Premiery w listopadzie na FOX

Premiery w listopadzie na FOX

Opublikowany

„Grey’s Anatomy: Chirurdzy”, sezon 13
Grey’s Anatomy, Season 13
(22 odcinki po 60 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved

PREMIERA: ŚRODA 16 LISTOPADA OD GODZ. 21:00
Emisja w środy od godz. 21:00 (dwa odcinki)
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Listopad na FOX upłynie pod znakiem serialu „Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Jeden z najpopularniejszych seriali o medycynie, miłości i rodzinnych problemach powraca z 13. sezonem. Twórcy serialu po raz kolejny przypomną swoim fanom, za co najbardziej kochają tytułowych „chirurgów”.

W nadchodzącym sezonie jeden z lekarzy, Sloan, wyląduje we własnym szpitalu. Co na to reszta załogi? Bailey - w tej roli Chandra Wilson („Frankie & Alice”, „Filadelfia”), 4-krotnie nominowana za te rolę do nagrody Emmy - będzie próbowała rozwiązać tajemnicę i dowiedzieć się co się stało. Pozostali lekarze pośpieszą koledze z pomocą. Ellen Pompeo, czyli serialowa Meredith (znana z takich produkcji jak „Zakochany bez pamięci” czy „Złap mnie jeśli potrafisz”), będzie żonglować największymi tajemnicami chirurgów, co odbije się na jej relacjach z Alexem (Justin Chambers, „Powiedz tak”) i Maggie. Podczas gdy Richard, w tej roli James Pickens Jr. („Z Archiwum X”, „Uśpieni”), pomoże Jo (Camilla Luddington) podjąć poważne decyzje, April i Catherine oczekiwać będą narodzin dziecka.

Na ekranach nie zabraknie również Arizony Robbins, którą zagra Jessica Capshaw, Callie Torres, w tej roli Sara Ramirez, i przystojnego Kevina McKidda („Moja dziewczyna wychodzi za mąż”), który wcieli się w serialowego Owena Hunta.

Oprócz dobrze znanych fanom twarzy w 13. sezonie na ekrany powróci Tessa Ferrer, która w 9. i 10. sezonie grała Leah Murphy, ówczesną dziewczynę Arizony. Czy również tym razem odmieni jej życie?

Niesłabnąca popularność serialu sprawiła, że produkcja ma już na swoim koncie m.in. Złoty Glob w kategorii najlepszy serial dramatyczny oraz kilkanaście nominacji do nagród Emmy (w tym dla najlepszego serialu dramatycznego).

Czy najnowszy sezon oszczędzi bohaterom traumatycznych przeżyć?
Meredith pogodzi się w końcu ze śmiercią Dereka? Odpowiedź już 16 listopada na kanale FOX.


Rosewood 2
Rosewood 2
(22 odcinki po 60 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved

PREMIERA: WTOREK 29 LISTOPADA OD GODZ. 22:00
Emisja we wtorki o godz. 22:00
Po raz pierwszy w Polsce. Tylko na FOX!

Tej jesieni dzięki FOX widzowie przeniosą się do skąpanego w słońcu i tajemnicach Miami. Już 29 listopada na kanale zagości drugi sezon „Rosewood”, czyli serialu o najlepszym prywatnym patologu na Florydzie, który pomaga wydziałowi policji rozwiązywać największe kryminalne zagadki.

W roli nieocenionego patologa dr. Beaumonta Rosewooda widzowie zobaczą Morrisa Chestnuta, znanego z takich hitów jak „American Horror Story” czy „Płonąca pułpka”. U jego boku niezmiennie będzie stała detektyw Annalise Villa, którą zagra Jaina Lee Ortiz („Porwana”, „The After”).

W najnowszej serii do dr. Rosewooda dołączy jego siostra i "królowa toksykologii” Pippy, w którą wcieli się Gabrielle Dennis („Dziewczyny z drużyny: Walcz do końca”). Do zespołu przystąpi również specjalista od DNA Tara Milly Izikoff, czyli Anna Konkle („The Escort”), była narzeczona Pippy.

Z kolei mama patologa, Donna, w tej roli Lorraine Toussaint („Orange Is the New Black”), przechodzi na emeryturę, zostawia swoją posadę w szkole i dołącza do swoich dzieci w laboratorium jako nadgorliwa współpracowniczka.

W nadchodzącym sezonie obsadę wzbogaci również detektyw Ira Hornstock (Domenick Lombardozzi, „Zakazane imperium”), który jest doskonałym liderem zespołu, a jednocześnie nie potrafi poradzić sobie z własnym życiem. Do załogi policji w Miami dołączy również kapitan Ryan Slade - w którego wcieli się Eddie Cibrian, znany z takich produkcji jak „CSI: Kryminalne zagadki Miami” czy „Hitman - Cena Zemsty” - człowiek z tajemniczą przeszłością, która skomplikuje i tak już trudną sytuacji między Rosewoodem i Villą.

Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek. Dr Beaumont i Villa wyjadą do Nowego Jorku, aby rozwiązać sprawę zabójstwa męża Eddie. Śledztwo dotyczyć będzie spraw związanych z uniwersyteckim bractwem, chirurgią plastyczną, poszukiwaniem skarbów i Santerią.

Serialowa rzeczywistość bywa zaskakująca nie tylko jeśli chodzi o fabułę. Zdjęcia do „Rosewood” kręcone były nie w słonecznym Miami, a w Los Angeles. Z kolei matka dr. Beaumonta - Lorraine Toussain - w rzeczywistości jest tylko 9 lat starsza od swojego serialowego syna.

Czy załodze Rosewooda uda się rozwiązać wszystkie zagadki tego sezonu? Odpowiedź już 29 listopada o godz. 22:00 na kanale FOX.
 

SALEM, sezon 3
Salem, Season 3
(10 odcinków po 60 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: CZWARTEK 24 LISTOPADA GODZ. 23:00
Emisja w czwartki o godz. 23:00

24 listopada na FOX rozpoczyna się trzecia odsłona polowania na czarownice - na telewidzów czeka nowy sezon „Salem”.

W serialu przedstawiona jest historia miasteczka Salem, znanego z palenia czarownic w XVI wieku. Tym razem jednak czarownice mieszkające w serialowym Salem nie są prześladowane - wręcz przeciwnie - to cwane kobiety, których celem jest podporządkowanie sobie miasteczka.

3. sezon będzie kontynuacją krwistej, seksownej i fantastycznej wizji świata, widzianego z Salem. W tej serii widzowie będą świadkami pewnego rodzaju triumfu czarownic, które chcą stworzyć Nowy Świat poprzez przywrócenie na powierzchnię ziemi diabła, a miasteczko ma się stać jego nową stolicą.

Diabeł okazuje się być kłamcą - zamiast tworzyć Nowy Świat, pragnie siać jedynie śmierć i niewolnictwo. Jego celem jest unicestwienie człowieka oraz doprowadzanie do sytuacji, w której ludzkość zniszczy samą siebie. Pokonać go może tylko jedna osoba – czarownica, która go urodziła. Problem tkwi w tym, że ona nie żyje. Ale czy na pewno?

W tym sezonie pierwsze skrzypce grać będzie kontrowersyjny muzyk Marilyn Manson („Party Monster”, „Zgubiona autostrada”), który pojawi się w roli miejscowego golibrody/chirurga Thomasa Dinleya.

Obok psychotycznego Thomasa wystąpią również takie osobistości jak: Shane West („Szkoła uczuć”), Janet Montgomery (znana z takich produkcji jak „Krwawe wzgórza” czy „Czarny łabędź”), Seth Gabel („Kod da Vinci”, “Szalona noc”), Lucy Lawless („Xena: wojownicza księżniczka”), Tamzin Merchant („Duma i uprzedzenie”), Iddo Goldberg („Dzieci Ireny Sendlerowej”) oraz Stuart Townsend („24 godziny”).

Czy czarownice tym razem zrealizują swój misterny plan i co wydarzy się w Salem? Odpowiedź już 24 listopada o godz. 23:00 na kanale FOX.


ZABÓJCZE UMYSŁY, sezon 9
Criminal Minds, Season 9
(24 odcinki po 60 minut)

© 2016 Fox and its related entities. All rights reserved
PREMIERA: PIĄTEK 11 LISTOPADA GODZ. 20:05
Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20:05

W listopadzie na FOX miłośnicy kryminalnych zagadek mogą liczyć na potężną dawkę emocji serwowaną przez największe amerykańskie umysły.

„Zabójcze umysły” to amerykański serial kryminalny stworzony przez Jeffa Davisa. Fabuła serialu skupia się wokół elitarnej grupy agentów FBI, którzy zajmują się badaniem psychiki kryminalistów. Wnikając w umysł przestępcy i analizując metody jego postępowania, pomagają w ujęciu najgroźniejszych morderców. Serial opowiada o codziennej pracy agentów, która przeplata się z ich prywatnym życiem.

W nowej serii poszukiwania tajemniczego zabójcy zaprowadzą członków Jednostki Analiz Behawioralnych do Arizony, gdzie będę próbowali odnaleźć podejrzanego. Jednocześnie zespół będzie spekulował, że Hotch stara się zostać szefem nowej jednostki BAU.

W nadchodzącym sezonie powróci stała i niezastąpiona osada. Na ekranach nie zabraknie takich osobistości jak: Thomas Gibson, znany w takich hitów jak „Dharma i Greg” czy „Oczy szeroko zamknięte”, Joe Mantegna („Ojciec chrzestny III”) w roli Davida, Paget Brewster („Batman I”) jako Emily, Shemar Moore („Motyw”), Matthew Gray Gubler („500 dni miłości”), A.J. Cook („Oszukać przeznaczenie 2”, „Szkoła Przetrwania”) czy Kirsten Vangsness („In My Sleep”).

Czyj umysł tym razem okaże się tym zabójczym? Odpowiedź już 11 listopada na FOX.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Chirurdzy_2.jpg

grafika | 1,3 MB

Pobierz
Chirurdzy_4.jpg

grafika | 1,61 MB

Pobierz
ROSEWOOD_4.jpg

grafika | 19,1 MB

Pobierz
ROSEWOOD_8.jpg

grafika | 13 MB

Pobierz
Zab_jcze_umys_y_2.jpg

grafika | 741 KB

Pobierz
Chirurdzy.jpg

grafika | 1,97 MB

Pobierz
Chirurdzy_5.jpg

grafika | 1,37 MB

Pobierz
ROSEWOOD_6.jpg

grafika | 7,04 MB

Pobierz
Chirurdzy_3.jpg

grafika | 1,53 MB

Pobierz
Chirurdzy_8.jpg

grafika | 1,18 MB

Pobierz
ROSEWOOD_1.jpg

grafika | 15,9 MB

Pobierz
Salem_4.jpg

grafika | 14,3 MB

Pobierz
Chirurdzy_1.jpg

grafika | 1,57 MB

Pobierz
Chirurdzy_6.jpg

grafika | 1,14 MB

Pobierz
Chirurdzy_7.jpg

grafika | 1,59 MB

Pobierz
ROSEWOOD_3.jpg

grafika | 40,4 MB

Pobierz
Zab_jcze_umys_y_1.jpg

grafika | 1,09 MB

Pobierz
Zabojcze_umysly.jpg

grafika | 462 KB

Pobierz
Salem_7.jpg

grafika | 16,7 MB

Pobierz
Salem_8.jpg

grafika | 13,5 MB

Pobierz
Zab_jcze_umys_y_7.jpg

grafika | 697 KB

Pobierz
Salem.jpg

grafika | 180 KB

Pobierz
ROSEWOOD_5.jpg

grafika | 7,59 MB

Pobierz
ROSEWOOD_2.jpg

grafika | 5,54 MB

Pobierz
Propozycje_programowe_FOX_na_listopad.doc

doc | 1,66 MB

Pobierz