Pierwszy trailer 2. sezonu „Outcast: Opętanie” – będzie jeszcze straszniej i jeszcze mroczniej!

Pierwszy trailer 2. sezonu „Outcast: Opętanie” – będzie jeszcze straszniej i jeszcze mroczniej!

Opublikowany

Coroczny zjazd fanów fantastyki w Nowym Jorku – Comic Con – właśnie się zakończył. Na konwencie nie mogło zabraknąć Roberta Kirkmana. Twórca takich produkcji jak „The Walking Dead” tym razem przygotował niespodziankę dla fanów „Outcast: Opętanie”. Na zjeździe został zaprezentowany trailer 2. sezon serialu o opętaniach w miasteczku Rome. Nadchodząca seria będzie jeszcze mroczniejsza niż poprzednia, a główny bohater będzie musiał stawić czoła jeszcze potężniejszym siłom.

Kyle Barnes (Patrick Fugit) w ostatnim odcinku poprzedniego sezonu odkrywa, że posiadany przez niego dar, a jednocześnie przekleństwo, wypędzania demonów przekazał swojej córce. To właśnie kilkuletnia Amber uratowała mu życie, gdy plan ratowania miasteczka przed falą zła nie poszedł po jego myśli.

Narratorką najnowszego trailera jest właśnie Amber. Wszystko wskazuje na to, że dziewczynka rozmawia ze swoją ciotką Megan. Siostra Kyle’a nie może dojść do siebie po ostatnich dramatycznych wydarzeniach, które sama sprowokowała. Megan opętana przez demona zabiła swojego męża Marka (David Denman). W materiale widzimy również wielebnego Andersona, pocieszającego kogoś na ulicy, oraz szeryfa Gilesa, który z niepokojem obserwuje wydarzenia, do jakich dochodzi w jego mieście.

Czy Kyle Barnes zdoła ochronić siebie i córkę przed demonami? Tego dowiemy się w 2. sezonie „Outcast: Opętanie”!###

O „Outcast: Opętanie”
Głównym bohaterem serialu „Outcast: Opętanie” jest Kyle Barnes (Patrick Fugit, znany m.in. z „U progu sławy”, „Zaginiona dziewczyna”). Jego życie naznaczone jest cierpieniem i udręczeniem z powodu opętania bliskich mu osób. Aby ich chronić, mężczyzna izoluje się od tych, których kocha – prowadzi samotne życie z dala od rodziny i przyjaciół. Poszukuje odpowiedzi na pytanie, dlaczego w jego otoczeniu czai się tak wiele złych mocy. W walce z demonami pomaga mu wielebny Anderson (w tej roli Philip Glenister, „Uwodziciel”, „Życie na Marsie”, „Powstać z popiołów”).

W 2. sezonie ponownie zobaczymy Rega E. Catheya, znanego m.in. z serialu „House of Cards” oraz filmów „Siedem” i „Mechanik”, w roli komendanta Gilesa. Na ekranach pojawi się również była żona Kyle’a Barnesa – Allison – w tej roli Kate Lyn Sheil („House of Cards”, „Zabójczy upał”) oraz siostra Megan – Holter – którą odegra Wrenn Schmidt („Zakazane imperium”).

O stacji FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe i przełomowe produkcje telewizyjne.

###

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Pierwszy_trailer_2__sezonu_Outcast_Opetanie.docx

docx | 22 KB

Pobierz
Outcast_Opetanie.png

grafika | 1,7 MB

Pobierz