Czy nowi mieszkańcy Wayward Pines dostosują się do zasad panujących w miasteczku?

Czy nowi mieszkańcy Wayward Pines dostosują się do zasad panujących w miasteczku?

Opublikowany

FOX zaprasza na ponowne odwiedziny w „Miasteczku Wayward Pines”. Zasady strzeżone przez „rządy żelaznej ręki” tym razem zostają poddane ocenie nowego pokolenia, które nigdy nie widziało innego świata. W jaki sposób nowi bohaterowie będą chcieli zmienić miasteczko, które jest ostatnią ostoją ludzkości? Odpowiedź na to pytanie widzowie kanału FOX poznają już 25 sierpnia, kiedy stacja wyemituje pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu.

„Miasteczko Wayward Pines” w reżyserii M. Nighta Shyamalana znanego m.in. z „Szóstego Zmysłu” czy „Znaków” ponownie zaprasza widzów przed telewizory. W tym sezonie w miasteczku pojawią się nie tylko nowe twarze znane ze światowych produkcji, ale również zupełnie nowe historie i nagłe zwroty akcji.

Na ekranach zagości m.in. Jason Patric („W matni”, „Na tropie zła”), jak również nominowany do Oscara oraz Złotego Globu Djimon Hounsou znany z takich produkcji jak „Gladiator” czy „Strażnicy Galaktyki”, Nimrat Kaur („Smak curry”, „Homeland”) oraz Josh Helman („Mad Max: Na drodze gniewu”).

Fabuła drugiego sezonu opowiada o losach mieszańców Wayward Pines, które są pokłosiem rządów bohaterów z poprzedniej serii. Tym razem w rolę głównego bohatera wciela się Jason Patric. Grany przez niego doktor Theo Yedlin po latach hibernacji budzi się w zupełnie nowej rzeczywistości i stara się zrozumieć zasady obowiązujące
w świecie Wayward Pines.

Jak daleko mieszkańcy posuną się, by chronić swoje życie? Czy poznane tajemnice przeszłości będą miały wpływ na dalsze losy ludzkiej rasy?

Kolejna odsłona serialu będzie zaskoczeniem nie tylko dla sympatyków trylogii Blake’a Croucha, ale także dla miłośników poprzedniego sezonu.

Fani odnajdą w miasteczku bohaterów znanych z poprzedniej serii – Terrence’a Howarda (szeryf Arnold Pope), Carlę Gugino (Kate Hewson), Toby’ego Jonesa (dr Jenkins/David Pilcher), Melissę Leo (pielęgniarka Pam), Tima Griffina (Adam Hassler), Shannyn Sossamon (Theresa Burke), Charliego Tahana (Ben Burke) oraz nominowaną do nagrody Emmy i Złotych GlobówHope Davis („American Crime”, „Newsroom”).

Czy głównemu bohaterowi drugiego sezonu uda się powrócić
z wakacji, na które wyjechał lata temu?

Zapraszamy w niesamowitą podróż, w którą zabierze telewidzów premierowy odcinek drugiego sezonu „Miasteczka Wayward Pines” w czwartek, 25 sierpnia o godzinie 22.00 na kanale FOX.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Wayward_Pines_folder_turystyczny_2.jpg

grafika | 493 KB

Pobierz
Miasteczko_Wayward_Pines_informacja_prasowa_20_07.doc

doc | 47,5 KB

Pobierz
WP_2.png

grafika | 758 KB

Pobierz
Wayward_Pines_folder_turystyczny_1.jpg

grafika | 301 KB

Pobierz
Wayward_Pines_folder_turystyczny.pdf

pdf | 151 KB

Pobierz