Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Zombie TAXI – akcja promująca 7. sezon „The Walking Dead”

Opublikowany

Jak najbezpieczniej dotrzeć na premierę nowego sezonu „The Walking Dead”? 24 października, w dniu premiery, fani serialu będą mogli dotrzeć przed telewizory taksówką prowadzoną przez ZOMBIE. 

Już w poniedziałek 24 października o 22:00 na FOX długo wyczekiwana premiera 7. sezonu „The Walking Dead”. Kanał FOX chce dać fanom gwarancję, że na pewno zdążą na pierwszy odcinek, dlatego przygotował akcję niestandardową z wykorzystaniem taksówek iTaxi. Każdy, kto weźmie udział w konkursie, może wygrać kod umożliwiający darmowy przejazd taksówką. Ale, jak przystało na premierę, nie będzie to zwykła taksówka – będzie to Zombie Taxi.

Akcja odbędzie się 24 października, w dniu premiery 7. sezonu „The Walking Dead”, na terenie Warszawy. Powalczyć o kody na darmowy przejazd Zombie TAXI będzie można na fanpage’u stacji między 17 a 21 października. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć pod postem konkursowym na pytanie: Jak w czasie apokalipsy zombie najszybciej dostać się do domu na premierę „The Walking Dead”? Spośród wszystkich zgłoszeń jury wybierze 150 najciekawszych. Ich autorzy otrzymają specjalne kody o wartości 30 zł, które w dniu premiery będzie można między 19:00 a 22:00 wykorzystać w aplikacji iTaxi na przejazd specjalną Zombie TAXI.

Fani serialu nie tylko będą mogli zdążyć na długo wyczekiwany odcinek, ale również poczuć przed premierą niesamowity klimat serialu.

Klip wideo promujący akcję można zobaczyć pod poniższym linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=jAQX9XlMB8k

Za kreację odpowiada dział marketingu FOX Networks Group Poland oraz agencja K2.
# # #
O „The Walking Dead”
„The Walking Dead” to ekranizacja kultowego komiksu autorstwa Roberta Kirkmana wydawanego przez Image Comics, która w ciągu ostatnich czterech sezonów zajmowała czołowe miejsce w rankingach jako najczęściej oglądany serial telewizyjny przez widzów w przedziale wiekowym 18-49 lat. Serial opowiada historię rozgrywającą się na przestrzeni miesięcy i lat w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Fabuła opiera się na losach garstki ocalałych, którzy pod wodzą szeryfa Ricka Grimesa wędrują w poszukiwaniu bezpiecznego miejsca do życia. „The Walking Dead” został uznany przez krytyków za „zadziwiający fenomen” (Variety). Producentami wykonawczymi serialu są: Scott M. Gimple, Kirkman, Gale Anne Hurd, David Alpert, Greg Nicotero i Tom Luse.

O stacji FOX
FOX to kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym z największych amerykańskich wytwórni. Produkcje emitowane na FOX można zobaczyć po raz pierwszy w Polsce, często nawet kilkanaście godzin po premierze
w USA. FOX jest kanałem dynamicznym, odważnym i oryginalnym. To stacja pokazująca widzom wyjątkowe
i przełomowe produkcje telewizyjne.
# # #

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

TWD_KeyArt.jpg

grafika | 7,22 MB

Pobierz
Taxi_zombie.png

grafika | 248 KB

Pobierz
Zombie_taxi_informacja_prasowa.docx

docx | 21,4 KB

Pobierz