Seriale emitowane na FOX i FOX Comedy z nagrodami Emmy

Seriale emitowane na FOX i FOX Comedy z nagrodami Emmy

Opublikowany

Znamy już największych wygranych telewizyjnych Oscarów. Akademia Telewizyjna wybrała najlepsze produkcje i najlepszych aktorów, wśród nich znalazły się również seriale emitowane na FOX i FOX Comedy.
  
Jednym z największych zwycięzców okazał się, nadawany na FOX, serial „American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”, który zgromadził aż
7 nagród, w tym 5 w głównych kategoriach - za najlepszy miniserial, najlepszy scenariusz oraz w dwóch kategoriach aktorskich.

Nagrody Emmy dla najlepszej aktorki oraz najlepszego aktora w miniserialu lub filmie telewizyjnym zdobyli Sarah Paulson oraz Courtney B. Vance. Z kolei tytuł najlepszego aktora drugoplanowego w miniserialu lub filmie telewizyjnym trafił do Sterlinga K. Browna.„American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona” można zobaczyć już dziś (poniedziałek) o godzinie 21:00 na FOX.

Wśród zwycięzców znalazły się również takie seriale jak: „Zawód: Amerykanin” (za najlepszy kobiecy występ gościnny dla Margo Martindale), „American Horror Story: Hotel” emitowane na FOX oraz pełen humoru „Archer”, który zobaczyć można na antenie FOX Comedy.Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Courtney_B._Vance.jpg

grafika | 363 KB

Pobierz
sterling.k.brown.jpg

grafika | 6,43 MB

Pobierz
Sarah_Paulson.jpg

grafika | 1,01 MB

Pobierz
AHS-Hotel_Dom_Mattress-Face_Transit.jpg

grafika | 243 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.