Premiery w sierpniu na FOX

Premiery w sierpniu na FOX

Opublikowany

Lead

MIASTECZKO WAYWARD PINES, sezon 2
Wayward Pines, Season 2
(10 odcinków po 60 minut)
 © 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.
PREMIERA: CZWARTEK, 25 SIERPNIA, GODZ. 22:00 
Emisja w czwartki o godz. 22:00 
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX! 

W sierpniu na antenie FOX premiery, które przyprawią o dreszczyk emocji niejednego wielbiciela mocnych wrażeń. Wśród nich m.in. 2. sezon wyczekiwanego thrillera psychologicznego „Miasteczko Wayward Pines”. Już 25 sierpnia fani bestsellerowej trylogii Blake’a Croucha zobaczą pierwszy odcinek nowej serii. 

Akcja serialu rozpoczyna się, gdy Doktor Theo Yedlin – nowy mieszkaniec Wayward Pines – budzi się z letargu i trafia na czas wzmożonego buntu mieszkańców. Od początku coś tu jest nie tak – Wayward Pines otoczone jest murem pod napięciem, a mieszkańcy na pozór życzliwi, skrywają jakąś tajemnice. Okazuje się, że miasteczko jest jedynym azylem ocalałej ludzkości – człowiek w skutek eksploatacji planety doprowadził do powstania człekokształtnych stworzeń, które grasują poza ogrodzeniem. Doktor Theo Stara się zrozumieć, jak funkcjonuje Wayward Pines i jak pomóc przetrwać zagrożonej rasie ludzkiej. W rolę głównego bohatera tym razem wcieli się Jason Patric, znany z takich produkcji jak „Speed 2:Wyścig z czasem”, „Ekipa”, czy „W matni”

W drugim sezonie serialu „Miasteczko Wayward Pines”, zobaczymy również takie gwiazdy jak: dwukrotnie nominowanego do Oscara Djimona Hounsou („Krwawy diament”, „Nasza Ameryka”) oraz nominowaną do nagrody Emmy i Złotych Globów – Hope Davis („American Crime”, „Newsroom).

Oprócz głównych bohaterów w serialu pojawią się także Tom Stevens („Cedar Cove”) w roli Jasona Higginsa – lidera Pierwszej Generacji i młodego pomocnika Pilchera, Nimrat Kaur („Homeland”) jako Rebecca, która skrywa sekrety przed swoim mężem Theo, Josh Helman – znany z takich produkcji jak „Mad Max: Na drodze gniewu”, „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” – jako Xander, oraz Kacey Rohl („Hannibal”) jako Kerry, członkini asysty Jasona w czasie wojny domowej toczącej się w Wayward Pines.

Reżyserem serialu jest M. Night Shyamalan, twórca takich kinowych hitów jak „Szósty zmysł” czy „Osada”.

Sam Blake Crouch, autor trylogii na podstawie której powstał serial, przyznał, że „Miasteczko Wayward Pines” jest kulminacją jego dwudziestoletnich starań, których celem było stworzenie czegoś, co wywołałoby w nim samym podobne odczucia jak „Przystanek Alaska”, „Z Archiwum X”, czy „Lost. Zgubieni”.

Czy rządy Pierwszej Generacji zmienią miasteczko Wayward Pines? Odpowiedź już w czwartek, 25 sierpnia o godz. 22.00 na kanale FOX.


POKOJÓWKI Z BEVERLY HILLS, sezon 4  
Devious Maids, Season 4
(10 odcinków po 60 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.
PREMIERA: NIEDZIELA, 21 SIERPNIA, GODZ. 21:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX! 

„Pokojówki z Beverly Hills” to amerykańska adaptacja meksykańskiej telenoweli „The Disorderly Maids Of The Neighborhood”. Serial przedstawia losy czterech Latynosek, które pracują jako pokojówki w zamożnych domach w Beverly Hills. Kobiety wspólnie przeżywają zarówno zawodowe problemy jak i osobiste wzloty i upadki.

W 4. sezonie oprócz pięknych przyjaciółek, nie zabraknie także pozostałych walorów serialu dla których jest on tak popularny wśród widzów: licznych afer, morderstw
i nieustannego chaosu.

W pierwszym odcinku nowej serii twórcy serialu przygotowali nie lada niespodziankę – wśród bohaterów na ekranie pojawi się producentka serialu - Eva Longoria, która zagra samą siebie.

W 4. sezonie serialowa Rosi (Dania Ramirez, „Ekipa”, „Rodzina Soprano”) straci pozytywne usposobienie przez kłopoty, których konsekwentnie dostarczał jej będzie nowy szef. Jednym z głównych wyzwań Genevieve Delatour (Susan Lucci, „Wszystkie moje dzieci”) tym razem będzie odnalezienie się w zupełnie nowej roli i prowadzenie własnego gospodarstwa domowego bez Zoili (Judy Reyes, „Hoży doktorzy”). Z kolei Carmen – w tej roli Roselyn Sanchez („Kojak”) – nie ustanie w dążeniu do życiowego celu, jakim jest kariera muzyczna, dopóki jej kuzynka Daniela nie powróci do miasta, by wziąć sprawy w swoje ręce. Nowy sezon to również kolejne perypetie Marisol (Ana Ortiz, „Czarno to widzę”, „Orły z Bostonu, „Brzydula Betty”), która zakocha się i zaangażuje w nowy związek. Kiedy jej stara miłość ponownie pojawi się na horyzoncie – Marisol czekają niemałe komplikacje.

Czym tym razem zaskoczą nas nieposkromione bohaterki oraz śmietanka towarzyska z Beverly Hills? Odpowiedź już w niedzielę 21 sierpnia o godz. 21.00 na FOX.

Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w niedzielę o godz. 21, w kolejnych tygodniach serial będzie emitowany w niedziele od godz. 20.05 po dwa odcinki. 
 

DAMIEN, sezon 1
Damien, Season 1
(10 odcinków po 60 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved.
PREMIERA: SOBOTA, 20 SIERPNIA, GODZ. 22:00
Emisja w soboty o godz. 22.00 
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Twórca takich hitów jak „The Walking Dead” i „Świat Gliniarzy” - Glen Mazzara wraca z kolejna produkcją. „Damien” to dalsze losy tajemniczego dziecka z horroru „Omen”. Bohater filmu z 1976 roku dorasta nieświadomy szatańskich sił, które go otaczają. Ścigany wydarzeniami z przeszłości tytułowy Damien musi w końcu pogodzić się ze swoim prawdziwym praznaczeniem – jest antychrystem. 

W rolę dorosłego Damiena wcielił się Bradley James („Merlin”, „Homeland”), u jego boku zobaczymy serialową Simone Baptiste, czyli Megalyn Echikunwoke, znaną z takich produkcji jak „Szkalna pułpka 5” czy „90210. W roli Johna Lyonsa widzowie będą mieli okazję zobaczyć nominowanego do Złotych Globów Scotta Wilsona, znanego z „The Walking Dead” i „Z Archiwum X”. Na ekranach pojawi się również Omid Abtahi („Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2”) jako Amani Golkar, David Meunier („Legends”, „Niesamowity Hulk”) w roli detektywa Jamesa Shaya oraz Barbara Hershey jako serialowa Ann Rutledge („Dawno, dawno temu”, „Czarny łabędź”). 

Serial został stworzony przez studio telewizyjne Fox 21, znane z takich hitowych produkcji jak „Homeland” czy „Synowie Anarchii”. Producentem wykonawczym i scenarzystą „Damiena” jest Glen Mazzara. Nad serialem pracowali również Ross Fineman („Kiedy gasną światła”), Pancho Mansfield („Królowa Południa”) oraz reżyser pierwszego odcinka Shekhar Kapur („Elżbieta”) - nominowany do Złotych Globów i nagrody BAFTA. 

„Damien” został wyprodukowany z okazji 40. rocznicy powstania pierwszej części filmu „Omen”.

Jak świadomy siebie Damien poradzi sobie z szatańskimi siłami – okaże się już 20 sierpnia (sobota) o 22:00.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Pokoj_wki_z_Beverly_Hills.jpg

grafika | 7,07 MB

Pobierz
Pokoj_wki_z_Beverly_Hills_2.jpg

grafika | 7,21 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_FOX_na_sierpie_.doc

doc | 18,7 MB

Pobierz
Miasteczko_Wayward_Pines_2.png

grafika | 1,02 MB

Pobierz
Miasteczko_Wayward_Pines_3.jpg

grafika | 6,94 MB

Pobierz
Pokoj_wki_z_Beverly_Hills_3.jpg

grafika | 3,9 MB

Pobierz
Damien.jpg

grafika | 10,4 MB

Pobierz
Pokoj_wki_z_Beverly_Hills_1.jpg

grafika | 4,13 MB

Pobierz
Pokoj_wki_z_Beverly_Hills_top.jpg

grafika | 5,98 MB

Pobierz
Miasteczko_Wayward_Pines_1.png

grafika | 758 KB

Pobierz
Pokoj_wki_z_Beverly_Hills_4.jpg

grafika | 5,19 MB

Pobierz
Pokoj_wki_z_Beverly_Hills_5.jpg

grafika | 3,15 MB

Pobierz
Pokoj_wki_z_Beverly_Hills_6.jpg

grafika | 5,37 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.