1
Complications, Season 1
(10 odcinków po 60 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: SOBOTA, 30 LIPCA, GODZ. 20:00 (jeden odcinek)
Emisja w soboty o godz. 20:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Matt Nix, autor i producent kultowego serialu „Tożsamość szpiega” powraca z nowym, pełnym nieoczekiwanych zwrotów akcji thrillerem „Uwikłany”.

Jest to historia doktora Johna Ellisona, lekarza z powołaniem, którego misją jest pomoc potrzebującym. Mieszkający na przedmieściach John, w rolę którego wcielił się sam Jason O’Mara znany z „CSI: Kryminalne zagadki Miami”, dochodzi do siebie po niedawnej śmierci córki. Punktem wyjścia serialu jest przypadkowy udział Ellisona w strzelaninie, z której ratuje 17-letniego chłopaka. Kiedy okazuje się, że ocalony nadal jest na celowniku zabójców, lekarz postanawia uchronić go za wszelką cenę, mieszając się tym samym w wojny gangów.

Udział w strzelaninie coraz bardziej komplikuje życie zawodowe i osobiste doktora Ellisona. Zamieszany w świat przestępczy zmuszony jest działać wbrew swoim zasadom i zredefiniować swoje podejście do leczenia i pomagania innym.
 
U boku doktora, w roli nieodpowiedzialnej, ale zaangażowanej pielęgniarki Gretchen wystąpiła Jessica Szohr („Plotkara), oraz Beth Riesgraf, która wcieliła się w rolę żony Ellisona Samanthy.

Czy doktorowi Ellisonowi uda się pogodzić moralne obowiązki z dobrem rodziny? Przekonacie się już 30 lipca (sobota) na kanale FOX.  

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

raport_mniejszosci_2.jpg

grafika | 4,64 MB

Pobierz
uwiklany_1.jpg

grafika | 454 KB

Pobierz
raport_mniejszosci_1.jpg

grafika | 4,14 MB

Pobierz
raport_mniejszosci_6.jpg

grafika | 1,24 MB

Pobierz
uwiklany_5.jpg

grafika | 1,36 MB

Pobierz
uwiklany_8.jpg

grafika | 2,22 MB

Pobierz
raport_mniejszosci_9.jpg

grafika | 6,44 MB

Pobierz
raport_mniejszosci_7.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
uwiklany_4.jpg

grafika | 6,21 MB

Pobierz
uwiklany_6.jpg

grafika | 1,51 MB

Pobierz
raport_mniejszosci_8.jpg

grafika | 665 KB

Pobierz
raport_mniejszosci_4.jpg

grafika | 2,04 MB

Pobierz
uwiklany_3.jpg

grafika | 2,47 MB

Pobierz
uwiklany_7.jpg

grafika | 2,26 MB

Pobierz
raport_mniejszosci_3.jpg

grafika | 6,5 MB

Pobierz
uwiklany_2.jpg

grafika | 2,31 MB

Pobierz
raport_mniejszosci_5.jpg

grafika | 4,33 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_FOX_na_lipiec.doc

doc | 3,2 MB

Pobierz