Poznaj miejsce, w którym nie istnieje przeszłość - FOX przedstawia drugi sezon serialu „Miasteczko Wayward Pines”

Poznaj miejsce, w którym nie istnieje przeszłość - FOX przedstawia drugi sezon serialu „Miasteczko Wayward Pines”

Opublikowany

Już w czwartek 25 sierpnia na FOX zadebiutuje kolejny sezon serialu „Miasteczko Wayward Pines”. Czy nowe pokolenie podoła wyzwaniom postawionym im przez poprzednią generację? Jak młodzi mieszkańcy miasteczka poradzą sobie z presją zaludnienia ostatniej osady na Ziemi? Drugi sezon produkcji opartej na bestsellerowej trylogii Blake’a Croucha zadebiutuje na FOX już w najbliższy czwartek o godzinie 22:00.

W pierwszym odcinku poznamy nową twarz Wayward Pines.
Z wieloletniego letargu zostanie wybudzony doktor Theo Yedlin - w tej roli
Jason Patric („W matni”, „Na tropie zła”). Nowy bohater będzie musiał stawić czoła buntowi, który zastał w miasteczku. Czy poradzi sobie z rzeczywistością i żelaznymi zasadami panującymi w Wayward Pines?

Miłośnicy poprzedniego sezonu i reżyserskiego kunsztu M. Nighta Shyamalana („Szósty zmysł”, „Wizyta”) poznają miasteczko tylko z pozoru podobne do tego, które pamiętają z pierwszej serii.

W tym sezonie na ekranach pojawią się takie gwiazdy jak: dwukrotnie nominowany do Oscara Djimon Hounsou („Krwawy diament”, „Nasza Ameryka”) oraz nominowana do nagrody Emmy i Złotych GlobówHope Davis („American Crime”, „Newsroom”).

Co jeszcze wydarzy w 10 odcinkach nowej serii i czy ostatni lekarz na Ziemi, który składał przysięgę Hipokratesa pomoże przetrwać zagrożonej rasie ludzkiej? Odpowiedź już w czwartek, 25 sierpnia o godz. 22.00 na kanale FOX.


Czy wiesz, że:
  • Zdjęcia do serialu kręcono w Agassiz i Coquitlam w Kanadzie.
  • Tworząc trylogię „Wayward Pines” Blake Crouch inspirował się m.in. „Miasteczkiem Twin Peaks”.
  • W drugim sezonie widzowie poznają przewrotne i niepopularne w naszej kulturze podejście do seksu i tematu zaludnienia Ziemi.
  • Tytuł każdego odcinka serialu jest jednocześnie jego podsumowaniem.


Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Premiera_drugiego_sezonu_serialu_Miasteczko_Wayward_Pines_alert.doc

doc | 50 KB

Pobierz
WP_2.png

grafika | 758 KB

Pobierz