Premiery w grudniu na FOX

Premiery w grudniu na FOX

Agenci T.A.R.C.Z.Y., sezon 4
MARVEL’s Agents of S.H.I.E.L.D. 4, Season 4
(22 odcinki po 60 minut)
agenci_4.jpg
PREMIERA: CZWARTEK 8 GRUDNIA OD GODZ. 21:00
Emisja w czwartki od godz. 21:00 (dwa odcinki)
W grudniu na FOX telewidzowie poznają dalsze losy grupy „Agentów T.A.R.C.Z.Y.”. Po pokonaniu Hive’a i grupy Hydra bohaterowie serialu stają się ponownie legalną organizacją.
Phil wraz z członkami drużyny pracują jeszcze intensywniej, aby położyć kres grupie Hydra. Okazuje się, że nie byli świadomi, że stali w obliczu najbardziej śmiertelnego zagrożenia - niezwykle potężnego członka Nieludzi. Hive powrócił na Ziemię w ciele ich najgorszego wroga - Granta Warda. Zespół był jednak w stanie stawić problemom czoła i zabić Hive'a oraz zniszczyć Hydrę. Pomimo odniesionych sukcesów wszyscy wciąż opłakują śmierć przyjaciela, agenta i członka Nieludzi - Lincolna Campbella.
W świetle Protokołu Sokovii, po pokonaniu Hydry, zespół T.A.R.C.Z.A. znów został zalegalizowany i nie musi działać w ukryciu. Świat zakłada, że Coulson nie żyje, a więc organizacja będzie potrzebowała nowego dyrektora. Coulson wbrew przypuszczeniom odnajduje się w roli agenta i współpracownika Macka. Mężczyznom zostaje powierzone zadanie wyśledzenia i potwierdzenia obecności ludzi znanych jako Nieludzie. Z kolei agentka May zostaje zobowiązana do wyszkolenia specjalistycznego zespołu uderzeniowego. W tym czasie Fitz i Simmons robią wielki krok naprzód w swojej relacji.
Twórcy serialu zadbali o to, by nadchodząca seria była jeszcze bardziej mroczna. Jak zgodnie twierdzą, będzie to największa i najambitniejsza historia, jaką do tej pory pokazano w „Agentach T.A.R.C.Z.Y.”.
Co jeszcze czekana fanów serialu w nadchodzącym sezonie? Przede wszystkim zmiana na stanowisku dyrektora agentów. Poprzedni sezon zakończył się ujawnieniem, że Daisy Johnson (Chloe Bennet) nie jest już częścią organizacji i działa pod nadanym przez media pseudonimem Quake oraz że Phil Coulson (Clark Gregg, „Avengers”, „Iron Man”) nie jest już dyrektorem T.A.R.C.Z.Y.
Nowego szefa Jeffreya Mace’a zagra Jason O'Mara, znany z takich produkcji jak „Jak upolować faceta” czy „Resident Evil: Zagłada”.
Wśród nowych twarzy pojawi się również Gabriel Luna („Miasto zła”). Wcieli się on w rolę samego Ghost Ridera, postaci doskonale znanej fanom komiksów. Aktor zapewnia, że zobaczymy go na ekranie z płonącą czaszką.
W nadchodzącej serii nie zabraknie także znanych i lubianych aktorów. Wśród tytułowych agentów widzowie zobaczą m.in. Ming-Na Wen („Ostry dyżur”) w roli Melindy May, agenta Leo Fitza, którego zagra Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge jako agentkę Jemmę Simmons oraz Henry’ego Simmonsa („New York Taxi”) w roli agenta Alphonso “Macka” MacKenziego.
W tym sezonie, podobnie jak w poprzednich, pojawi się nowa nieznana dotąd grupa, tym razem będzie to Life Model Decoy (LMD). W komiksach Marvela były to roboty opracowane i wykorzystywane przez grupę T.A.R.C.Z.Y. Przyjmowały one postać żywej osoby, tworząc jej doskonałą replikę. Jaką rolę LMD odegra w nadchodzącym sezonie?
Co okaże się największą tajemnicą 4. sezonu? Odpowiedź już 8 grudnia o godzinie 21:00 na kanale FOX.
Załączniki

Pobierz wszystkie

Propozycje_programowe_FOX_na_grudzien.doc

doc | 360 KB

Pobierz
agenci_11.jpg

grafika | 158 KB

Pobierz
agenci_9.jpg

grafika | 114 KB

Pobierz
agenci_7.jpg

grafika | 119 KB

Pobierz
agenci_4.jpg

grafika | 142 KB

Pobierz
agenci_5.jpg

grafika | 123 KB

Pobierz
agenci_6.jpg

grafika | 101 KB

Pobierz
agenci_2.jpg

grafika | 112 KB

Pobierz
agenci_3.jpg

grafika | 124 KB

Pobierz
agenci_1.jpg

grafika | 111 KB

Pobierz
agenci_8.jpg

grafika | 119 KB

Pobierz
agenci_10.jpg

grafika | 89,1 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.